Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Навіс для машини

yooj

Рекомендовані повідомлення

Треба прилаштувати до будинку навіс для машини (10.5х3.5м)

будинок на етапі будівництва (стіни й криша є, але внутрянки поки шо нєма)

лівий край навісу буде триматися на стовпах, правий - треба прилаштувати до будинку

дах буде з черепиці

матеріал будинку - Aeroc D300 300мм

армопоясу в стіні нєма (забувся про нього)

 

перший варіант:

вздовж стіни покласти балку(150х150), а цю балку підперти стовпами (150х150).

Балку наскрізь прикрутити до будинку (червоний колір) (з середини будинку зробити "потай" під велику шайбу глибиною 50-60мм, який потім заклеїти XPS).

До фундаменту (цоколь високий) прикріпити "підніжки" (на кресленні синього кольору), а на ці підніжки вже поставити стовпи (й теж мона декілька разів прикрутити) (не хочу ставити стовпи на землю)

 

Другий варіант:

зробити дві балки, які "стягнути" між собою (тобто вийде такий собі маленький каркас з багатьма місцями кріплення )

Цю конструкцію прикрутити до стіни (червоний колір).

Стовпів не робити.

 

Який варіант буде краще? (або може є інші варіанти?)

roof.jpg.597a706b0d2b57db2ea99abec95b00cb.jpg

roof2.jpg.1f571470ef95d19371ddd12172daefcf.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіс на дві машини з розміщенням колоною?

в родині одна машина, але всяке може бути :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще перший варіант. Я б на ГБ черепицю та сніг з можливісттю утворення снігового мішка не опирав.

Але перекриття краще для жорсткості зробити ніби фермою. Наприклад "нижню балку" зробити з 2-х дощок та кріпити внапуск до стойки та з обох боків до крокви біля самої балки що на віддалених від дому стовпів. Превеликий жаль, що ви забули про армопояс та навіс.

 

Ось як я якось робив. Там, щоправда, проліт більший був.

IMG_20170821_161623.thumb.jpg.c4c78ea16e681ebc1470882217a89f68.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще перший варіант. Я б на ГБ черепицю та сніг з можливісттю утворення снігового мішка не опирав.

Але перекриття краще для жорсткості зробити ніби фермою. Наприклад "нижню балку" зробити з 2-х дощок та кріпити внапуск до стойки та з обох боків до крокви біля самої балки що на віддалених від дому стовпів.

дякую за пораду (в мене саме така ситуація, як на фото (тобто біля сусідського паркану))

 

Превеликий жаль, що ви забули про армопояс та навіс.

теж про це трохи шкодую...

 

на стовпах независимый от дома

місця на це нєма

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я имел виду как на первом чертеже ,без привязки к стенам дома

 

тоді під стовпи треба буде робити додатковий фундамент, який треба буде віддаляти від стіни

це з'їсть 20-30-40см й відстань між стовпами буде складати 3.0-3.2м, шо, як на мене, нажаль, замало

плюс можливе "пучение грунта" (на мій хлопський розум) яке зможе підняти стовпи навісу відносно фундаменту будинка...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Второй вариант - нормальная практика, только нужно его, ИМХО, немного доработать:

* из досок делать или треугольные фермы с шагом до 1,1 м (верхний/нижний пояса и стойки), или просто стропила (из доски 50х200мм) ложить с шагом 0,6м на две балки (в разных уровнях - одна по стойкам, другая по стене дома);

* указанный выше шаг ферм/стропил и сечения элементов конечно же было бы неплохо проверить расчетом (для Вашего снегового района с заданным уклоном кровли);

* пристенный горизонтальный брус 150х150мм закреплять к стене с шагом 0,8-0,9 м на шпильках d12-d14 (через стену с внутренней стороны на гайках через коротыши из L63.5x5 (l=150мм));

* добавить свес кровли (через кобылки или удлинить стропила) по стороне со стойками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Тоже думал сначала к армопоясу его крепить, но потом передумал и буду делать независимо от дома.

В первую очередь из-за утепления стен дома.

Хочу утеплить 250мм пенопласта, а балки и пр. закладныё элементы как не крути будут мостиками холода.

Посему будет независимым от дома. На столбах.

Дом сам по себе, а навес сам по себе. Экономить 4-6 столбов смысла нет. ИМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Я себе делал насквозь, только не шайбы, а квадратную трубу внутри по всей длине.

Стоит с 2002го и все ок.

Стена глинобитная обложена кирпичом.

DSC_21861.JPG.a0386b3d5312cbb59d8d0015e0c6872a.JPG

DSC_21871.JPG.93791ecc88f249f5906ca3c77dec3444.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я когда-то отдельный навес делал - ничего сложного. в случае необходимости можно добавить стены и получится гараж =)

 

565a04ed0e45c6755510386ad167e9dc.jpg

 

cfd03d612b9820b356d73ccf0a286d90.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...