Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Декілька моїх сходів

viksel

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.Ось вирішив дебютувати та показати декілька своїх робіт.Також по сходаж є фото в роботі,тобто під час виготовлення та монтажу.Буду радий відповісти на питання.FaNZtkYU.jpgFaNZtkYT.jpgFaNZtkYS.jpgFaNZtkYR.jpgFaNZtkYV.jpg
  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще ось такі J9hCkBvO.jpgJ9hCkBvN.jpgJ9hCkBvM.jpgJ9hCkBvL.jpgJ9hCkBvH.jpgJ9hCkBvG.jpgJ9hCkBvF.jpgЩе є багато фото та відеоматеріалу по виготовленню сходів а також оздобленню та лакуванню,якщо буде цікаво то виложу.:)
  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне нравится. какое дерево?
Дерево дуб,предпочитаю работать только с ним,иногда ясень.

 

Добавлено через 7 минут

Дуже цікаво,викладайте будьласка фото
Ще деколи виготовляю мебліJ9hCkByx.jpgJ9hCkByy.jpgJ9hCkByz.jpgJ9hCkByA.jpgJ9hCkByB.jpgJ9hCkByC.jpg
  • Лайк 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень красиво.

Самая первая фотография, скажите, чем покрывали? (лак или масло, тон, если можно с названиями фирм и названиями колора) Тоже хочу белую лечтницу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите, чем покрывали?
Емаль акрил-полиуретан 3 слоя,потом патина оливковая,потом лак акриловый,он не желтеет.Если нужна детальная консультация-расскажу,там нюансы есть.Вообще с белым цветом тяжело работать,тем более на дубе.Фирма по ЛКМ-Герлак(германия).Еще хочу заметить что в данном случае акрил это не водные составы,это видоизмененный полиуретан.J9hCkBBE.jpgJ9hCkBBD.jpg Змінено користувачем viksel
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

viksel

спасибо большое.

Я запишу себе в волшебную тетрадку, где мне спросить потом, и как время прийдет - спрошу у Вас ))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда пожайлуста;)...

 

Тут часто ведутся споры по поводу древесины для лестниц. Граждане часто склоняются к дешевым вариантам из бука. Мы бук категорически не используем. Интересно узнать Ваше проф. мнение по этому поводу. Спасибо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы бук категорически не используем.
Я тоже его не использую,по многим причинам,основная это "шарпотребовский" вид изделия.У бука нету пор и красивой текстуры,изделие выглядит "бедно"хотя стоит дорого.Потом физические свойства бука мягко говоря раздражают.Хотя может быть что я и не совсем прав но тот бук что мне попадался надолго отбил охоту с ним работать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось вирішив дебютувати та показати декілька своїх робіт

Вітаю! Я б радив трохи інакше завантажувати фото.

При написанні повідомлення зверніть увагу на функцію "Вложить файли", що знаходиться під вікном набору тексту, режим розширенної відповіді.

Тоді відображення буде приблизно таким:

J9hCkByx.jpg.41375b518ac98bfc164b9549dff80bb1.jpg

J9hCkByy.jpg.d0e91ac3c890f6c2c04cfe4e6f9510ba.jpg

J9hCkByz.jpg.72108859045765d56467377432047f4b.jpg

J9hCkByA.jpg.3298d31c15bbdaa154f4bf1f3d689ec7.jpg

J9hCkByB.jpg.cd88d272bbdb068a92379eeaeb67b7b4.jpg

J9hCkByC.jpg.d160df46f929b2eb8ec5743109ecf07a.jpg

438117254_-.thumb.jpg.c470408467ba9dd33412ed5d42c08f4f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда пожайлуста;)...

 

Скажите, а детали сначала покрывают, потом собироют? Или наоборот. У нас метал. каркас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, а детали сначала покрывают, потом собироют? Или наоборот.
Хорошо будет предварительно собрать "в черновую",когда заготовки еще не шлифовались,все хорошенько подогнать потом разобрать и уже отделывать.Я только так все лестницы и делаю..

1429379982_027.thumb.JPG.c3d33c06a0617d2b1ec1a317a7ed85e8.JPG

1623606367_030.thumb.JPG.258deb528a8d985bc74803193244dc25.JPG

233116252_033.thumb.JPG.062b55a80b4c0cc9be250fe8e200723e.JPG

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію, що попереднє збирання відбувається в майстерні?
Так Дмитро,за відсутністі в майстерні достатньої висоти вимушений збирати в гаражі.Трохи порозсуваю станки і збираю.Зібрати-розібрати займає 2-3 дні.:)Але метал та бетон збирається вже безпосередньо на місці потім так само розбирається і на шліфування та лакування. Змінено користувачем viksel
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...за відсутністі в майстерні достатньої висоти вимушений збирати в гаражі.

Підтримаю тему попереднього збирання. Покажу пару своїх фото, якщо автор не проти. Окрему тему поки відкривати не збираюсь, тому просто додам як ідеї.

В першому варіанті прості "сходи-метелик". Точніше сходи-обшивка. Вони мають закрити металевий швелер. Другий варіант - гнутоклеєнні сходи. Тут також проблема із-за складності конструкції. Попереднє збирання робив на боку.

02_stair_goose_step_05224.thumb.jpg.3919820a2b8a7726e5a2286837c4f084.jpg

2332_stairs_06141.jpg.0e4ae450bec4f53895e606b9aff53574.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

лестница из какого материала?
Дубовая,хочу заметить что не пользуюсь покупными щитами,работаю от доски и до готового изделия.

 

Добавлено через 12 минут

Покажу пару своїх фото,
Дмитро як завжди супер,а гнутоклей сходи взагалі слів немає,шедевр:good:.А скажіть Дмитро,Там бачу у Вашому арсеналі появився новий бренд, збоку виглядає торцовка DW-.......?:D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скажіть Дмитро,Там бачу у Вашому арсеналі появився новий бренд, збоку виглядає торцовка DW-.......?

Фото 2005 року. На фото перша моя торцювальна пила. Відпрацювала певний час, пізніше продав.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...