Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дачный/садовый дом с перспективой стать жилым домом ближе к пенсии

Игорь&Ира

Рекомендовані повідомлення

Мабуть за моїм посиланням ніхто не ходив, тому трохи інфи(може згодиться комусь?).

1. Отримав землю у 2008 році досить далеко від міста (Суми, тому 25 км - далеченько).

2. Збудував у 2009-10 р.р. господарський блок, довжиною 18 м, що складається з:

- гаражу;

- майстерні з підвалом, де пробита свердловина та заведена електрика у три фази і встановлені стелажі для банок/склянок;

- житлового приміщення бані (кімната з кухонним відсіком, санвузол з унітазом, умивальником та душовою кабіною та сауною).

Користувався цією будівлею протягом трьох років, отримуючи всі задоволення дачного життя - город, ставок, ліс, шашлики, горілка. Міг би таким чином жити-поживати ще багато років. Але ... пішов на пенсію і збудував(продовжую будувати) будинок.

Що заважає зробити так само - збудувати повноцінне приміщення подвійного призначення: - сьогодні це житло, а завтра кімната відпочинку при сауні, гостьовий будиночок абощо...

124381232.jpg

121042559.jpg

130494049.jpg

133463947.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть за моїм посиланням ніхто не ходив,...

 

 

Как это нихто не ходил? Я ходил, не вернулся еще, застряк де-та на 5 странице :D. Нет времени дочитать все вдумчиво.

Мне подобается. Я потом у вас спрошу кой чего про ставок ваш.

 

 

Цой :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТехнологСтроитель вообще порадовал. Ему бы "чего бы никогда снова" проштудировать от корки до корки.

Это комплимент или сарказм=( не пойму, или что вы имели ввиду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это комплимент или сарказм=( не пойму, или что вы имели ввиду?

 

 

Я имею в виду, что судя по кол-ву сообщений и дате регистрации, на форуме вы недавно.

 

Есть ветка такая www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=11064 -- очень поучительная. Рекомендую вам ее прочитать всю.

 

Желания должны соответствовать возможностям. Иначе получится что ничего не получится.

 

 

Цой :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я имею в виду, что судя по кол-ву сообщений и дате регистрации, на форуме вы недавно.

 

Есть ветка такая (ссылка устарела) -- очень поучительная. Рекомендую вам ее прочитать всю.

 

Желания должны соответствовать возможностям. Иначе получится что ничего не получится.

8 лет образования строительного и 10 лет практики проектирование и строительной. Достаточно, что писать мне сколько я захочу. Если я что то написал не так исправьте, если не можете то не стройте из себя ...........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 лет образования строительного и 10 лет практики проектирование и строительной. Достаточно, что писать мне сколько я захочу. Если я что то написал не так исправьте, если не можете то не стройте из себя ...........

 

 

 

Везет вам. Я не буду из себя ничего строить. Ага. Договорились? :D

 

Я буду безмерно рад за вас, если у вас все получится из того что вы себе придумали в том первом сообщении из этой темы.

 

Но мне ведь можно иметь свое мнение и писать на форуме?

 

 

Цой :))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Везет вам. Я не буду из себя ничего строить. Ага. Договорились?

 

Я буду безмерно рад за вас, если у вас все получится из того что вы себе придумали в том первом сообщении из этой темы.

 

Но мне ведь можно иметь свое мнение и писать на форуме?

Знаете про таких как вы говорили обыкновенный совок в 90-тые.

Мнения вы можете иметь любое, ваше право. Вы просто в себя не верите, думаете, что нельзя жить как нормальный человек, там что то написано сверхествественное? в 1-вом сообщении. Более того как закончу строительство готов пригласить с бутылкой Джек Дениался Вас, посмотрите=). Придете? Я таких вещей не забываю=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ну навіщо сваритись?

Обидва маєте рацію(на бронепотягу?:D). Один - як будівельник-фахівець з досвідом будівництва (не для себе), другий - як людина, яка зрозуміла цей тост ...

 

 

... та знає що будинок на три поверхи 10-ти кімнатний площею 300 кв.м з джакузі, біл"ярдною та сауною(не добудований) гірше, ніж одноповерховий трикімнатний на 100 кв.м (експлуатуємий).

 

ЦМВД(IMHO)O:-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Более того как закончу строительство готов пригласить с бутылкой Джек Дениался Вас, посмотрите=). Придете? Я таких вещей не забываю=)

 

 

С удовольствием.

 

 

Цой :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Повторюсь -дом для пожилых и дом для молодых это два разных дома.

 

На обывательском уровне могу с Вами согласиться с некоторыми оговорками, но для того и тема на строительном форуме, чтобы попытаться найти приемлемое решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
  • 2 роки потому...

Игорь&Ира - напишіть будь-ласка чи було практичне продовження цієї ідеї? В самого таке саме зараз в голові - хочу знати чи реально зробити невеликий будиночок який спочатку буде "дачею", а потім постійним.

 

Як я це бачу:

- невеликий будинок (цегла) - 1-й поверх (1 спальня, вітальня, кухня, с/у, топочна і кладовка), мансарда буде виключно гостьова (2-3 спальні і с/у).

- 1-й етап це будинок з обладнаним 1-м поверхом, не утеплений, опалення пічне (але все потрібне підготовлено для організації нормального опалення в майбутньому).

- 2-й етап - утеплення, повноцінне опалення, обладнання мансардного поверху.

 

На першому етапі планується життя в будинку виключно в літній сезон, весна/осінь - вікенди, зима - час від часу навідатися і протопити щоб просушити приміщення. Звичайно що на час відсутності будинок буде під охоронною сигналізацією.

 

Власне питання чи має зміст така схема? В першу чергу цікавить чи не зруйнується сама споруда при описаному вище зимовому режимі з періодичним опаленням? Буду вдячний бдь-яким порадам щодо такої ідеї!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

напишіть будь-ласка чи було практичне продовження цієї ідеї?

 

В мене дещо інша ситуація: є капітальний будинок без жодних комунікацій, який я планував довести до розуму вже перед пенсією. Як альтернативу, розглядав можливість його продажу і будівництва дачі з наступним переведенням в житловий. Зараз всі проекти призупинено.

 

Періодичне зимове опалення иалоефективне і руйнівне для кам'яних споруд.

 

На Вашому місці я б розглянув можливість придбання цегляного будинку 70-80-х років з наступною реконструкцією.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Періодичне зимове опалення иалоефективне і руйнівне для кам'яних споруд.

Дякую! Ось це і було найбільшим страхом який і підтвердився :(. Є ще варіант від captain Grey - спочатку "хозблок" з кімнатою і кухнею як дача з подальшою побудовою повноцінного будинку поруч, треба думати....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Періодичне зимове опалення иалоефективне і руйнівне для кам'яних споруд.

На Вашому місці я б розглянув можливість придбання цегляного будинку 70-80-х років з наступною реконструкцією.

 

Ключове слово - "періодичне". Витрачаю щомісяця по 200 грн. на сигналізацію, підтримання температури масляний електрообігрівачем +2+5 градусів С та ... холодильник. Ні, ще раз на 15 днів самоочищається система водопостачання(але це зайве, можна вимкнути).

 

Стосовно старого 40-50-річного будинку - категорично заперечую! Ну, навіщо "тягнути" на себе чужу енергетику, і так всього в цій країні "вдосталь".

 

Що стосується мого особистого досвіду/життя:

- будинок стоїть збудований, утеплений та поштукатурений, без внутрішнього оздоблення, але з каналізацією та системою водопостачання. Стеля підбита QSB в очікуванні натяжної стелі (хтось тут обіцяв зателефонувати, але ... обіцянки-цяцянки). Груба стяжка по всьому будинку.

- живу наїздами в будні, в місто повертаюсь на вікенди та на судові засідання(я пенсіонер юридичного напрямку з працюючою дружиною).

- утримую невеличку пасіку, садок, виноградник та маленький горОд для балування.

- продовжую використовувати в якості "тимчасовго житла" квартирку при сауні - супутникова антена та ІТКомовській інтернет.

Висновки робіть самостійно, але ..."немає нічого більш постійного ніж тимчасове.

P.S. Будинок з усіма його 110 кв.метрами запущено в експлуатацію по всім документам "єслішо".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно старого 40-50-річного будинку - категорично заперечую! Ну, навіщо "тягнути" на себе чужу енергетику, і так всього в цій країні "вдосталь".

 

Цей варіант мені також зовсім не подобається так як я вже маю ділянку під забудову в новій нарізці в спокійному (не забитому, а просто вбік від траси) селі на відстані менше 10 км від міста де я живу.

 

Ключове слово - "періодичне". Витрачаю щомісяця по 200 грн. на сигналізацію, підтримання температури масляний електрообігрівачем +2+5 градусів С

 

Тобто достатньо підтримувати мінімальну плюсову температуру в приміщенні щоб уникнути руйнівного впливу на цегляну конструкцію будинку? Якщо це так то це дуже добре! Такий варіант як ви описали, масляний обігрівач, мене повністю влаштовує!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Тобто достатньо підтримувати мінімальну плюсову температуру в приміщенні щоб уникнути руйнівного впливу на цегляну конструкцію будинку? Якщо це так то це дуже добре! Такий варіант як ви описали, масляний обігрівач, мене повністю влаштовує!

 

Так та трохи не так.

Якщо Ви не збираєтесь жити в будиночку(у моєму випадку, в квартирі при сауні - вона майже одне приміщення складної конфігурації з відчиненими дверима до сауни та санвузла) протягом холодних місяців, то такий температурний режим підходить.

Але, якщо приїздити на день-два, то потрібно обігрівати (я використовую до -5 градусів Цельсія кондиціонер-ТН "повітря-повітря", коли нижче за мінус 5, то вмикаю обігрівач з наддувом). Такий температурний режим погано впливає на речі та меблі - можуть поцвісти. Для "сендвічу" моїх стін в квартирі госп.блоку нічого страшного при цьому немає.

В кожному окремому випадку потрібно прораховувати "точку роси".

P.S. Дуже велике значення має обмін повітря з атмосферою/вентиляція.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так та трохи не так.

Якщо Ви не збираєтесь жити в будиночку(у моєму випадку, в квартирі при сауні - вона майже одне приміщення складної конфігурації з відчиненими дверима до сауни та санвузла) протягом холодних місяців, то такий температурний режим підходить.

Але, якщо приїздити на день-два, то потрібно обігрівати (я використовую до -5 градусів Цельсія кондиціонер-ТН "повітря-повітря", коли нижче за мінус 5, то вмикаю обігрівач з наддувом). Такий температурний режим погано впливає на речі та меблі - можуть поцвісти. Для "сендвічу" моїх стін в квартирі госп.блоку нічого страшного при цьому немає.

В кожному окремому випадку потрібно прораховувати "точку роси".

P.S. Дуже велике значення має обмін повітря з атмосферою/вентиляція.

Дякую за відповіді і зупиніть мене якщо я занадто "розписався" в чужій темі - я спочатку створив свою на 100% аналогічну і можу й там писати 😃

 

На етапі "дача" в холодні місяці планів жити там взагалі не планується. Речі і меблі будуть такі що вже не мають ніякої цінності.

Про точку роси я правильно зрозумів що мається на увазі враховувати саме такий режим коли при морозах ззовні в приміщенні може бути мінімальний плюс і відповідно планувати пиріг зовнішньої стіни? Щодо вентиляції в такому зимовому режимі - обов'язково має бути система активної вентиляції чи можна буде правильно організувати "самотоком"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я буду делать реконструкцию дачи для родителей, им за 52 лет жизни в Киев осточертел.

Могу рассказать пару идей которые мы придумали:

- лестницы не крутые;

- сан/узлы сделать на каждом этаже, что бы было удобно;

... Соберемся деньгами, обязательно хотим это сделать. Дом кстати будет площадью до 150-180 м2.

 

Хотелось бы уточнить как Вы реализовали свои планы и во сколько обошлось переоборудование дачи в жилой дом для родителей, а то как бы с женой тоже собираемся перебираться на дачу для ПМЖ но там пока только "пеонерское" строение времен СССР, ваот и думаем во сколько обойдетсмя дом 5 х 10 с мансардой на 2-м этаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

масляний обігрівач, мене повністю влаштовує!

не такий він безпечний той масляний обігрівач, щоб залишать його без нагляду.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не такий він безпечний той масляний обігрівач, щоб залишать його без нагляду.

 

А які ще можуть бути варіанти опалення для такого варіанту (підтримувати мінімальний плюс в приміщенні протягом морозного сезону)? Так щоб було недорого і пожежобезпечно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які ще можуть бути варіанти опалення для такого варіанту (підтримувати мінімальний плюс в приміщенні протягом морозного сезону)? Так щоб було недорого і пожежобезпечно?

 

Електроконвектор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які ще можуть бути варіанти опалення для такого варіанту (підтримувати мінімальний плюс в приміщенні протягом морозного сезону)? Так щоб було недорого і пожежобезпечно?

скільки років ви збираєтесь підтримувати ту температуру?:) і для чого?:)

я не спец, але зі свого досвіду: у мене нормально перезимовує вагонка дерев'яна, обої та ін.

Без доп. підігріву. Сухо, не відпадає, не стріляє. Не сиро.

Не одну зиму - все ОК.

я б ніколи не залишила включений прилад без нагляду! так мама вчила: виходиш з дому - все з розетки:).

один холодильник працює, коли мене немає:).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки років ви збираєтесь підтримувати ту температуру?:) і для чого?:)

 

Орієнтовно років шість. Для того щоб всі ці роки використовувати будинок як літню дачу і при тому щоб йому не шкодило зимування без повноцінного опалення.

 

Не виключаю що я фігньою страждаю з цією "ідеєю" і дешевше було б на ці роки купити/знімати дачу на літо і будувати будинок вже в так щоб відразу в ньому жити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не виключаю що я фігньою страждаю з цією "ідеєю" і дешевше було б на ці роки купити/знімати дачу на літо і будувати будинок вже в так щоб відразу в ньому жити.

простите за вопрос - а бюджет вообще на эту задачу есть?

имхо - строить за 1 сезон то, что нужно именно в этот момент времени, потом продавать и строить то, что будет нужно в момент времени продажи

никаких реконструкций, никаких старых домов

идея арендовать на ближайшие пару лет не лишена здравого смысла

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...