Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де купити зумер на задній хід в машину?

Irgen

Рекомендовані повідомлення

На днях ледве не наїхав на бабушку з собачкою.

Заїхав по темному в один двір, паркувався задом, фонарі не горять в дворі, в дзеркала нічого не видно, ще й бабушка вся в темному як нінзя! Парктронік не побачив її, вона трохи з боку стояла а я в її сторону зарулював. Якби не собачка то були б проблеми. Бабушка з кимось по телефону тринділа спиною до мене, тому також мене не бачила. Добре шо собакен потягнув її в сторону. Обійшлось слава Богу. Але наслухався матів.:fool:

Короче думаю купити пищалку, таку як на грузовиках, шоб пішоходів відлякувати. Хтось бачив в продажі? А то по інет-магазинах або габариті як на БЕЛАЗ (здоровенна мандула розміром з яблуко), або взагалі немає. :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Піщалка не допоможе, якщо не дивитися по дзеркалах і не вкрутити справну лампочку в ліхтар заднього ходу. Ваша бабушка б продовжила триндіти й не звернула б увагу на ту піщалку з великою імовірністю.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если плохо освещают фонари заднего хода, купите светодиодные лампы в них вместо обычных но поярче.

Там же пищалки, которые подключаете на тот же фонарь и крепите под бампер сзади.

И вообще - не важно какого она размера. Под машиной обычно места немерянно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Водитель должен убедится в безопасности своего маневра, а не бабушек отпугивать.

Бабушку может и отпугнете, потом выслушаете, а вот столбик или другое равнодушное препятствие обнаружите по характерному хрусту... Парктроники бывает кладут на препятствия...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а если есть препятствия для обзора, проблемы со зрением, другие сложности - надо прибегнуть к помощи других людей, чтобы они помогли с маневром. Это даже в ПДД написано. Жаль не все читали.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может надо поставить камеру сзади? У китайцев сейчас много предложений камер к андроид магнитоле.

У меня но новой машине стоит. Прозрел как удобно. Камера включается при включении задней передачи.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лампи справні, світять нормально, в салонне дзеркало все нормально видно було) я ж кажу виворачував в бік, а там виходить вже конус світла від ламп не захоплює. А в бокове дзеркало її не видно (на темному фоні сама в чорне вдягнута). Слава Богу що обійшлось!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В таких випадках треба залучати стороннього спостерігача для забезпечення безпеки. Якби не обійшлося - то ваші пояснення нічого б не дали, ви були б винні. Ні чорний одяг, ні розмова по телефону не зробить з пішохода винуватця.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А таке питання, по темному вони показують обстановку? По ідеї там якась IK підсвітка має бути, щоб нічний режим працював.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 Ірген, стоять 4 ІЧ діоди по кутах камери. Їх ефективність так собі. Одна не забуваємо про ліхтар заднього ходу.

2 Максимус, піщалка не допоможе але й не зашкодить. Увагу може привернути. Зайвим не буде точно!

 

Чув, що на багатьох авто є заводські варіанти. Зокрема на шкоди ставлять, в оригіналі код 8E0919279, вартує 20+ уо. (бачив на алі за 3 - 5 уо).

Хто стикався як воно і куди підключається? Чи є штатна проводка? Де має монтуватись рідна?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лайфхак от опытных шофёров: при движении задом ночью, включай задние противотуманки и аварийку.

В сумме со штатными фонарями заднего хода, конкретно у меня, прирост света раза в 3

 

Добавлено через 2 минуты

По теме: есть лампочки со звуком

 

ru.aliexpress.com/item/32969787193.html?gps-id=detail404&scm=1007.16891.96945.0&scm_id=1007.16891.96945.0&scm-url=1007.16891.96945.0&pvid=5472f2de-6de8-4c75-8f06-08d1de50b840

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 РуфІнспектор, нові авто штатно вмикають Аварійку через 5 Секунд після вмикання заднього ходу. У кого нема - під кніпку аварійки ставиться девайс на МК, що навчений такому та комфортним поворотам (при смиканні перемикача повороту без фіксації відпрацьомвує 3 - 5 блимань поворотником). Дуже зручно при перестройці в рядах. Гуглиться се чудо по "комфортні повороти" на автофорумах. Користуюсь уже багато років, мастхев ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На днях ледве не наїхав на бабушку з собачкою.

Заїхав по темному в один двір, паркувався задом, фонарі не горять в дворі, в дзеркала нічого не видно, ще й бабушка вся в темному як нінзя! Парктронік не побачив її, вона трохи з боку стояла а я в її сторону зарулював. Якби не собачка то були б проблеми. Бабушка з кимось по телефону тринділа спиною до мене, тому також мене не бачила. Добре шо собакен потягнув її в сторону. Обійшлось слава Богу. Але наслухався матів.:fool:

Короче думаю купити пищалку, таку як на грузовиках, шоб пішоходів відлякувати. Хтось бачив в продажі? А то по інет-магазинах або габариті як на БЕЛАЗ (здоровенна мандула розміром з яблуко), або взагалі немає. :unknown:

 

 

В Имраде посмотрите. Шутова 9

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось бачив в продажі? А то по інет-магазинах або габариті як на БЕЛАЗ (здоровенна мандула розміром з яблуко), або взагалі немає. :unknown:

 

На АлиЭкспресе как гною. И по размерам и по цене .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

prom.ua/p995271522-zummer-preryvistyj-sfm.html.

 

Достатньо корисна штука.Колись як жив в місті , в квартирі ,ставив собі на авто .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не кисло 20 баксів! І це шкода. Якби була б альфа ромео мабуть би 200 коштувала :-)

Знайшов вже. Нижче опишу!

 

Добавлено через 27 минут

Подивився вчора варіанти з камерами заднього виду, цікаво але гіморно. В машині немає штатного дисплею, тому варіант лише один, брати переносний комплект (дисплей + камера). Але тут основний гімор, мало того що із за клятих наркоманів доводиться відеореєстратор забирати з собою, так ще потім і цей екран тягати. :no:

Ну і морока з проводкою, пів салона розібрати щоб кабель на постоянку протягнути. Якось по зимі не камільфо. Можливо літом подумаю над цим варіантом. Промовський варіант хтось кидав, дякую але не варіант, це з аліекспреса зумери, вони вилітають через місяць-два, у знайомого в майстерні по ремонту побутової техніки таких вже жменя назбиралась (на холодильники і.т.п. ставляться). А поки що :Yahoo!: Як кажуть, хто шукає той знаходить! Вже замовив з ранку. По грошам 150 грн, завтра маю отримати. Подивимось шо за звір! Як отримаю, відпишусь по враженням. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримав девайс! Ну шо сказати, зроблено цивільно і акуратно, заводська плата, з заду там скотча двустороннього вже вклеїно (але якийсь товстий, не знаю, мабуть автомобільний). Фенька синя під хрестову отвертку - то регуліровка швидкості піків. Підключив акум від УПСа, пищить нуегонах голосно:shock:(як така хрень малеенька може так пищати?) В комплекті кабель для підключення, десь з 30 см. Ну і інструкція з гарантійкою. Зайшов по коду на сайт активував гарантію, наче все. На вихідних буду ставити на пепелац, побачимо як воно в експлуатації.

Да, по грошам - вийшло 150 грн + доставка. Брав тут

spsorionua.wixsite.com/sps-orion

Так шо от так прокачав тачку :). Поставлю відпишусь як воно на машині працює. :flag1:

P1010006.thumb.JPG.57ce55e7c06f2ba6324b4a4fa94b01e3.JPG

P1010008.thumb.JPG.fef7c42bd5e559e6770afe3a9c598166.JPG

P1010011.thumb.JPG.67be51061f1841899401dd982c2022b1.JPG

P1010010.thumb.JPG.6158a8bcf3cd05c8a477a08671ef8804.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заводська плата,

Стандартна звичайна китайська плата.

 

А куди ви її ставити будете? Щоб чутно було? Бо в тихому приміщенні воно наче й голосно, а на шумній вулиці коли поряд проїздитиме камаз - може виявитися не так вже й гучно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що я вище писав з кодом - просто динамік оригінального парктроніку, а не зумер заднього ходу...

 

 

Логічно,ставити зумер десь у бампері, тобто ззовні. Щоб добре було чути ззовні а не у самій машині. Тимпаче, що зумер працює на високих частотах, котрі сильно гасяться перешкодами. Зумер у самій лампочці як на мене ідея не дуже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логічно,ставити зумер десь у бампері, тобто ззовні.

Логічно. Але ж не відкриту плату, нехай і виготовлену на китайському заводі. Бо вона в першу ж зиму від солей розлізеться й розпадеться. Тому й виникло в мене питання де змонтувати голу плату так, щоб її було чутно. Якщо заховати її в герметичну коробку - то буде чутно лише всередині цієї коробки.

Зумер у самій лампочці як на мене ідея не дуже.

Звісно. Його тільки у фарі й буде чутно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як і обіцяв, ділюсь враженнями по експлуатації. Ж-)

Отже, підключив сьогодні зумер в машину. По часу зайняло десь з пів години. Зняв задній лівий плафон з стопарями, визвонив мінусовий провід на лампу заднього ходу і впаяв ті проводи що в комплекті йшли прямо на кабель біля цоколя. Саму платку вклеїв в середині корпусу плафона, на той скотч шо в комплекті йшов.

Трохи ступив, можна було в бік направити, але спочатку притулив на іншу стінку, а воно прилипло так шо хрен віддереш не пошкодивши той скотч. Корое залишив так як є (тепер зумер дивиться в сторону багажника).

Думав шо буде в салоні чутно. А ніфіга! Майже не чутно (обшивка глушить + багажнік закритого типу) На вулиці чути нормально, по крайній мірі з 10 метрів звук достатній шоб почути. Покатався по магазинам, (народу жесть!) система працює чітко і без збоїв, достатньо вмикнути задню, починає пищати практично відразу. Народ увагу звертає на парковках, котили люди тележку з маркета, то тормознули коли почули пікання. Ось такий апгрейд вийшов, дешево і сердито. Всім дякую за участь в обговоренні теми, особлива подяка #roofinspector за ідею з задніми противотуманками, це реально класний лайфхак, сьогодні випробував :good: Думаю тему можна закривати. :flag2:

 

Добавлено через 2 минуты

Стандартна звичайна китайська плата.

 

А куди ви її ставити будете? Щоб чутно було? Бо в тихому приміщенні воно наче й голосно, а на шумній вулиці коли поряд проїздитиме камаз - може виявитися не так вже й гучно.

 

Я так зрозумів шо це наші роблять.

Ставив в плафон задній, там герметично, резинки ущільнювача нормальні, навіть пиляки не було як зняв блок-фару.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...