Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Замок електромеханічний Atis Lock

Offroad

Рекомендовані повідомлення

В калітці стоїть електромеханічний замок Atis Lock (якщо не помиляюсь, модель SS). І часто при закритті (особливо якщо різко закрити) не закриваєтья - язичок відстрелює назад як при натисканні кнопки зсередини чи ключем ззовні. Всередині механізми чисті і змазані. Але при цьому замок набагато краще працює в дощ (коли мокрий) або коли запшикую біля язичку силіконовою змазкою-спреєм - останнього вистачає на декілька днів, потім все спочатку. Тактильно на цьому замку дуже туга пружина - ще регулярно експлуатую 2 замки Atis (в інших місцях), там язичок натискається набагато легше і таких проблем не спостерігається... Ще думав, що завеликий зазор - але він навіть трохи менше рекомендованого в 5 мм (знову-таки, в інших замках зазор ще більший, а все працює). Ще ось зараз в інструкції знайшов, що "Взводная пружина у данного замка - регулируемая". Цікаво, як її регулювати і що це дає (зараз не біля замку і не можу глянути)?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Розібрав я той замок ще восени і проблему вирішив. "Взводная пружина у данного замка - регулируемая" - так і не розібрався, як її регулювати, нема там жодних рухомих деталей в місцях кріплення щоб підтягнути або відпустити. Як я зрозумів, мені просто дістався варіант з тугою пружиною. А от проблему вістрілу при закритті я вирішив - зняв передній кожух і так закривав - там одразу стало видно, що одна тяга (чи точніше важіль - навіть не знаю, як правильно це назвати) задовга і провокувала відкриття одразу після закриття. Трохи її підігнув посередині (фактично вкоротивши на якийсь міліметр) - і все запрацювало штатно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...