Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мобільний інтернет в будинку

Sergi79

Рекомендовані повідомлення

Хочу добитись стабільного інтернету у своєму будинку. Є кілька альтернатив, але поки не знаю на чому зупинитись.

 

Вихідні дані

1. Відстань від ділянки до Окружної по прямій - 14км

2. В зоні покриття 3G усіх GSM операторів

3. Проте 3g в будинку практично не ловить (зрідка пробиває)

4. Якщо вийти на дорогу від будинку, то 3G вже працює, але потрібен інет саме в будинку і біля нього

 

Думаю такі варіанти

1. Купити модем з зовнішньою направленою 3G антеною

2. Купити модем з зовнішньою направленою 3G антеною + підтримка підключення 4G антени

3. Чекати, що цього літа з'явиться 4G у нас і працюватиме краще ніж 3G

 

Що підкажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напрямлену антену на дах - комин чи балкон, якісним кабелем до модему на стриху, модем в роутер. Якщо модем УСБ. подовжувач брати якісний і не дуже довгий (макс. 2 - 3 м).

* із досвіду використання китайських ВЧ подовжувачів для Ві-Фі - в 10 м кабелю губиться більше ніж дає винесення антени на мачту на даху... Тому, кабель до антени максимально якісний і максимально короткий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делаете проводной интернет от местного провайдера.Скорость от 50 мбит/с Покупаете роутер за 1200- 1500 грн. asus или tp link.

К нему усилитель по такой же цене.

Усилитель желательно ставить в центре дома .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Bains тобто ви пропонуэте ТСу оплатити прокладку 14+ км оптики? А чи э на оуружный оптика? ЧИ мо від міста тягти?

Хто ж би думав про 3Г ябки були варіанти по кабелю?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хоть какой то провайдер должен быть.

Если есть деньги и желание то сделать можно.

Все зависит от желающего.

 

Ожидать хорошего покрытия точно не стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому, кабель до антени максимально якісний і максимально короткий.

Тобто хоча б в палець товщиною. Можна півдюймовий фідер. Частоти під 2 ГГц, в тонких кабелях втрати колосальні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас разочарую... В окрестностях Киева во многих местах даже и 3g нет.))))И непонятно когда будет...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо роутер і модем встановити десь повище (на горищі)

Роутер покриє будинок? Чи у вас там 3 поверхи залізобетону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас разочарую... В окрестностях Киева во многих местах даже и 3g нет.))))И непонятно когда будет...

На планшеті - 3g - все гуд.

Ноутбук - більше 10 років - безпровідний модем - був Ютел, тепер 3 моб. Набагато кращий, чим 3g в планшеті. Для роботи, відео-переглядів, Скайпу та ін. вистачає.

35 км від Києва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тримоб за городом и по всей стране это Водафон. Что будет дальше с этим оператором не ясно.Лицензию на 4g он не получил.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Интерестнт все же как решилось? ))

По своему опыту скажу - у Вас прекрасные условия для нета, в отличии от моих, например ))

15 км до ближайшей БС, покрытие 3g согласно карт, только лайф и иртертелеком, но поскольку дом в низине окружерный сосновым лесом, то не то что внутри, снаружи позворить анриал, какой уж там 3g ))) но сегодня я его победил!

 

Если коротко - антенная решетка на 36дб (максимум из предлагаемого), мачта 10 м от конька, и стабильно 1.8-2 мб/сек по аксестелю (програмулина такая) интертелекомовского нета имеется :flag1:

 

P.s. как крепил сачту, писать не буду, до сих пор стрррррашно :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Подниму старую тему, интернета на даче нет, хоть 2 полоски и показывает, голосовая на 2 этаже гуд, на первом и по участку местами, пишут 2 варианта- модем wifi с внешней антеной или все таки репитер + модем вифи, кто сталкивался, подскажите? Заранее спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подниму старую тему, интернета на даче нет, хоть 2 полоски и показывает, голосовая на 2 этаже гуд, на первом и по участку местами, пишут 2 варианта- модем wifi с внешней антеной или все таки репитер + модем вифи, кто сталкивался, подскажите? Заранее спасибо

Попробуйте усилитель 3г. проверено работает, есть свои ньюансы конечно но все же.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще модем з виносною напрямленою антеною.

Расматриваю такой репитер, он тоже с направленной антенной, заодно и голосовая должна улучшиться, наверное

aliexpress.ru/item/4000029220689.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.43032e0epkikaK

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...