Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стіна підвального приміщення в будинку на схилі

Soer Yana

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Хочу розпочинати будівництво одноповерхового будинку . Нахил ділянки приблизно 15 см на 1 метрі. Зі сторони найнижчого рівня хочу розмістити цокольне приміщення. Прораб хоче стіну цокольного приміщення не заливати повністю бетоном як по всьому периметру будинку,а мурувати з цегли і потім за цеглу заливати бетон - у результаті має вийти цоколь/стіна шириною 40 см. (ширина цеглини, решта -бетон).

Чи не буде це заслабкий фундамент, адже на цю стіну буде велике навантаження, вона ж на самій нижній точці? Допоможіть професійною порадою. Я жінка і не зовсім розуміюся на таких речах .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко сказати просто. Тут мають значення:

- Висота стіни у грунті;

- Тип грунту;

- Ширина стіни між поперечними стінами;

- Як заармований бетон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи не буде це заслабкий фундамент, адже на цю стіну буде велике навантаження, вона ж на самій нижній точці? Допоможіть професійною порадою. Я жінка і не зовсім розуміюся на таких речах .

Я бы лучше сделал все из бетона. Так как грунт подпирает подвальное помещения тем самым создает нагрузку, в любом случаи бетоном полностью будет надежнее. А как говорится сэкономите на фундаменте - потом не будете экономить на всем доме.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы лучше сделал все из бетона. Так как грунт подпирает подвальное помещения тем самым создает нагрузку, в любом случаи бетоном полностью будет надежнее. А как говорится сэкономите на фундаменте - потом не будете экономить на всем доме.

 

Да и +свайное поле добавить!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да и +свайное поле добавить!!!

Если в подвале вылить вместо фундаментной пятки плиту. Сделать что то типа монолитного армированного кубика, то сваи не надо, а вообще 15 см на 1 м - это 1.5 м на 10 м - это довольно не мало.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...