Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте кондиционер

e_boyko

Рекомендовані повідомлення

Тут ще одне. Був налаштований на 18, але запропонували 24 за ті ж гроші. Чи варто брати більший? Краще, коли буде навантажений не під максимум? Може буде зашумний, особливо вночі?

Підбираю на дачу без опалення зі стінами в 1,5 цеглини, металопластиковими вікнами і шторами. Внутрішній блок планую поставити в приміщенні 37 кв.м з вікнами на південь (8 кв.м, під балконом) і схід (2 кв.м). З цим приміщенням поряд кухня (10 кв.м) і коридор (12 кв.м), в які можна було б трохи пропускати тепла або холоду.

В пріоритеті - періодичне опалення в міжсезоння, можливо - взимку (готовий в лютий мороз недовго догрівати електроконвекторами). Влітку спека не надто допікає, але хотілося б комфорту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це принципово що ті букви означають?

 

Дещо з'ясував: цифра 6 була в моделях 2019 року, 0 - в тих самих моделях вже 2020 року. В чому резон не зрозумів, бо все інше однакове.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый день. прошу совета .хочу приобрести кондер Sharp AY-X12TCM/AE-X12TCM (OEM. делал завод gree) но есть большие сомнения что это полноценная 9ка. Самое основное - на 9ке и 12ке стоит QXA-A086zC190 - а он 9ка!!! также на обзоре видно что внутри часть труб 3/8, а не 1/2 (но это ладно, может быть хватает...) но у 12ки 2 ряда обменника, соответственно больше калачей и больше фреона, + больше внутренний блок (соотв больше обменник, длина трубок и тд.)

как узнать момент (по каким параметрам смотрит электроника кондера) начинается подогрев картера компрессора? днище греется только во время оттайки?

 

нашел минимум 3 ОЕМ таких же кондера которые продаются в других странах. у всех в сервисниках кондер дает Cooling Capacity(Min~Max) W 3500(600~3960)

Heating Capacity(Min~Max) W 3670(600~5130)

ВРУТ или технологии делают так что он дает больше чем может компрессор??)

 

www.vesser.com.pl/wp-content/uploads/2017/01/WGV-09-12-LT-service-manual-1.pdf - это сервисник по идее с такого же кондера, просто другой бренд.

- видео разборки.

wilfavarmepumpe.no/wp-content/uploads/2015/07/Lillehammer-12-Test-report.pdf - тут тест компрессора. вроде как он выдает максимум на тепло 3,8 квт,а на холод 3,5 кват.

 

спасибо тем кто вникнет в суть вопроса. уж очень интересно узнать врут заразы всетаки или нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому вибір пав саме на шарп, який ще й оем? Можливо він робиться на різних заводах для різних краін, от і характеристики можуть різнитися.

 

Візьміть бренд з сертифікатом євровента. Питання заявлених характеристик буде зняте. Гляньте мідею, хаєр...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И снова мегадроч , теперь уже шарп.

Господа, берите проверенное и обслуживпемое на локальном рынке , а не экзотику

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу совета по подбору мощности кондиционера (18 или 24) и месту установки внутреннего блока кондиционера (к сообщению #4368).

Имеется два помещения:

1) гостиная 6.00*4.10=24.6 кв.м при потолках 2.75 м с балконным и оконными блоками около 7 кв.м на юг (слева, пунктиром указан балкон верхнего этажа) и 1.8 кв.м на восток (снизу) со шторами; под наружной стеной - невысокая тумба с телевизором; мягкая мебель и журнальный столик узнаваемы; справа - коридор и санузел;

2) столовая 3.5*3.5=12.25 кв.м при потолках 2.75 м с оконным блоком 2.0 кв.м на юг (слева) со шторами; под наружной стеной - стенка высотой 2.20 м; обеденный стол и стулья узнаваемы; справа - кухня;

3) между гостиной и столовой арка 2.30*2.40 м (В*Ш).

Красной стрелкой в правом верхнем углу столовой указано возможное место монтажа внутреннего блока по одной из двух прилегающих стен. Есть сомнения насчёт эффективности такого расположения для гостиной.

Буду благодарен за любые советы.

556174027_-2.jpg.e92ae7d74e19401ef2b5f2691a0b832b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И снова мегадроч , теперь уже шарп.

что за наезды на кондер не разобравшись в нем?

А чому вибір пав саме на шарп, який ще й оем?

оем это просто бред, как пионер и тд. но реально делает не он, а другой завод. хочу его потому что есть возможность взять 9ку за 9к и 12ку за 10к. думаю что 12ка это та же 9ка, но более эффективная. это завод gree их делал в 2018 году. была маленькая партия. у них есть подогрев компрессора и поддона. потому считаю этих денег стоят. есть ТРВ! без капилярки.

 

Добавлено через 3 минуты

Можливо він робиться на різних заводах для різних краін, от і характеристики можуть різнитися.

в том и ситуация. что я нашел такие 3 кондера под разными брендами, для разных стран, но одинаковые характеристики (брал не из инета. а из сервис мануалов). так что он слеплен не из г@вна, завод gree однозначно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В інструкції користувача для кондиціонерів серіі «мішн 2» читаю:

Для підключення живлення на кондиціонер, необхідно використати електричний дріт, мідний, в ізоляції, рекомендований тип – ПВС 3 х 2,5 кв. мм + заземлення, площа перерізу не менше 2,5 кв. мм. а для моделей з потужністю охолодження 7-10 кВт - не менше 4 кв. мм.

Для MB-24N8D0H-O вказано:

Номінальна потужність реж. Охолодження, (кВт) - 7,05;

Споживана потужність реж. Охолодження, (кВт)- 2,2 (0,23-3,11).

З документа випливає, що це правило стосується номінальної потужності охолодження, оскільки споживана потужність такої величини в цій моделі неможлива навіть теоретично.

Однак логіка підказує, що переріз кабелю залежить від споживаної потужності охолодження і для MB-24N8D0H-O цілком достатньо 2,5 кв. мм під 16 А.

Чи не буде відсутність підводу ПВС 3 х 4,0 кв. мм до MB-24N8D0H-O приводом до відмови у монтажі або гарантійному обслуговуванні?

І ще: якщо ПВС 3 х 2,5 кв. мм, то навіщо ще плюсувати заземлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... так что он слеплен не из г@вна, завод gree однозначно.

 

Не подскажите, Gree Bora Inverter R32 GWH18AAD-K6DNA2B стоит 20 тысяч и может быть алтернативой Midea Mission II MB-18N8D0H-O?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи варто скористатися цією рекомендацією виробника:

Для максимального використання всіх можливостей кондиціонеру серії «MISSION II» - «Мішн 2» радимо придбати WiFi модуль та встановити програму «Midea Air» на Ваш смартфон чи планшетний ПК.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В качестве альтернативы решил рассмотреть вариант размещения внутреннего блока над дверью из гостиной в коридор и трассой под самым потолком за багетом и наружным блоком сразу на выходе с восточной стороны дома. Возникли вопросы:

1. Какой диаметр трассы у 18 модели для расчёта размера штробы? (Хочу сделать сам, так как в комнате только недавно закончили ремонт).

2. Будет правильно, если от багета до внутреннего блока идти под 45 градусов? Надо выйти на центр блока или можно на ближний край?

3. Какие могут быть нюансы, если выход трассы наружу дома получается на высоте порядка 4,5 м?

4. Надо ли на такой высоте делать решётчатую защиту для внешнего блока?

5. Можно пустить дренажную трубку по стене до земли?

1765198289_-3.jpg.85b13780a0071fd0ec738c40ca6af3ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть ещё такой вопрос: как организовать отток из дренажа, если внешний блок висит на высоте 4,5 м над отмосткой-дорожкой шириной 2 м возле входа в дом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Финансовый вопрос. Если я правильно понимаю, то с завода идут и поставщик продаёт только внешний и внутренний блоки, а всё стандартный для трассы (обычно 3 м) и крепёж под внешний блок обеспечивают монтажники в счёт стоимости монтажа? Т.е., если у меня трасса около 1 м и внешний блок будет стоять на готовом основании без опор, можно с монтажниками обсудить скидку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Финансовый вопрос. Если я правильно понимаю, то с завода идут и поставщик продаёт только внешний и внутренний блоки, а всё стандартный для трассы (обычно 3 м) и крепёж под внешний блок обеспечивают монтажники в счёт стоимости монтажа? Т.е., если у меня трасса около 1 м и внешний блок будет стоять на готовом основании без опор, можно с монтажниками обсудить скидку?

 

в Вас є мій номер.

На ньому вайбер.

Напишіть туди, я скину всю інформацію з технічних каталогів Мідея. Питань не буде, а як будуть то знайдемо відповіді.

Якщо втратили номер, то в приват писніть.

 

Добавлено через 1 минуту

Прошу совета по подбору мощности кондиционера (18 или 24) и месту установки внутреннего блока кондиционера (к сообщению #4368).

Имеется два помещения:

1) гостиная 6.00*4.10=24.6 кв.м при потолках 2.75 м с балконным и оконными блоками около 7 кв.м на юг (слева, пунктиром указан балкон верхнего этажа) и 1.8 кв.м на восток (снизу) со шторами; под наружной стеной - невысокая тумба с телевизором; мягкая мебель и журнальный столик узнаваемы; справа - коридор и санузел;

2) столовая 3.5*3.5=12.25 кв.м при потолках 2.75 м с оконным блоком 2.0 кв.м на юг (слева) со шторами; под наружной стеной - стенка высотой 2.20 м; обеденный стол и стулья узнаваемы; справа - кухня;

3) между гостиной и столовой арка 2.30*2.40 м (В*Ш).

Красной стрелкой в правом верхнем углу столовой указано возможное место монтажа внутреннего блока по одной из двух прилегающих стен. Есть сомнения насчёт эффективности такого расположения для гостиной.

Буду благодарен за любые советы.

 

18ка

 

Добавлено через 3 минуты

что за наезды на кондер не разобравшись в нем?

 

оем это просто бред, как пионер и тд. но реально делает не он, а другой завод. хочу его потому что есть возможность взять 9ку за 9к и 12ку за 10к. думаю что 12ка это та же 9ка, но более эффективная. это завод gree их делал в 2018 году. была маленькая партия. у них есть подогрев компрессора и поддона. потому считаю этих денег стоят. есть ТРВ! без капилярки.

 

Добавлено через 3 минуты

 

в том и ситуация. что я нашел такие 3 кондера под разными брендами, для разных стран, но одинаковые характеристики (брал не из инета. а из сервис мануалов). так что он слеплен не из г@вна, завод gree однозначно.

 

правильні наєзди.

Якщо щось трапиться з Шарпом, то викините його в мусор. До мідеї, гріі... Любу деталь можна найти, бо то фірма з сервісом і підтримкою. Крім того модель 18го року, то вже підстаркувата, якщо рівняти з новими мідея міссіон наприклад. Доречі, міссіон на обігрів до -25, газ Р32, підігрів картера і піддона є.

 

ПС: якщо робить завод гріі, то це не значить шо воно не з говна. Воно рівно з того з чого замовили. Не рівняйте на гріі, те що зроблено на гріі під другим брендом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникло таке питання. Зняли стару трасу в хорошому стані, однак на новому місці недостатньо метражу. Чи можна доточити всі елементи траси (цікавлять, в першу чергу, мідні трубки), чи треба тільки нове одним відрізом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильні наєзди.

подумал и решил подсобирать на Cooper&Hunter CH-S12FTXN-PW. но шарп за 10к. а этот 20к. можно по акциям конечно дешевле урвать

 

Добавлено через 5 минут

а вы этот советуете? Midea Mission II MB-12N8D6H-I/ MB-12N8D6H-O ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подумал и решил подсобирать на Cooper&Hunter CH-S12FTXN-PW. но шарп за 10к. а этот 20к. можно по акциям конечно дешевле урвать

 

Добавлено через 5 минут

а вы этот советуете? Midea Mission II MB-12N8D6H-I/ MB-12N8D6H-O ?

А еще можете глянуть в сторону gree smart или haier family plus или haier flexis

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виникло таке питання. Зняли стару трасу в хорошому стані, однак на новому місці недостатньо метражу. Чи можна доточити всі елементи траси (цікавлять, в першу чергу, мідні трубки), чи треба тільки нове одним відрізом?

 

Отвечаю всегда так-можно , но будет дороже

Складывается впечатление что для заказчика эти 2 метра трассы , как для королевы Франции бриллиантовые подвески.

А для монтажника работы больше - обдери старую трассу , запаяй да еще переживай потом что нет где излома- трещины.

А потом ищи этот свищ , а заказчик смотрит на тебя невинным взглядом младенца христа а ты клянешся больше такой #уе#ой не заниматься , бо по итогу время ушло в три раза больше чем планировал а денег больше не заработал на этом.

Поэтому , если єто бытовуха сплит - однозначное НЕТ.

Ну а там как у вас получится споймать жертву - значит повезло :lol:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отвечаю всегда так-можно , но будет дороже

... Поэтому , если єто бытовуха сплит - однозначное НЕТ.

 

Учитывая еще более краткие ответы на другие вопросы в теме - этого было бы вполне достаточно для принятия решения.

Надеюсь, что моя назойливость поможет другим новичкам стать на путь истинный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подумал и решил подсобирать на Cooper&Hunter CH-S12FTXN-PW. но шарп за 10к. а этот 20к. можно по акциям конечно дешевле урвать

 

Добавлено через 5 минут

а вы этот советуете? Midea Mission II MB-12N8D6H-I/ MB-12N8D6H-O ?

Так

По співвідношенню ціна/якість

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так

По співвідношенню ціна/якість

 

может случайно у вас есть на него видео разборки или сервис мануал? про него мало инфы. нету модели компрессора, двойной ли теплообменник, все ли калачи и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может случайно у вас есть на него видео разборки или сервис мануал? про него мало инфы. нету модели компрессора, двойной ли теплообменник, все ли калачи и т.д.

 

Если так глубоко копать, то я могу ещё и передумать. :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вичитав в інструкції користувача:

 

Мінімально допустимі відстані до оточуючих конструкцій для зовнішніх блоків:

• 30 см від найближчого перешкоди до бічної сторони блоку, 30 cм між зворотньою до вентилятора стінкою блоку (теплообмінником) і стіною будинку

• 70 см від передньої боку виходу повітря до найближчої перешкоди, заслону

• 60 см від найближчого перешкоди до бічної (правої при огляді «в фас») робочої сторони блоку, де розташовані крани трубопроводів і клемна колодка; також мінімально витримати 60 см від верхньої кришки до найближчої перешкоди;

 

Я правильно зрозумів: зліва - 30 см, справа - 60 см, зверху - 60 см, ззаду - 30 см, спереду - 70 см? Справа 60 см - це для зручності монтажу і обслуговування? Ззаду 30 см ніколи не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вичитав в інструкції користувача:

 

Мінімально допустимі відстані до оточуючих конструкцій для зовнішніх блоків:

• 30 см від найближчого перешкоди до бічної сторони блоку, 30 cм між зворотньою до вентилятора стінкою блоку (теплообмінником) і стіною будинку

• 70 см від передньої боку виходу повітря до найближчої перешкоди, заслону

• 60 см від найближчого перешкоди до бічної (правої при огляді «в фас») робочої сторони блоку, де розташовані крани трубопроводів і клемна колодка; також мінімально витримати 60 см від верхньої кришки до найближчої перешкоди;

 

Я правильно зрозумів: зліва - 30 см, справа - 60 см, зверху - 60 см, ззаду - 30 см, спереду - 70 см? Справа 60 см - це для зручності монтажу і обслуговування? Ззаду 30 см ніколи не бачив.

 

Так, скоріш за все для обслуговування. Ззаду зазвичай ставлять близько 15-20см+-, хоча також бачив в багатьох мануалах 30см. Спереду 70 см це мало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...