Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір картриджів для системи зворотнього осмосу

Sergiy_1

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

 

Намагаюсь визначитись з картриджами на заміну теперешніх в системі зворотнього осмосу. Придивляюсь да фірми Pentek.

Колби - формату ВВ 10 дюймів.

 

В якості першого ступеню (мех. очистка) - КАРТРИДЖ PENTEK DGD-5005 10BB.

В якості другого - КАРТРИДЖ PENTEK EPM-10BB.

Третього - КАРТРИДЖ PENTEK CBR2-10.

 

Постфільтр - ПОСТФИЛЬТР PENTEK IC-101L.

 

Єдине, де я не маю розуміння, це - яку мембрану порадите встановити? Filmtec 75G?

 

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

катриджи это кто как хочет так и ставит

вы бы проще расписали какой где катридж стоит

полипропилен, веревка, уголь брикет, уголь гранула

Причем компановка может быть разной

к примеру 1-ПП(10-5мк), 2-ПП(5-1мк), уголь (кто брикет, кто гранулы и прочее)

 

себе систему доработал дополнительным катриджем в который по сути стал первой ступенью и в него ставлю полипропилен 10 мк, второй получается что стоит тоже пролипроиплен 5мк, третьим - катридж GAC (уголь), четвертым LTOFC (уголь), а потом мембрана и постфильтр

 

из мембран:

ранее всегда использовал только штатовский Filmtec DOW, но поменяв за последние 4 года - 3 таких катриджа послал я этот Filmtec и купил TFC (по совету знакомого)

как раз на этих выходных и поставил

система ожила и теперь осмос фильтрует в разы быстрее чем с филмтеком, так что с филмтеком я больше не дружу ибо сильно напрягает когда мембрана умирает за 6-8 мес, вместо положенных 1,5-3 года.

посмотрим сколько проживет TFC

 

так же использовал мембрану Pentair (досталась за дешево), но она умерла за неделю, непонятно почему. Потому выкинуть было не жалко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

 

Намагаюсь визначитись з картриджами на заміну теперешніх в системі зворотнього осмосу. Придивляюсь да фірми Pentek.

Колби - формату ВВ 10 дюймів.

 

В якості першого ступеню (мех. очистка) - КАРТРИДЖ PENTEK DGD-5005 10BB.

В якості другого - КАРТРИДЖ PENTEK EPM-10BB.

Третього - КАРТРИДЖ PENTEK CBR2-10.

 

Постфільтр - ПОСТФИЛЬТР PENTEK IC-101L.

 

Єдине, де я не маю розуміння, це - яку мембрану порадите встановити? Filmtec 75G?

 

Дякую!

 

учите матчасть

п.с.очень похоже на рекламу:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

 

Ні, це не реклама. Я, здається, не можу відредагувати повідомлення, щоб прибрати посилання на виробника.

 

Власне, у мене встановлений такий фільтр: посилання, в якому питна вода проходить повз мембрану тільки через картриджи.

Плюс я додатково встановив ще одну колбу в якості першої ступені з ПП картриджем.

 

Ідея така:

0 ступінь - фільтр механічної очистки (100мк), 1 ступінь - ПП (10 мк); 2 ступінь - вугільний (гранули?) (10 мк), 3 ступінь - вугільний (гранули?) (<10мк)

Витрати на місяць води - три м3. Чи є картриджі, щоб ресурсу вистачало на рік?

 

Яких виробників ви б порадили? Те саме по мембрані? В магазинах радили пентек, але достаньої кількості відгуків я не знайшов, тому не впевнений.

 

З приводу "матчасти" - вона на різних ресурсах різна, так само, як і в магазинах, нажаль.

 

Добавлено через 1 минуту

катриджи это кто как хочет так и ставит

вы бы проще расписали какой где катридж стоит

полипропилен, веревка, уголь брикет, уголь гранула

Причем компановка может быть разной

к примеру 1-ПП(10-5мк), 2-ПП(5-1мк), уголь (кто брикет, кто гранулы и прочее)

 

себе систему доработал дополнительным катриджем в который по сути стал первой ступенью и в него ставлю полипропилен 10 мк, второй получается что стоит тоже пролипроиплен 5мк, третьим - катридж GAC (уголь), четвертым LTOFC (уголь), а потом мембрана и постфильтр

 

из мембран:

ранее всегда использовал только штатовский Filmtec DOW, но поменяв за последние 4 года - 3 таких катриджа послал я этот Filmtec и купил TFC (по совету знакомого)

как раз на этих выходных и поставил

система ожила и теперь осмос фильтрует в разы быстрее чем с филмтеком, так что с филмтеком я больше не дружу ибо сильно напрягает когда мембрана умирает за 6-8 мес, вместо положенных 1,5-3 года.

посмотрим сколько проживет TFC

 

так же использовал мембрану Pentair (досталась за дешево), но она умерла за неделю, непонятно почему. Потому выкинуть было не жалко.

 

Дякую, подивлюся в бік TFC

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ідея така:

0 ступінь - фільтр механічної очистки (100мк), 1 ступінь - ПП (10 мк); 2 ступінь - вугільний (гранули?) (10 мк), 3 ступінь - вугільний (гранули?) (<10мк)

Витрати на місяць води - три м3. Чи є картриджі, щоб ресурсу вистачало на рік?

 

Яких виробників ви б порадили? Те саме по мембрані? В магазинах радили пентек, але достаньої кількості відгуків я не знайшов, тому не впевнений.

 

Все зависит от исходной вашей воды. Только после определения качества исходной воды можно правильно подобрать набор картриджей для фильтра. Я правильно прочитал- 3000 литров воды в месяц??? Ни какие картриджи год не протянут для получения такого обьема воды.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Значить, почну з аналізу води. гугл пропонує наступні ресурси: Укрхіманаліз або Судова Незалежна Експертиза України як перші серед результатів пошуку. Ви не підкажете, чи є різниця, де робити аналіз?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Значить, почну з аналізу води. гугл пропонує наступні ресурси: Укрхіманаліз або Судова Незалежна Експертиза України як перші серед результатів пошуку. Ви не підкажете, чи є різниця, де робити аналіз?

 

анализ вам делать не надо.

Зачем вам столько воды?- если не секрет:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

анализ вам делать не надо.

Зачем вам столько воды?- если не секрет:(

 

Ок, якщо не потрібно робити аналіз, то яких виробників картиджів Ви можете порадити? І чи наведена схема розташування картриджів по ступенях очистки адекватна?

 

З приводу кількості води - я аж перевірив платіжки ). В середньому зараз може доходити до 15 м3 за рік. Виходить, то я взяв ресурс з суттєвим запасом.

 

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...