Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

автоматика для распашных ворот

vladest

Рекомендовані повідомлення

Просто может так случиться, что перейдет 135 градусов (например подует сильный ветер и они быстрее откроются ... ) и тогда из 136 градусов он не сможет закрыть. Нужно будет разблокировать привода и призакрывать. Но с самими приводами ничего не случиться

Отлично. Открыться больше критичного там и сам столб не позволит, так что дополнительных упоров наверное и не буду ставить.

Просто есть разные режимы для лампы: предварительное моргание (которое не регулируется), моргание во время работы, моргание после остановки. Я так понял, что Вы хотели уменьшить именно время предварительного мограния... А так все правильно )))
Вот, это точно то, что у меня включено:

2019-03-13-16-50.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отлично. Открыться больше критичного там и сам столб не позволит, так что дополнительных упоров наверное и не буду ставить.

 

А вот если будет упираться в столб и пытаться открыть дальше, то это уже плохо, может поломать петли ворот.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот если будет упираться в столб и пытаться открыть дальше, то это уже плохо, может поломать петли ворот.
Спс, проконтроллирую еще раз чтобы до столба не могло достать.

А задержку открытия/закрытия вчера отключил, теперь начинает сразу после нажатия на кнопку. Ж-)

 

Добавлено через 3 минуты

А если не секрет, сколько стоит установка автоматики на ворота профессионалами? (нужно объяснить жене сколько я сэкономил, сделав это самостоятельно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спс, проконтроллирую еще раз чтобы до столба не могло достать.

А задержку открытия/закрытия вчера отключил, теперь начинает сразу после нажатия на кнопку. Ж-)

 

Добавлено через 3 минуты

А если не секрет, сколько стоит установка автоматики на ворота профессионалами? (нужно объяснить жене сколько я сэкономил, сделав это самостоятельно)

 

Примерно 2500

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Примерно 2500
Но это ж наверное без рытья траншей и прокладывания проводки... Бо я задолбался не на 2500, а на все 5000 :D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но это ж наверное без рытья траншей и прокладывания проводки... Бо я задолбался не на 2500, а на все 5000 :D

 

То ціна у євро :-)

Дроти ще десь плюс 1200, різання асфальту орієнтовно 150 грн за метр погонний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То ціна у євро :-)

Дроти ще десь плюс 1200, різання асфальту орієнтовно 150 грн за метр погонний.

 

В евро такие цены выставляют новички, у профи те же цифры в фунтах стерлингов).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В евро такие цены выставляют новички, у профи те же цифры в фунтах стерлингов).

 

То я тоді хто? Бо то ціни у грамах золота :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попросили поставить автоматику ATHOS AC A25 на роспашонку. Все нормально працює, тільки чомусь таймер не працює як треба. Написано, що час роботи по регулятору - від 5 до 90 сек. Коли ставлю регулятор в 0 - то відключає мотори десь через 90сек, коли кручу по годинниковій стрілці, то ще більше. Я й не чекав, бо, хоч виставив нагрузку, що легко створки рукою зупинити, все одно мотори гріються. Процесор бачить зміну напруги на регуляторі, бо починає ерр моргать. Кнопкою S2 більше 5сек зберігаю в памяті, він гасне. Явно щось проц глючить. Сказав, хай поки сам вручну виключає, хоч це неправильно. Я щось не знаходжу ще якихось підводних каменів в цьому в настройці. Напевне хай звертається туди, де її купляв.

0-02-05-ac909d52c5c746f0d4d18dd564bb1d7cc96179bfd082f48cf399c193c4aebf90_a022355e.thumb.jpg.4e732f94941520b2423b8021d48db734.jpg

Змінено користувачем Karalex
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Karalex, автоматику BFT продает ГАНТ, возможно сервисный центр поможет разобраться.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Karalex, автоматику BFT продает ГАНТ, возможно сервисный центр поможет разобраться.

Я щось і не запитав, де він її купляв. Ще в тому році.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Нужна автоматика на распашные ворота. Створка 190*180 см легкая. Рама металлическая, наполнение - дерево. Открываются наружу. Если найдется и тот кто установит - будет замечательно. г. Киев.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Нужна автоматика на распашные ворота. Створка 190*180 см легкая. Рама металлическая, наполнение - дерево. Открываются наружу. Если найдется и тот кто установит - будет замечательно. г. Киев.

 

Добрый день.

Можете фотографию столба, ворот и проема отправить? Нужно увидеть ребро жёсткости для крепления привода к створке, понимать как крепить привод к столбу, наличие кабелей для подключения приводов, фотоэлементов, сигнальной лампы.

Вам нужно покупать из одних рук автоматику и монтаж с гарантией на объекте, а не в сервисном центре.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть з вибором автоматики для розпашних воріт

 

Довжина створки 230см , вага під 200кг

Можливість встановити на місце зі стовпом №2 ( краще щоб нічого не видовбувати)

 

Вимоги

1. Встроєні кінцевики

2. Надійність

 

Раніше рекомендували Came krono 1

 

Готовий розглянути його або інший варіант , ціни в ЛС

283807938_12.thumb.jpg.c129e7f550328d30b8c41644d59f15cd.jpg

911899387_22.thumb.jpg.a577c3e60069ad6932b75a0a571e69ab.jpg

623829023_11.thumb.jpg.45eb8677b6e9241992c17bc794261655.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть з вибором автоматики для розпашних воріт

 

Довжина створки 230см , вага під 200кг

Можливість встановити на місце зі стовпом №2 ( краще щоб нічого не видовбувати)

 

Вимоги

1. Встроєні кінцевики

2. Надійність

 

Раніше рекомендували Came krono 1

 

Готовий розглянути його або інший варіант , ціни в ЛС

 

Не станет автоматика на правую створку на уровне цоколя + закладные для нее выше указанного места. Кирпич из которого выложены столбы хрупкий, в него надежно закрепить не получится. Krono 1 хороший вариант, упоры для створок в положении открыто ставить можно? Krono1 работает без концевых выключателей по механическим упорам. Упор нужно поставить в глубину двора на 800-900 мм. Возможно будете спотыкаться об него. Лучше поставить Krono2 с микровыключателями.

Как расположена створка в проеме можете показать или написать? В каком населенном пункте нужно ставить автоматику?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото видно що ворота по центру стовпа. Кроно не стане без танців з бубном. Як, в-принципі, і вся лінійна (ну крім пари китайців).

Раджу не забувати про вітрові навантаження.

Я б ставив came ferni, причому ставив його вище. Плюс електрозамок вниз, щоб надійно зафіксувати стулки у закритому стані.

 

Добавлено через 3 минуты

А, Вратарь, це - Рівненська область. Наскільки я пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ferni теж навряд чи стане на правий стовп. хіба що трохи зрізати зверху профлист. Виходячи з кольору профлиста, що він фасадною частиною у двір - то прфлист автора повідомлення, тому проблем з сусідами через підрізку не має виникнути:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не станет автоматика на правую створку на уровне цоколя + закладные для нее выше указанного места. Кирпич из которого выложены столбы хрупкий, в него надежно закрепить не получится. Krono 1 хороший вариант, упоры для створок в положении открыто ставить можно? Krono1 работает без концевых выключателей по механическим упорам. Упор нужно поставить в глубину двора на 800-900 мм. Возможно будете спотыкаться об него. Лучше поставить Krono2 с микровыключателями.

Как расположена створка в проеме можете показать или написать? В каком населенном пункте нужно ставить автоматику?

 

Вараш\Кузнецовськ

 

Створка по центру стовпа

 

п.с. я проти мех.упорів і обома руками за мікровиключателі

 

Добавлено через 4 минуты

На фото видно що ворота по центру стовпа. Кроно не стане без танців з бубном. Як, в-принципі, і вся лінійна (ну крім пари китайців).

Раджу не забувати про вітрові навантаження.

Я б ставив came ferni, причому ставив його вище. Плюс електрозамок вниз, щоб надійно зафіксувати стулки у закритому стані.

 

Добавлено через 3 минуты

А, Вратарь, це - Рівненська область. Наскільки я пам'ятаю.

 

 

Ок а якщо вирізати кусок того фундаменту що під забором ?

 

п.с. я схильний поставити привода вниз , замок по середині (так як кірпіч довіри на установку привода не викликає.... а внизу всеж таки фундамент)

889542592_111.thumb.jpg.eeba1a65d9f607d07a89c9a2b554f69c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть линейные привода которые можно установить без врезания (расстояние от края столба до петли 200 мм), но они без концевых выключателей, нужны упоры. Это: FAAC GENIUS G-BAT и FAAC 414 LONG
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Можете фотографию столба, ворот и проема отправить? Нужно увидеть ребро жёсткости для крепления привода к створке, понимать как крепить привод к столбу, наличие кабелей для подключения приводов, фотоэлементов, сигнальной лампы.

Вам нужно покупать из одних рук автоматику и монтаж с гарантией на объекте, а не в сервисном центре.

Вот так выглядит

1940159382_viberimage2019-03-3012_39_38.thumb.jpg.813dc9b385966351a62c9b9e5be6af11.jpg

1746202080_viberimage2019-03-3012_39_52.thumb.jpg.4c0c3cb3cd9da7d79dbf077f1f3739ff.jpg

633912239_viberimage2019-03-3012_40_06.thumb.jpg.67fb6752fb8d01dc6391cb8ec6d79a0e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вараш\Кузнецовськ

Створка по центру стовпа

п.с. я проти мех.упорів і обома руками за мікровиключателі

Ок а якщо вирізати кусок того фундаменту що під забором ?

п.с. я схильний поставити привода вниз , замок по середині (так як кірпіч довіри на установку привода не викликає.... а внизу всеж таки фундамент)

 

 

Ми ось недавно так ставили, але були нормальні закладні в стовпчику, хоча самі блоки дуже крихкі були. Від перфоратора 6мм або тріскалися, або взагалі відсовувалися. То сверлили дрелькою легенько під дюбеля для кріплення коробки автоматики. В воротах за металопрофілем є профільна труба. То в неї й кріпили. На правий мотор в паркані була ніша.

В дворі упори не ставили - просто циліндри були повністю втягнуті. А вже посередині для закритих зробили акуратний упор, щоб не різав колеса.

0-02-05-bf661c10a36b0e8d219d4ff0a5004ba61929c125a5668a990cdf84cd05a9a889_56aea4e0.thumb.jpg.eec5e70ef3a0175296d3ed04d6aa0087.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми ось недавно так ставили, але були нормальні закладні в стовпчику, хоча самі блоки дуже крихкі були. Від перфоратора 6мм або тріскалися, або взагалі відсовувалися. То сверлили дрелькою легенько під дюбеля для кріплення коробки автоматики. В воротах за металопрофілем є профільна труба. То в неї й кріпили. На правий мотор в паркані була ніша.

В дворі упори не ставили - просто циліндри були повністю втягнуті. А вже посередині для закритих зробили акуратний упор, щоб не різав колеса.

 

це собі робили ?

можна близьке до стовпчика фото з закріпленою штангою ?

на який кут відкривається ?)

 

 

п.с. можна навіть відео залити , як працює ?:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкривається майже перпендикулярно. Не робили 90, бо права билася б вітром об паркан, а ліва перекриває фіртку. Проєм 5м, то вистачає чоловіку з великим запасом. Фотки не робили так, бо було багато роботи, хотіли за день встигнути. Ще ж бруківку розбирали, бо майстри ніби кабель кидали та не туди і не такий. :) Це ми на заказі були. Надіюсь найближчим часом там не будем, хай працюють собі.:flag1:

Якось так.

687034773_.jpg.60f7751835e7462caaceccabb9e94f8f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В евро такие цены выставляют новички, у профи те же цифры в фунтах стерлингов).

 

Невже ніхто в своїх хотілках до кувейтського динара не доріс. Так і застрягли самі самі профі на фунтах стерлінгів.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це собі робили ?

можна близьке до стовпчика фото з закріпленою штангою ?

на який кут відкривається ?)

 

 

п.с. можна навіть відео залити , як працює ?:)

 

Я Вам чуть выше предложил автоматику такого типа, но они все без концевых выключателей. Можно играться временем работы и тогда они просто будут останавливаться по времени, правда каждый раз в новом месте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...