Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

Цьогорічний травневий мед закінчився.

Прошу покупців меду відписатись про смакові властивості.

 

Ще є забрус з майського меду.

 

Буду ставити настойку на бджолиному підморі та настойку прополіса 20% на 70-градусному спирті власного виробництва.

Можна буде замовити за пару тижнів.

 

35348773_1785160411602273_9170300775245545472_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ee925938beb7ec9baa5c54f11c87b6ec&oe=5BA0B884

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу покупців меду відписатись про смакові властивості.

]

 

Мёд просто супер!

Спасибо!

 

Ждём следующего:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в шоці...

 

Нова пошта спромоглася роздатити коробку з триміліметрового картону та розчавити ПЕТ-відерце з медом.

 

Вимушений попередити покупців меду - перевіряйте вантаж у відділенні. Я оцінюю товар в реальну вартість, перевізник відповідає за вантаж виключно до того, як ви вийшли з приміщення, росписавшись в отриманні...

Надійний покупець не зробив цього і трошки ... вставив мене на гроші.

 

Шкода меду! Для того, аби зібрати та висушити до кондиції ці 1800 грамів розлитого меду 10 тисяч бджіл працювали протягом тижня без перерви.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

картон не зовсим. треба пинопласт з усих бокив по 5см

 

Тобто, Ви надієтесь на те, що пінопласт може врятувати від такого поводження з посилкою?!!

35534046_1792072710911043_3598288184288477184_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0e4db986fc476f12a318ed3fd1fbe4e5&oe=5BB7FF78

 

35552054_1792072967577684_4371960898382725120_n.jpg?_nc_cat=0&oh=5c48edc01beb87b9ae773cde4107be8f&oe=5BA5E6CE

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в шоці...

 

Надійний покупець не зробив цього і трошки ... вставив мене на гроші.

 

Сам лопухнувся, не подивився на цілісність посилки, а претензія до відправника?Ж-)

Афігеть, надійний покупець. Сидів би він у мене без меду більше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам лопухнувся, не подивився на цілісність посилки, а претензія до відправника?Ж-)

Афігеть, надійний покупець. Сидів би він у мене без меду більше.

 

Аби поставити "крапку" (дуже хочеться!!!) в цьому питанні, розповім про моє спілкування з представниками "НП".

Того ж дня, як отримав від покупця фото, звернувся на "гарячу лінію". Дівчинина процитувала мені правила отримання вантажу та межі відповідальності перевізника. Я їй розповів своє ставлення до працівників НП, що вантажать та перевозять посилки та натякнув про іміджеві втрати.

Ввечері розмістив світлини на ФБ.

По Вайберу до мене звернулась представник НП та запитала номер відправлення. Надіслав.

За два дні мені знову були надані роз"яснення про правила отримання та відповідальність НП, але і було надано бонус - одне відправлення безкоштовно/за рахунок НП. Я його вже використав.

 

Якось так!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цьогорічний травневий мед закінчився.

Прошу покупців меду відписатись про смакові властивості.

Получил посылочку с медом в целости и сохранности.

Мед просто ЧУДОВИЙ!!!

Спасибка велика Игорю :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И я присоединяюсь ко всем "спасибкам" в адрес Игоря!

Мёд-замечательный!Мне-очень нравится и вообще-я рада,что нашла своего поставщика.И-спасибо ещё раз за такой мёд!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... вставив мене на гроші.[/color][/i][/b][/b]

Сам лопухнувся, не подивився на цілісність посилки, а претензія до відправника?Ж-)

Афігеть, надійний покупець. Сидів би він у мене без меду більше.

 

Надійний покупець - це я!

 

По першій ремарці, я оплатив навіть трохи більше ніж по факту отримав меду!

 

По другій - моя провина є! В той день я отримував декілька посилок від різних людей. Оглянув тільки посилку де був накладений платіж. Черга у нашому сільскому відділенні на одне віконце була вже за шість чоловік. Кінець робочого дня! Посилка captain Grey візуально була ціла - ніяких пошкоджень картону та ніяких підтікань!!!

Вже дома побачив халепу і мені реально було шкода! Не скільки меду, скільки праці тих, хто його зробив!

 

По першій та другій - пінопласт, навіть 20 мм, на 99% вирішує питання зберігання товару! І пакування товару - це проблема відправника! Я відправляю соуси у скляних баночках. Кожна баночка замотується у повітряну пливку і ящик із внутрішньої сторони повністю обкладається пінопластом. Тьху 3 рази - проблем ще не було! Так це додаткові витрати, але без них були такі неприємні моменти!

 

П. С. captain Grey, якщо Ви вважаєте, що провина у даній ситауціі цілком моя, чекаю на смс або в вайбері з реквізитами - я доплачу!

Змінено користувачем Котяра
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- я доплачу!

 

жодних питань.:beer:

 

НП відшкодувала мені одну доставку за свій рахунок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, мне литровую баночку в резерв, буду после 6 июля

 

Танюшка, тобі буде резерв завжди.:angel:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потроху збираю заявки на мед з лісової липи.Мед монофльорний, без домішок, зрілий.

Дорого: - 150 грн. за кілограм, в літрове відерце входить орієнтовно 1,45 кг.

 

Хто вже звертався (Наталка, Татьянка), прошу підтвердити на телефон.

 

Прошу звертатись не в цій темі, а за телефонами, що зазначені в моєму підписі, на Viber чи меседжер( у кого є).

 

Є забрус з цього меду - 30 грн/100 г.

 

Прополіс - 10 грн./10 г.

....

Сонях зацвітає, хоча цього року і далеченько. Трави цвітуть на Патріотівських луках та болотах рясним цвітом.

:flag1:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відкачав мед з лісової липи.

Є стільниковий мед.

 

Ціна стільникового меду - 300 грн./кг

1223825973_2018.thumb.jpg.6cf65609bd26c085f8b74d2607a0a24f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прошу покупців меду з моєї пасіки писати відгуки в темі по смаковий якостям бджолопродуктів. Дякую!Ж-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получила и я свой мёд "з лісової липи".И только пару дней назад дошли руки до «попробовать».Мед-изумительный,не знаю,какие эпитеты подобрать...аромат-божественный,мне-очень нравится,по-моему,лучше уже и не бывает,даже есть его жалко...

Не мёд,а-праздник для души и тела.(like):Bravo:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу спробувати на цьоми тижні качнути меду з літнього різнотрав"я. Після липи бджоли перейшли на збір нектару з літніх трав, що цвітуть в навколишньому лісі та на луках. Землі майже не обробляються, тому дикі трави буяють. Правда буде домішок соняшника, який вже цвіте повним ходом за 3300 метрів від пасіки.

 

Трохи затримався з двома останніми замовленнями(qipru та Жека), завтра (вівторок) спробую відправити. Ваш мед вже заготовлений, просто треба вискочити до Нової пошти.

 

Ще раз нагадую. Мед - "лісова липа" продається по ціні:

- до 1 кг - 150 грн.

- більше 1 кг - 135 грн.

Мед - "важкий", в літрову банку входить 1500 г, в півлітрову - 750 г.

Забрус з цього меду ще протримаю тиждень, потім промию та пущу на "медовуху" та віск. Ціна 30 грн.\кг.

Як завжди в продажу є прополіс в кульках - 10 грн./10 г.

 

Настійку на підморі не роблю, не має замовлень.

Аналогічно зі спиртовим настоєм прополюсу. Будуть замовлення хоча б на літр, зразу ставлю. Спирт мій, перевірений.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Игорь, доброй ночи, мне можно литровую баночку липового?

 

Наберіть мене, будь ласка чи киньте в Viber реквізити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получила и я свой липовый мед, спасибо :) Вкус мне нравится, не приторно -сладкий, чувствуется некоторая горчинка что ли.

Правда у этого меда есть один существенный недостаток, уж очень быстро он куда-то испаряется :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...