Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шановні, підкажіть, чим пофарбувати цинковану покрівлю? Щоб бютжетно і ефективно )

HDR

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім. Будиночок - типу сільська хатка, критий цинковою бляхою (ще польською). Але... вічного нічого нема,з часом по листам оцинковки пішли ржаві полоси

:( Тоді фарбували водорозчинною Тіккурілою, (грошй в ті благословенні кучмівські часи - хватало :) )

 

Зараз вже по-бюджету - жорсткий ліміт, думаю спочатку анктикором ржу обробити, далі шліфанути войлоком, ну і чим фарбувати - головне питання :) Хотілося-б щоб пульвером або валком.

 

 

 

Будинок стоїть в доволі сонячному місці, навіть дорогуща Тіккуріла за десяток років стала злущуватися клаптями (

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз вже по-бюджету - жорсткий ліміт, думаю спочатку анктикором ржу обробити, далі шліфанути войлоком, ну і чим фарбувати - головне питання :) Хотілося-б щоб пульвером або валком.

 

Не советую "шліфанути", патаму шо снимете оцинковку, главный защитный слой жестянки!!! Никаких антикоров...Потом еще хуже будет.

Просто помойте от пыли/грязи и покрасьте обычной краской для оцинковки и будет вам ближайшие 10 лет щястя :D

 

п.с.

Себе оцинкованные столбики на заборе красил краской для шифера, и не надо говорить, шо для оцинковки не подходит :lol:

Все краски для шифера идут на любую крышу.

Я вообще, из личного опыта, считаю бренд Триора самым качественным у нас, ничем не уступающим импортным аналогам, тока дешевше..

п.п.с.

Еще из опыта...Тиккурила не стоит денег, шо за нее хотят, и не тока на крыши, на дерево тоже...так, рядовая краска, для любителей Эпицентра сойдет..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...