Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вислухаю поради що до запланованої мною СО

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

В цьому році потрібно доробляти будинок. Зараз потроху скуповуюся матеріалами і готую мат часть.

Ітого:

 

Маємо 2 поверховий будинок на цокольному неопалювальному поверсі.

Все опалення заплановано на теплих водяних полах.

Спочатку планував встановлення змішувальних вузлів, але потім прислухався до порад форумчан і зараз схиляюся до колекторів без змішувального вузла але з конденсаційним котлом.

 

Основна ціль - отримати систему правильно працюючу з подачею в труби ТП води з температурою близько 30гр. Якщо в попередній схемі це робив змішувальний вузол, то тепер за це відповідає конденсаційний котел, який дозволяє подачу невисокої температури. Або з ТА ТТ котла через змішувальний вузол встановлений на ТА.

 

Схема виявилася примітивна:

 

picture.php?albumid=8002&pictureid=92905

 

Розводка запланована ППР Композит 32мм.

Система ТП буде прокачуватися насосом котла. Форумчани запевняють що справиться. А якщо навіть так трапиться що ні, то технічно не проблемно встановити потужнішого насоса замість котлового.

 

Впринципі і дивитися немає на що - та всетки вирішив виставити Вам на показ, адже вже не раз отримував слушні поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та точно нема на що смотреть :-) будет работать, ИМХО. Может быть, надо балансировочный кран на разветвлении первый/второй этаж, чтобы регулировать подачу в коллекторы?

 

Сорри, если не в тему

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может быть, надо балансировочный кран на разветвлении первый/второй этаж, чтобы регулировать подачу в коллекторы?

 

 

думаю, що в разі такої необхідності можна притиснути колекторними кранами контури одного поверху. Бо розгалудження буде сховано в штробі, і поставити прямо на розгалудженні технічно неможливо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю, що в разі такої необхідності можна притиснути колекторними кранами контури одного поверху. Бо розгалудження буде сховано в штробі, і поставити прямо на розгалудженні технічно неможливо

 

а почему б не повести трубы открытым способом, поделить возле котла, и потом уже прятать в штробу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Довго розмальовувати

відкидаємо такий варіант, технічно не реалізую, а якщо реалізую то порушу весь феншуй, бо там душова, там ще щось, там труба каналії заважає і тд і тп

мені простіш на колекторі балансувати, а в ідеалі думаю і балансувати особо не буде чого, контури всі приблизьно рівні, відстані до колекторів теж сильно не відрізняються

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как будете буфер подключать к этой рыси? :)

 

Порада: сожгите это нахрен. Это не заработает нормально

 

Найдите меня в вайбере, я вам на коленке нарисую решение

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как будете буфер подключать к этой рыси? :)

 

Порада: сожгите это нахрен. Это не заработает нормально

 

Найдите меня в вайбере, я вам на коленке нарисую решение

 

Твердопаливного поки що немає і не буде, то на перспективу. Зараз планую в котельню майбутнього ТТ тільки вивести труби подачі та обратки.

 

Накидайте будь ласка що не так я що поправити. Краще сюди чи на мило. Ну можна і в вайбер - тільки як я там Вас знайду? Киньте номер в ПП.

 

Добавлено через 53 секунды

А как будете буфер подключать к этой рыси? :)

 

а газовий працюватиме без буфера, то все для ТТ котла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А камин будет? Я смотрел в инструкции к конденсационнику и электрокотлу, то вроде как подачу меньше 30° сделать нельзя, потому поставил в сборе смесительный узел с двухходовой термоголовкой на 20-70°, боюсь что если захочется периодически сжигать халявные остатки дров, то в паре с ТП будет очень жарко и хотелось бы ТП поставить на самый минимум (на котле подача 30°, а в полы 20°), но систему я ещё не запускал и хз будет ли оно так работать... (отопление только ТП от конденсационного и электро + периодически воздушное от камина на 14кВт)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому році потрібно доробляти будинок. Зараз потроху скуповуюся матеріалами і готую мат часть.

Ітого:

 

Маємо 2 поверховий будинок на цокольному неопалювальному поверсі.

Все опалення заплановано на теплих водяних полах.

Спочатку планував встановлення змішувальних вузлів, але потім прислухався до порад форумчан і зараз схиляюся до колекторів без змішувального вузла але з конденсаційним котлом.

 

Основна ціль - отримати систему правильно працюючу з подачею в труби ТП води з температурою близько 30гр. Якщо в попередній схемі це робив змішувальний вузол, то тепер за це відповідає конденсаційний котел, який дозволяє подачу невисокої температури. Або з ТА ТТ котла через змішувальний вузол встановлений на ТА.

 

Схема виявилася примітивна:

 

picture.php?albumid=8002&pictureid=92905

 

Розводка запланована ППР Композит 32мм.

Система ТП буде прокачуватися насосом котла. Форумчани запевняють що справиться. А якщо навіть так трапиться що ні, то технічно не проблемно встановити потужнішого насоса замість котлового.

 

Впринципі і дивитися немає на що - та всетки вирішив виставити Вам на показ, адже вже не раз отримував слушні поради.

 

Один из вариантов.

TTRSKBA.thumb.png.0f410b36ef7c361cb6f26268a3d89c2d.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один из вариантов.

 

Є варіанти і цей цікавий

Мурава допомагає зараз

 

Я в процесі

 

Зараз в ніч на роботу, а потім три дні вихідних, думаю основну концепцію за цей час вималюємо.

 

На днях скину картинку з моіми думками.

 

Добавлено через 5 минут

Один из вариантов.

 

А можна ще варіантів?

 

В мене газовий буде в одній частині будинку, а тт в іншій.

Тт покищо не буде, цеплани на далеке майбутнє, тому щоб схема робила треба буде подадачу й обратку в місті розташування тт закольцовувать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Продовжимо :beer:

 

В прикладеному малюнку показую три свої варіанти підключення колекторів ТП першого да другого поверху.

826842905_.thumb.jpg.f580f53d4e1ae316201852f10564d63f.jpg

 

Моє бачення:

Роблю систему на конденсаційному котлі по першій схемі. Циркуляція теплоносія відбуватиметься за рахунок котлового насосу. Ця схема в екстренному випадку(не справляється котловий насос, проблеми з подачею низької температури в ТП,....) дозволяє дуже швидко і легко переробити її на СХЕМУ №2, котра являється класичним варіантом змішувального вузла. Ну і третя схема приєднання двох колекторів паралельно. (намалював від скуки :D)

 

Підтримуєте схему №1?

 

ПС: фото колекторів дьоргнув з нета, потім побачив шо расходометри на обраткі, тому на це увагу не звертаємо.

ПС2: До колекторів і між колекторами ППР 32мм

ПС3: Шкафи стоятимуть великі, і без проблем дозволять всунути змішувальний з насосом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не надо вам ни узла, ничего.

Достаточно после котла одной гидрострелки и отдельно одного насоса на все коллекторы без узлов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не надо вам ни узла, ничего.

Достаточно после котла одной гидрострелки и отдельно одного насоса на все коллекторы без узлов

 

При всій повазі...

Ото я таке дурне - перестраховуюся по сто разів.

1. Загалом схема №1 приймається?

2. Небуде гідрострілки і окремого насоса. Котел Вайлант Пюре конденсаційний і його вбудований насос. Котел буде на кухні і там особо місця немає городить причандали. Але всерівно маю питання - а яку роль в такій схемі виконуватиме гідрострілка? Я розумію на ТТшніку, а тут?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..... Але всерівно маю питання - а яку роль в такій схемі виконуватиме гідрострілка? Я розумію на ТТшніку, а тут?

 

Уже описывал Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ОК

Цікаво

 

Як мені правильно підібрити гідрострілку - я ж так розумію вона буває більша, менша... Скільки вона коштує - навскидку - 10 баксів чи 100 чи 200?

Я ж можу стрілку спробувати встановити в колектоному шкафу? Шкаф то великий в мене...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та виходить дупа якась

 

Спочатку я планував ставити дешевого котла, типу беретта сіті. Ставити змішувальний вузол і все.

Тут же ж на форумі - всі в один голос: та ну нах, два насоса вся фігня..., Став конденсаційник і качай все його насосом. Мурава схему пропонував, як насосом КК качать в тому числі з ТА... Все красіво... Я в захваті... Мінусую ціну змішувальних, роблю невелику доплату, беру конденс - РЄШЕНО...

 

Переробляю в газ конторі доки на другий котел...

І тут хопа ча - да насрать шо в тебе конденс, гідрострілка+насос....

Кароче я в шокЄ

 

Бабла на супер схєми нема - треба по мінімуму викрутитися...

 

Пішов знов голову ламать над організацією системи - адже не за горами той день коли треба буде труби закладати, а я досі не намалював своєї системи...

 

ПС: а я ше й читаю мануал на вайлант, управляємий насос, мало жре, гарно давить. Думаю оце круто, а про момент як воно для ТП і не подумав...

 

Добавлено через 5 минут

www.gulfstreamheat.com/product/gruppa-avtonomnoy-tsirkulyatsii-gulfstream-fbr-m-1-smesitelnyy-uzel?http://www.gulfstreamheat.com/&gclid=Cj0KCQjwtr_mBRDeARIsALfBZA6NrbHSmmD3jcOEsEy2NxZB94JX_mLyGDhvUCf--Rd5f_f9SvoZ_QAaAgzSEALw_wcB

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стрелку можете себе поставить любую, даже самодельную из нержи, можно купить квадратную долларов за 40.

Если жалко, можете ее скрутить из четырех полуторадюймовых оцинкованных тройничков - это тоже вполне будет работать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стрелку можете себе поставить любую, даже самодельную из нержи, можно купить квадратную долларов за 40.

Если жалко, можете ее скрутить из четырех полуторадюймовых оцинкованных тройничков - это тоже вполне будет работать.

А як дивитеся на то шо по ссилочкі вище?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу условно занидорого продать отакой краник и он заменит гидрострелку.

 

Пока даже можете повернуть на нем ручку и не ставить пока допнасоса на систему- котел поработает в прямом режиме на дом :)

 

 

attachment.php?attachmentid=655422&stc=1&d=1554749786

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Придивляюся на ГС.

Ти часом маю ще пару питань:

1. Ставлю котел, від нього йду 32м ППРом до гідрострілки (десь 8-10 метрів труби). Одразу питання - чи є сенс в 32м ППРі при приєднанні через ГС? Якщо нема то мені краще кинути 25-й (по висоті краще виходить).

 

2. Це ж не принципово, буде ГС стоять одразу під котлом, чи за 8-10 метрів від нього?

 

3. Після ГС, як краще включати колектори першого та другого поверху? Мені технічно простіше так - подача з ГС, насос, колектор І-поверху, 32 ППР до колектора ІІ-поверху ну і у зворотньому порядку до гс. Тобто послідовне включення колекторів. Чи правильніше паралельно? Чи то не принципово?

 

4. Який правильно поставити насос для прокачки моїх двох колекторів по 6 контурів, тобто 2*6=12 контурів, кожен до 80м. (60-80 м.)? Чи ставить 25/6 і не морочиться, просто скинуть переключалкою потужність?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну давайте домучимо вже моє питання. Я завершую перегородки, з понеділка розводка опалення і каналії, треба визначитися і доскупитися.

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...