Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Віконний провітрювач, який не пропускає звук

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Давно користуюсь провітрювачами. Дуже крута штука, краща за рекуператор. Але має 1 недолік - пропускання шуму.

Порадьте, хто має досвід, модель провітрювача, яка справді зупиняє значну кількість звуку з вулиці.

У мене 1 вікно виходить на шумну вулицю. Не хотілось би пропускати звук в дім.

 

Я бачив на ринку Ventec VT 401, він дорожчий і йде як шумоізоляційний, але у мене є сумніви щодо шумоізоляції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно користуюсь провітрювачами. Дуже крута штука, краща за рекуператор.

Проветриватель лучше рекуператора? Это чем же интересно? Да и вообще как щель в два пальца в раме может обеспечить нормальный приток воздуха?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Romatr, так, краще.

Бо:

1) немає звуку роботи мотора

2) не жере електрику (якщо кілька рекуператорів, на рік виходить дуже значна сума за електрику)

3) пропускає менше шуму з вулиці

4) не треба обслуговувати

 

При правильній роботі витяжних каналів в квартирі, провітрювач робить свіже повітря.

У мене є квартира з провітрювачами і є друга з рекуператорами. Тому я маю з чим порівняти. В умовах квартири, рекуператор - це лише модний гаджет, не більше.

 

Якщо у вас закрите підвальне приміщення без вентканалів, то ясно, що провітрювач не працюватиме. Провітрювач працює лише у парі зі справним вентканалом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

яка справді зупиняє значну кількість звуку з вулиці

це як? типу "пукнути без звуку"??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рома, це щоб коли на вулиці їдуть автомобілі і автобуси, хочеться знайти модель, щоб максимально не чути їх
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При правильній роботі витяжних каналів в квартирі, провітрювач робить свіже повітря.

Это вы как проверяли датчиком CO2 или на глаз? Вообще достаточно посчитать пропускную способность проветривателя в час и минимальную норму м3 воздуха на человека в час и тогда можно будет объективно говорить.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що пропускна здатність залежить від вентканалу.

Якщо все справне, то паспортні дані десь такі

Продуктивність (куб.м/год.): 23
Це більше половини повітря у кімнаті 20м2

 

 

Десь такий же об’єм пропускає рекуператор на тихому режимі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що пропускна здатність залежить від вентканалу.

Якщо все справне, то паспортні дані десь такі

Це більше половини повітря у кімнаті 20м2

 

 

Десь такий же об’єм пропускає рекуператор на тихому режимі.

Пропускная способность зависит не только от вытяжное вентканала в вашей квартире, а и сечения проветривателя.

Псс: берем площадь сечения вашего оконного проветривателя умножаем на скорость воздуха и получаем объем, но очень сомневаюсь что там будет 23 куба в час..

Или вы хотите сказать что рекуператор с вентилятором и диаметром в 150-200мм дает такой же приток воздуха как и небольшая щель в окне под название проветриватель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или вы хотите сказать что рекуператор с вентилятором и диаметром в 150-200мм дает такой же приток воздуха как и небольшая щель в окне под название проветриватель?

 

При хорошей тяге в вентканалах может быть и больше. Просто скорость потока больше )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

У вашому випадку варто було б використати спеціальну автоматичну віконну систему з периметральним зміщенням Winkhaus Comfort PADM

 

У автоматичному режимі провітрювання конструкція відкривається на провітрювання на 10 хв. У закритому режимі забезпечується максимально можлива звукоізоляція в рамках можливостей віконноі конструкції

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, взяв Вентс ПО 400. І тепер - питання: а як його правильно встановлювати? Тут цікавить момент: чи не зіпсую вікно? Все ж профіль просверлюється наскрізь, а всередині - пустота. Значить, всередину вікна буде потрапляти холодне повітря?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все ж профіль просверлюється наскрізь, а всередині - пустота.

 

А в мене всередині армування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте вентса есть пример установки с картинками.

После установки не забудьте рассказать как он по шуму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зняв у спальні рекуператор, поставив звичайний провітрювач.

Не шкодую, задоволений.

Правда, попав трохи на гроші, але результат кращий.

 

У іншу шумну кімнату так і не знайшов тихий провітрювач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сайте вентса есть пример установки с картинками.

После установки не забудьте рассказать как он по шуму.

 

Знаю. Але є відео, де його ставлять не просто на вікно, а на ту частину, яка відкривається.

 

Буду в магазині - сфотографую цей провітрювач на віконному профілі, щоб стало зрозумілішим питання...

 

Шум мене особисто не хвилює. Є шпарина - є шум. Зовнішній шум - це життя, яке нас оточує. Не прагну створити вдома цілковитої тиші.

 

Пишу сюди, бо тема стосується безпосередньо віконних провітрювачів, тож не варто створювати нову.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є відео, де його ставлять не просто на вікно, а на ту частину, яка відкривається

Власне:

 

На іншому ж форумі говорять, що віконні провітрювачі - це єрунда...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне:

 

На іншому ж форумі говорять, що віконні провітрювачі - це єрунда...

У мене купа провітрювачів і 2 рекуператора.

Рекуператор єрунда. Провітрювач рулить.

Протестовано на 2х квартирах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

даже летом и в безветренную погоду?

це вийнятки. але влітку у мене відкриті вікна + москітна сітка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене купа провітрювачів і 2 рекуператора.

Рекуператор єрунда. Провітрювач рулить.

Протестовано на 2х квартирах

це вийнятки. але влітку у мене відкриті вікна + москітна сітка

 

 

 

если дешево и сердито, то да :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Не розумію як віконні провітрювачі здійснюють достатню вентиляцію.

Квартира має 3 зовнішні стіни, на кожній є отвір діаметром 100мм - для примусової вентиляції. Наразі отвори відкриті, дверей ще немає. Якщо на вулиці спокійна погода то руху повітрю немає від слова взагалі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Квартира має 3 зовнішні стіни, на кожній є отвір діаметром 100мм - для примусової вентиляції. Наразі отвори відкриті, дверей ще немає. Якщо на вулиці спокійна погода то руху повітрю немає від слова взагалі.

 

Двокімнатна квартира на одну сторону будинку - при відкритих вхідних дверях хороший протяг навіть в жарку безвітряну погоду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при відкритих вхідних дверях хороший протяг

Может даже вытянуть все заначки и аппаратуру :) У нас обычно никто двери подъезда для проветривания не открывает, да и сейчас даже если квартира на две стороны дома, то толку никакого: температура снаружи +35 и влажность 35%, я лично в это время включаю кондишку и открываю аквариум (иначе никак)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
У мене купа провітрювачів і 2 рекуператора.

Рекуператор єрунда. Провітрювач рулить.

Протестовано на 2х квартирах

 

рекуператоры Прана или Вентс устанавливали? если один человек живет и бывает только ночью может хватить и клапана для свежего воздуха в квартире, но и микропроветриванием можно обойтись в таком случае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...