Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

клей для тротуарной плитки

Vifa

Рекомендовані повідомлення

Есть бетонные дорожки (100м2), которые отзимовали 2 раза.

Хочу наклеить на них тротуарную плитку толщиной 60мм.

Два вопроса:

1)Как подготовить поверхность для поклейки?

2)Какой использовать клей? (гарцовку не предлагать)

 

Подскажите, кто знает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тротуарну плитку, взагалі, кладуть, а не клеють. По бетоній основі кладуть саме на гарцовку (пісчано-цементну суміш). Тож дуже Вам рекомендую не вишукувати велосипед.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если дорожки пешеходные, то качественная морозостойкая плитка (а еще лучше керамогранит или грес) будет куда лучше смотреться, чем литье. Тем более, что под литье еще и клея уйдет существенно больше, чем под плитку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если дорожки пешеходные, то качественная морозостойкая плитка (а еще лучше керамогранит или грес) будет куда лучше смотреться, чем литье. Тем более, что под литье еще и клея уйдет существенно больше, чем под плитку.

Мои монтажники в этом сезоне собрали полную газельку "качественного" и "морозостойкого" керамогранита. С разных объектов. Ну не стоит он на улице ;) Честно говоря - разницу между керамогранитом и гресом не улавливаю... Это не одно и то же?

А по поводу расхода клея - вообще не понял... Какая разница? Клей на плитку под гребенку, толщина самой плитки на расход не влияет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клей на плитку под гребенку, толщина самой плитки на расход не влияет.

Де Ви набралися таких дурниць? Навіщо людині викидати купу грошей та часу на якісь клей (який - ніхто не знає, бо жодному виробнику не може навіть прийти у голову, що тротуарну плитку хтось намагатиметься приклеїти) та на роботу майстрів, які запросять за цю ексклюзивну роботу від 150 грн/кв.м.? Дайте посилання хоч на який-небудь нормативний документ, у якому рекомендується тротуарну плитку приклеювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Володенька, шли бы вы себе лесом?

Работайте с вибропрессовкой, не лезьте туда, чего не понимаете.

Мне ступени на крыльцо тоже на гарцовку укладывать или как? :lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Объясните пожалуйста, как поведет себя гарцовка на бетонном основании зимой в наших климатических условиях?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тротуарну плитку, взагалі, кладуть, а не клеють. По бетоній основі кладуть саме на гарцовку (пісчано-цементну суміш). Тож дуже Вам рекомендую не вишукувати велосипед.

 

Спасибо за комментарий.

Тротуарную плитку хотел положить на клей, так как она будет без бордюров.

Может быть хотя бы крайние приклеить?

 

Добавлено через 1 минуту

Объясните пожалуйста, как поведет себя гарцовка на бетонном основании зимой в наших климатических условиях?

 

Объясните, пжл.

 

Добавлено через 3 минуты

Володенька, шли бы вы себе лесом?

Работайте с вибропрессовкой, не лезьте туда, чего не понимаете.

Мне ступени на крыльцо тоже на гарцовку укладывать или как? :lol:

Так можно клеить или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Объясните, пжл.

 

Это как раз я хотел спросить у специалистов по укладке. Только спецы не спешат комментировать неудобные вопросы: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=95563&highlight=%E7%E0%F2%E8%F0%EA%E8

На мое непрофессиональное мнение - поотрывает нафиг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это как раз я хотел спросить у специалистов по укладке. Только спецы не спешат комментировать неудобные вопросы: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=95563&highlight=%E7%E0%F2%E8%F0%EA%E8

На мое непрофессиональное мнение - поотрывает нафиг.

Я просто не видел этой темки:D

Смысла в укладке вибропрессованной плитки на бетон особо нет.

Прессование требует дренирующую основу, иначе плиткам очень быстро придет каюк... Укладка на бетон да еще и на гарцовку - это вообще жесть.

Гарцовка всегда будет напитана влагой, зимой будет рвать или плиты или гарцовку - что послабее хз.

На бетон укладывают вибролитые плиты, на клей, с расшивкой шва и отводом воды в ливневку. Сама литьевая плитка имеет низкое водопоглощение (по ГОСТу до 3%), поэтому насыщения влагой не происходит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарцовка всегда будет напитана влагой, зимой будет рвать или плиты или гарцовку - что послабее хз.

На бетон укладывают вибролитые плиты, на клей, с расшивкой шва и отводом воды в ливневку. Сама литьевая плитка имеет низкое водопоглощение (по ГОСТу до 3%), поэтому насыщения влагой не происходит.

Примерно это я и ожидал услышать. ИМХО, кроме вибролитых плит есть еще камень (гарнит, мрамор, песчаник...), клинкер...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На бетон укладывают вибролитые плиты, на клей, с расшивкой шва и отводом воды в ливневку. Сама литьевая плитка имеет низкое водопоглощение (по ГОСТу до 3%), поэтому насыщения влагой не происходит.

Дайте, будь-ласка, ссилку на ГОСТ, ну або хоча б його номер. І викладіть скан сертифіката відповідності на Вашу плитку (якщо він у Вас є, звичайно, у чому я сумніваюсь), ну або хоча б протокол випробувань, який підтверджує, що Ваша плитка має таке низьке водопоглинання. До речі, як перевіряється тротуарна плитка на водопоглинання у лабораторних умовах? І чи маєте Ви сертифіковану лабораторію на своєму виробництві?

 

Смысла в укладке вибропрессованной плитки на бетон особо нет.

Прессование требует дренирующую основу, иначе плиткам очень быстро придет каюк... Укладка на бетон да еще и на гарцовку - это вообще жесть.

Пропоную під'їхати до Оболонської райдержадміністрації та подивитися на вібропресовану плитку, яку клали 10 років тому на гарцову по бетону. Вібролита ж щось не протрималася на Київському залізничному вокзалі і 3 років, розсипалася на окремі фракції. Зараз там лежить замість тої гуани вібропресована плитка вже 6 років - вся ціла.

Єдине, з чим погоджусь - тротуарну плитку бажано класти на дренуючу основу. Але ДСТУ Б.В.2.7-145-2008 не забороняє укладку по бетону, при цьому обов'язковим є комплекс заходів по поверхневому водовідведенню.

 

Мне ступени на крыльцо тоже на гарцовку укладывать или как?

 

Есть бетонные дорожки (100м2), которые отзимовали 2 раза.

Хочу наклеить на них тротуарную плитку толщиной 60мм.

До чого тут ступени на крильцо?

 

не лезьте туда, чего не понимаете.

Більше стосується Вас, шановний.

 

Добавлено через 7 минут

Спасибо за комментарий.

Тротуарную плитку хотел положить на клей, так как она будет без бордюров.

Может быть хотя бы крайние приклеить?

Якщо рух транспорту не передбачається у цій зоні, приклейте 2 крайні плитки - я особисто таку укладку не практикую, але партнери клали кілька раз таким чином - начебто працює років 3 вже і не повідривало. Клали на пісчано-цементний розчин 3:1. А чим Вам так ненавистний поребрик і чому не хочете зробити окантовку їм?

Змінено користувачем Vladimir_U
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дайте, будь-ласка, ссилку на ГОСТ, ну або хоча б його номер. І викладіть скан сертифіката відповідності на Вашу плитку

Вот вам все неймется :lol:

Я уже в прошлом году предлагал - плитку в зубы и испытывайте до посинения. Познякижилстрой так и сделали - вопросов больше не возникало ;)

Я вам в принципе не конкурент - ценовой сегмент другой. Тротуарка если делается - то это то, что вы никогда не сделаете ни на каком оборудовании.

Махать сертификатами... У меня ТУ 5746-003-11317183-2000, российское :D Протоколы можете сами посмотреть, на российском сайте. Тратить 10 тысяч баксов на сертификацию - как-то нет особого желания, я им прекрасно найду другое применение :D

Ну и напоминаю для особо рьяных менеджеров - производство тротуарной плитки и облицовочных плит не подлежит обязательной сертификации ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Висновки

Сама литьевая плитка имеет низкое водопоглощение (по ГОСТу до 3%)

Брехня, ніякого ГОСТа, у якому би йшлося про озвучені Вами 3% водопоглинання не існує. Ви свідомо набрехали, вводячи в оману форумчан. Такий от собі "Признанній специалист форума "Строимдом" по маніпулюванню довірчивими форумчанами.

У меня ТУ 5746-003-11317183-2000, российское

До чого Воно? Тротуарна плитка (якщо бути більш точним - Вироби тротуарні бетонні неармовані) повинна відповідати ДСТУ Б.В.2.7-145-2008, а не якомусь ТУ іншої країни.

Протоколы можете сами посмотреть, на российском сайте.

Дуже дякую за посилання на російський сайт без його URL-адреси. Гугл на запит "Протоколы на российском сайте" відразу ж видає стопки випробувань Вашої продукції.

производство тротуарной плитки и облицовочных плит не подлежит обязательной сертификации

Згоден, але поважаючі клієнтів компанії проводять добровільну сертифікацію, яка б підтвердила якість продукції, а не пропонують їм

плитку в зубы и испытывайте до посинения

чи маєте Ви сертифіковану лабораторію на своєму виробництві?

Про лабораторію Ви якось відмовчались, тож я так розумію, що у Вас її немає, а отже якість контролюється "дядей Васей в гараже на глаз".

Я вам в принципе не конкурент

Я не виробник плитки, але те, що Ви не конкурент виробникам тротуарної плитки - погоджусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так и хочется повторить за Бесом: шли бы вы, Володенька, мимо. Сплошной офф-топ и переход на личности. Какое отношение к рассматриваемой теме имеет продукиця Беса, ее сертификаты и пр. лабуда, которой вы тут с три короба наговорили?! Тупо засрали тему:evil:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чим Вам так ненавистний поребрик і чому не хочете зробити окантовку їм?

 

1)Из эстетических соображений (ни разу не видел бордюров отлитых качественно)

2)Есть дорожки криволинейной формы

 

Добавлено через 4 минуты

А по поводу расхода клея - вообще не понял... Какая разница? Клей на плитку под гребенку, толщина самой плитки на расход не влияет.

 

А клей какой лучше использовать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какое отношение к рассматриваемой теме имеет продукиця Беса, ее сертификаты и пр.

Сама литьевая плитка имеет низкое водопоглощение (по ГОСТу до 3%), поэтому насыщения влагой не происходит.

6 см - вибропресс?

Смысла нет. Приклеивают литьевую, прессованную порвет.

Людина вводить в оману користувачів сайта, надаючі неправдиву інформацію про споживчі якості різних видів тротуарної плитки.

Сплошной офф-топ и переход на личности.

Перший перейшов на особистості Бес, за ним Ви - і навіть того не помічаєте. Куда Вам йти обом, я звичайно, знаю, і міг би Вас зорієнтувати, але виховання не дозволяє.

 

Добавлено через 5 минут

1)Из эстетических соображений (ни разу не видел бордюров отлитых качественно)

Можете встановити плпастиковий бордюр - його після установки та засипки грунтом не буде видно eksbud.com.ua/bordyur-plastikovyiy.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Людина вводить в оману користувачів сайта, надаючі неправдиву інформацію про споживчі якості різних видів тротуарної плитки.
Поэтому вы решили развести офф-топ, требуя у него сертификаты и протоколы испытаний именно на его плитку? Наличие/отсутствие у Беса сертифицированной лабораториии как-то решает эту проблему или относится к теме обсуждения ?

Перший перейшов на особистості Бес, за ним Ви - і навіть того не помічаєте. Куда Вам йти обом, я звичайно, знаю, і міг би Вас зорієнтувати, але виховання не дозволяє.

Что позволяет вам ваше воспитание отлично видно в 6-м посте данной темы. Это ни разу не переход на личности и не провоцирование конфликтов. Так что кто первый, считайте сначала, а не с середины темы.

Обычно, люди считающие себя профессионалами, могут сослаться не только на свой опыт (так любимое строителями "ми так завжди робили"), а и объяснить логику процесса. У вас с этим очевидная проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наличие/отсутствие сертифицированной лабораториии как то решает эту проблему?

Звичайно, бо заявляти, що моя продукція найліпша у світі, не маючи жодних засобів контролю якості, м'яко кажучи, не правильно.

 

Обычно, люди считающие себя профессионалами, могут сослаться не только на свой опыт (так любимое строителями "ми так завжди робили"), а и объяснить логику процесса.

Я давав у цій гілці конкретні методи вирішення проблеми ТС з наведенням відповідних посилань на ДСТУ. Немає там нічого про клей. Просто немає. Якщо ж Вас цікавить, чому саме немає, Ви можете звернутися з офіційним листом у Мінрегіонбуд, Вам із задоволенням пояснять логіку процеса розробники Державних Стандартів України у сфері будівництва. Я ж, як виконавець, повинен виконувати роботи з дотриманням цих стандартів, у яких, ще раз наголошу, немає ніяких 3-х % водопоглинання вибролитої плитки - це відверта брехня. Якщо ж Ви наполягаєте, що пан Олег не збрехав, наведіть посилання на цей міфічний ГОСТ (прошу втретє, замітьте)-

Сама литьевая плитка имеет низкое водопоглощение (по ГОСТу до 3%), поэтому насыщения влагой не происходит.
- я публічно перед ним вибачусь у цій гілці, а якщо не можете - рухайтесь у напрямку, про який я Вам згадував у попередньому пості.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, бо заявляти, що моя продукція найліпша у світі, не маючи жодних засобів контролю якості, м'яко кажучи, не правильно..
Вы к тому же и врун. Во-первых, никто в этой теме не заявлял, что его продукция самая лучшая в мире, во-вторых, с чего вы вдруг решили, что Бес не имеет никаких средств контроля? Сами за него домыслили?

 

Добавлено через 1 минуту

Я давав у цій гілці конкретні методи вирішення проблеми ТС з наведенням відповідних посилань на ДСТУ. Немає там нічого про клей. Просто немає.

Ну да, нет. Я не поленился и нашел этот ГОСТ.

12.8 У якості вирівнюючих (підстильних) шарів під вироби доцільно використовувати сухі або зволожені піщано-цементні суміші....

Ви разницу между словами "доцільно" и "виключно" понимаете? Особенно с учетом п.12.4?

 

Добавлено через 6 минут

Якщо ж Ви наполягаєте, що пан Олег не збрехав, наведіть посилання на цей міфічний ГОСТ (прошу втретє, замітьте)-
Вы сначала дайте ссылку, где я на этом настаивал, тогда и поговорим:evil: У меня такая же задача как и у ТС: 300 кв.м. бетонной подготовки под мощение дорожек и выездов. И точно такое же опасение, что гарцовка на бетонном основании держаться не будет. И вместо аргументированногго ответа в теме я вижу от вас только срач, передергивание и переход на личности. Профи себя так не ведут.

 

Добавлено через 31 минуту

Особенно с учетом п.12.4?

имелся ввиду п.12.7 (нумерация сбилась)

12.7 Основною вимогою, що забезпечує довгострокову експлуатацію покриття з виробів, є забезпечення вільного дренажу талих чи дощових вод через систему покриття – основа – грунт зі швидкістю не менше ....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во-первых, никто в этой теме не заявлял, что его продукция самая лучшая в мире

Згоден, але людина ствержувала, що вібролита плитка нормується якимось міфічним ГОСТом, надав своїй продукції пристойні 3% водопоглинання. Я за об'єктивність і проти того, щоб маніпулювати людьми, користуючись зеленим підписом над своєю аватаркою.

то Бес не имеет никаких средств контроля? Сами за него домыслили?

Я людині задав питання про контроль якості і не отримав відповіді. Якби лабораторія була - Олег би їй похизувався, не сумнівайтесь.

Ну да, нет.

От бачете, якщо я зсилаюся на ГОСТ, то надаю його номер і не брешу щодо його змісту.

 

 

12.8 У якості вирівнюючих (підстильних) шарів під вироби доцільно використовувати сухі або зволожені піщано-цементні суміші....

Ви разницу между словами "доцільно" и "виключно" понимаете?

Звичайно. Розробник ДСТУ вважає за доцільне укладання плитки на пісчано-цементну суміш, але не обмежується лише цією вимогою. Якщо основа дренуюча - можна класти як на гарцовку, так і на пісок, так і на відсів, так і на мілкофракційний щебінь.

Вы сначала дайте ссылку, где я на этом настаивал, тогда и поговорим

Рад, що Ви погодились, що пан Бєс вводив в оману форумчан щодо 3% водопоглинання вібролитої плитки. Якщо Ви уважно передивлялись ДСТУ, який знайшли за моїм посиланням, то напевно зустріли у ньому цифру водопоглинання у 6% тротуарної плитки в незалежності від способу її виробництва. Я не збрехав?

И точно такое же опасение, что гарцовка на бетонном основании держаться не будет.

Навіть не знаю, що Вам відповісти. Яку відповідь Ви хочете отримати - основану на багаторічному досвіді або з точки зору теорії?

З точки зору досвіду, ніяких проблем з покриттям, яке було зроблено по бетоній основі не було, і чесно кажучи, про такі проблеми ніколи не чув і ніколи не стикався. Демонтуючи стару тротуарну плитку, яка пролежала 5-7 років, зачасту відірвати плитку від основи вкрай важко, іноді більш легко, при цьому стара тротуарна плитка відривається від застившої гарцовки набагато легше, ніж від бетонної основи. До речі, реконструкції у 100% випадків підлягають саме майданчики з вібролитим гуано - за цей час лиття просто розсипається на фракції (приклад з Київським Вокзалом вже приводив).

Якщо ж чисто теоретично - дійсно, вода проникає через шви тротуарної плитки, потрапляє вона і в застившу гарцовку (будь-який бетон має водопоглинання), під час морозів витримує тиск льодового поршня. Навіть якщо взяти за аксіому Ваше побоювання, що гарцовка не буде триматися на бетонній основі, - ну то й що? Куди подінеться тротуарна плитка, тим паче з садових доріжок? Ми ж не до стіни її на гарцовку кладемо, на горизонтальну площину. Плитка, яка кладеться і лежить десятиліттями у Європі взагалі лежить на піску або мілкозернистому щебені, не маючи ніяких зв'язкыв з основою за допомогою в'яжучих - тільки за рахунок Закону всесвітнього тяготіння та бокового упору між плитками.

 

Добавлено через 8 минут

12.7 Основною вимогою, що забезпечує довгострокову експлуатацію покриття з виробів, є забезпечення вільного дренажу талих чи дощових вод через систему покриття –основа –грунт зі швидкістю не менше ....

ДСТУ на справді не протирічить собі ні у чому. Хочете довгострокову експлуатацію - необхідно укладати на дренуючі основи, хочете просто експлуатацію - можно і по бетону, з забезпеченням стоку дощових та талих вод. Виконувати чи ні основну вимогу, - право Замовника. ДСТУ не має імперативу у цьому сенсі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рад, що Ви погодились, що пан Бєс вводив в оману форумчан щодо 3% водопоглинання вібролитої плитки.

Пословицу про божью росу знаете? Как раз ваш случай. С чего вы взяли, что я согласился с вами? Опять домыслили?

 

Добавлено через 5 минут

Якщо Ви уважно передивлялись ДСТУ, .... то напевно зустріли у ньому цифру водопоглинання у 6% тротуарної плитки. Я не збрехав?
Именно, опять соврали. Не больше шести и шесть - две большие разницы, как говорят в Одессе. Вы точно также и с ГОСТами обращаетесь. Когда вам выгодно - все что точно не указано в ГОСТе -незаконно, когда не выгодно, то ГОСТ, оказывается, не имеет императива.

 

Добавлено через 5 минут

Навіть якщо взяти за аксіому Ваше побоювання, що гарцовка не буде триматися на бетонній основі, - ну то й що? Куди подінеться тротуарна плитка, тим паче з садових доріжок?

Где вы нашли в моем посте садовые дорожки? Опять придумали? Жесть. Уже представляю, как такой невменяемый профи делает так, как считает нужным, пропуская слова заказчика мимо ушей. Плитка может и никуда не денется, но ездить по мощению, которое гуляет или поднявшемуся горбами как-то не впечатляет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

300 кв.м. бетонной подготовки под мощение дорожек и выездов

Где вы нашли в моем посте садовые дорожки? Опять придумали?

Добре, хай буде просто дорожки

Не больше шести и шесть - две большие разницы

Добре, виправлюсь, не більше шести відсотків.

Плитка может и никуда не денется, но ездить по мощению, которое гуляет или поднявшемуся горбами как-то не впечатляет

Навіть і не знаю, що Вам на це відповісти. Досвід експлуатації для Вас не аргумент, ДСТУ - не аргумент. Пане Ярославе, бажаю Вам успіхів у пошуках нових методів укладки тротуарної плитки. Від усього серця бажаю Вам, щоб ви зупинились саме на приклеювання 300-х кв.м. вібролитої тротуарної плитки до бетоної основи на клей з заповненням швів клеєм, як Вам тут вже радив беззаперечний для Вас авторитет. А якщо викладете на сторінках цього форуму у розділі "Курьёзы на стройке, юмор, анекдоты" фотозвіт цього процесу буду Вам особисто за це щиро вдячний. І публічно обіцяю, що надам Вам знижку у 10% на демонтаж 300-х квадратів перемазаного клеєм горбатого покриття з вивозом будівельного сміття.

Уже представляю, как такой невменяемый профи делает так, как считает нужным, пропуская слова заказчика мимо ушей.

Професіонал завжди, виконуючи роботи, повинен робити їх так, як вважає потрібним, при чому впевненість професіонала, що потрібно саме так, а не інакше, базується у нього на дотриманні ДСТУ та вимог інших нормативних документів, а також досвіді. Зачасту дійсно доводиться пропускати повз вуха слова та цінні поради Замовника, якщо вони погіршать результат роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...