Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як оформити новий будинок в спільну часткову власність?

Максімич

Рекомендовані повідомлення

Ні Гугл, ні нотаріуси, ні "Готово" не можуть відповісти... Прошу допомоги.

Закінчую будівництво за будпаспортом (Бориспільський р-н), хочу одразу оформити право власності на готовий будинок як "спільна часткова власність" з дружиною (по 1/2 на кожного).

З ким не спілкувався, пропонують або оформити на когось одного з подружжя, а потім розділити (держмито + послуги нотаріуса), або реєструвати декларацію про готовність на двох одразу (але як ДАБІ на це подивиться?).

Земельна ділянка і будпаспорт оформлені на одного з подружжя...

Підкажіть правильний шлях, будь ласка.

Навіяно цією статтею

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Строительный паспорт и уведомление о начале строительства могут быть оформлены, например на нескольких застройщиков. Соответственно в этом случае и декларация об окончании может быть на них. При этом в формах заполнения указываются последовательно все данные на них. А так как у Вас эти документы уже оформлены на одного соответственно так и декларация о готовности. Для внесения изменений в строительный паспорт и уведомление должны быть понятные основания, что не исключено, тогда и декларация уже будет на двоих.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Земельна ділянка і будпаспорт оформлені на одного з подружжя...

 

хочу одразу оформити право власності на готовий будинок як "спільна часткова власність" з дружиною (по 1/2 на кожного).

 

только вместе с землей, насколько я знаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...