Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам Участок Зазим'я

Николай М.

Рекомендовані повідомлення

Продам затишний прямокутний участок площею 0.2463 га. До останньго року оброблявся. Вздовж участка електрика. На участку викопана копанка. В низині - берези (планували в цьому затишку поставити баню та розширити копанку). Доброзичливі, адекватні сусіди.

Розглядаю як продаж, так і обмін на авто з доплатою.

Також можу допомогти з будівництвом бані та будинку з дерева.

Участок в межах села, 5 хвилин пішки до фори, школи та до 10 хвилин до дитячого садочка. Затишне місце: і недалеко від доріг на Київ, Бровари, і в тoй же час не чути постійного шуму проїзжаючих автомобілів.

Місце потрібно бачити!

!Вже змінене цільове призначення під забудову - дивіться кадастр.! Кадастровый номер 3221282801:01:026:0028

Ціна за сотку - 1700 у.о..

www.olx.ua/obyavlenie/prodam-uchastok-abo-obmnyayu-na-avto-IDFbH0j.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Продам затишний прямокутний участок площею 0.2463 га. До останньго року оброблявся. Вздовж участка електрика. На участку викопана копанка. В низині - берези (планували в цьому затишку поставити баню та розширити копанку). Доброзичливі, адекватні сусіди.

Розглядаю як продаж, так і обмін на авто з доплатою.

Також можу допомогти з будівництвом бані та будинку з дерева.

Участок в межах села, 5 хвилин пішки до фори, школи та до 10 хвилин до дитячого садочка. Затишне місце: і недалеко від доріг на Київ, Бровари, і в тoй же час не чути постійного шуму проїзжаючих автомобілів.

Місце потрібно бачити!

!Вже змінене цільове призначення під забудову - дивіться кадастр.! Кадастровый номер 3221282801:01:026:0028

Ціна за сотку - 1700 у.о..

www.olx.ua/obyavlenie/prodam-uchastok-abo-obmnyayu-na-avto-IDFbH0j.html

 

Можливо розділити на 2 участки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
  • 4 місяці потому...
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...