Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

скільки обійдеться мансардна коробка

Ramil20071

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть ,будь ласка, скільки приблизно обійдеться мансардна коробка 9 на 9 приблизно 160кв. з бетонними перекриттями з кірпіча з підвалом прибл. 50 кв. (20 більярдна, 30 гараж)

1. вартість коробки з вікнами й утепленням криши

2. вартість будинку з внутрішніми роботами (електр., отоплення, сантех, стяжки, утеплення пінопластом 10, гаражні ворота й остальне), все крім чистового (шпкльовка, обої)

Розумію шо матеріали і криша можуть дуже відрізнятись по ціні, но хоть приблизно зорієнтуйте на яку суму розраховувати, покищо в планах наймати людей бо сам в будівництві не розбираюсь

Змінено користувачем Ramil20071
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. вартість коробки з вікнами й утепленням криши

40k$

 

2. вартість будинку з внутрішніми роботами

500-700$ квадратный метр

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 квадратов маловато будет для бильярдной

это помещение 5 на 4, если отминусовать длину кия (ну хотя бы 1.5 м) от каждой стены, то останется метр на два. Боль-менее приличный стол это хотя бы 3 на 1.5

это аэрохоккейная какая-то, а не бильярдная получается

 

а вобще от 20 куе это если строить самому и подешевше, от подвала с бильярдными в таком случае прийдется отказаться

и до бесконечности

наемный труд на коробку это минимум 10 куе

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить підвал більший має бути десь 60 кв.

 

в кого ще які варіанти по ціні скільки приблизно вийде з найманою силою і підвалом???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

целый раздел вам в помощь

www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=136

 

у автора уникальный случай

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

целый раздел вам в помощь

www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=136

 

Дуже дякую, але я ще навіть не почав будівництво, і якщо приблизна ціна буде для мене за високою то навіть і не почну. Мені треба хоть приблизна відповідь на моє питання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З урахуванням чистових робіт ітд - 100-120тис.

Заїхати жити можна буде на етапі 40-50тис.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З урахуванням чистових робіт ітд - 100-120тис.

Заїхати жити можна буде на етапі 40-50тис.

 

Якщо не рахувати територію біля будинку- ворота, забори, тротуари, а також меблі, то може обійтися в 80 тисяч. У мене дуже схожий будинок, мансардний, 2 поверхи, 150 кв м житлова площа, 30м підвал, 40 гараж. Зараз на етапі підготовки до ремонту витрачено 50 тис: коробка, вікна -двері, електика, опалення. Лишилось гаражні ворота, стіни, стелю підготувати до чистового ремонту, та ззовні утеплити та поштукатурити будинок. Це десь ще 10 тис. Планую на ремонт витратити ще 15 тисяч та заїзжати. Будинок повністю мені обійдеться десь 100 тисяч.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую, але я ще навіть не почав будівництво, і якщо приблизна ціна буде для мене за високою то навіть і не почну. Мені треба хоть приблизна відповідь на моє питання

 

не ленитесь потратить пару месяцев чтобы получить ответ. абстрактно вам цифры то назовут но если +-200-300 у.е на квадрате в итоге вам важны то почитайте что влияет и как, посмотрите стройки которые близкие к тому что вы хотите на выходе и будет вам цена.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Дуже потрібна допомога!!! Будь ласка підскажіть хто вже будувався скільки ПРИБЛИЗНО коштуватиме побудувати такий будинок??? цегляний двоповерховий на 140 кв. з двоскатною кришею бітумка, з готовими фасадами пінопласт 10 +короїд, вікна. внутрішні роботи: електрика, чорнова гіпсова штукатурка, стяжка, забор мурований найдешевший 40м. приблизно.

ПРОЗЬБА до прорабів не умнічати на рахунок шо шось не детально розписано, нема проекта і т. д. я хочу почути лише приблизну суму бажано в дол. Місто Луцк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже потрібна допомога!!! Будь ласка підскажіть хто вже будувався скільки ПРИБЛИЗНО коштуватиме побудувати такий будинок??? цегляний двоповерховий на 140 кв. з двоскатною кришею бітумка, з готовими фасадами пінопласт 10 +короїд, вікна. внутрішні роботи: електрика, чорнова гіпсова штукатурка, стяжка, забор мурований найдешевший 40м. приблизно.

ПРОЗЬБА до прорабів не умнічати на рахунок шо шось не детально розписано, нема проекта і т. д. я хочу почути лише приблизну суму бажано в дол. Місто Луцк.

Прошло полтора года а вы все спрашиваете... :lol:

зы. А цены тем временем минимум на 30% выросли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже потрібна допомога!!! Будь ласка підскажіть хто вже будувався скільки ПРИБЛИЗНО коштуватиме побудувати такий будинок??? цегляний двоповерховий на 140 кв. з двоскатною кришею бітумка, з готовими фасадами пінопласт 10 +короїд, вікна. внутрішні роботи: електрика, чорнова гіпсова штукатурка, стяжка, забор мурований найдешевший 40м. приблизно.

ПРОЗЬБА до прорабів не умнічати на рахунок шо шось не детально розписано, нема проекта і т. д. я хочу почути лише приблизну суму бажано в дол. Місто Луцк.

 

 

Вже писав вище. Зараз ціни дійсно виросли десь на 30%. У вашому випадку з забором, але без ремонту мінімум 50 тисяч, 60 тисяч повинно вистачити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...