Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трещины по свежей штукатурке, МП75 - как быть.

voltik.kiev.ua

Рекомендовані повідомлення

Моё мнение остаётся прежним - МЫ ВСЕ ВМЕСТЕ ПОКА НЕ ПРИДУМАЛИ 100% надёжную технологию!

100% гарантію звісно ніхто не дасть, але кожний дотримується своєї напрацьованої технології.

Моя наразі, поки що така:

1. Відмовляюсь штукатурити газоблок взагалі - категорично. Якщо стіна не рівна (приділяю увагу не рівню, а самій площині з просвітами під правило) то при більш як 5мм просвітах - Демонтаж і кладка по новій... або пішли всі нах.

Не скажу, що я маю багато навиків в кладці блоку, але навіть як звичайний маляр (маляркою займаються одні - дебіли, невдахи і ті що прогулювали школу:D Вони послідні на будові і відповідають за результат всіх попередніх етапів будівництва... типа - хто послідній той і тато))). Я ще наприклад, не запоров жодної перегородки, в тих випадках коли викликався робити це сам. Десь на форумі навіть викладував фото 6 на -10метрової стіни. По крайній мірі завжди одну сторону стіни, можна викласти ідеально, а другу через неправильну геометрію самого блоку - доопрацювати металевими терками

2. Якщо просвіти під правилом незначні, то проводжу (називаю це не - вирівнювання, а саме - корекцію площини під правило) спочатку всі виступи і бугри зчухую металевими терками.. Отакі -

olejnik-terka-dlya-penoplacta-domingo-by-500x500.jpg.8f1edc9e03d248d914f4a7d3ee49422e.jpg

DSC_9612--500x500.png.f37d29897cf98fc5d950f0e2952c5806.png

 

Тільки після цього проходжусь і підтягую правилом всі ямки. Використовую для корекції, той же клей що для кладки. Тим же клеєм перемішаним з перетертим газоблоком заробляю усі значні сколи і дефекти.

3. Армую якісною фасадною лугостійкою сіткою на той же кладочний клей. Перед армуванням гунтую грундмітелем, або як варіант інтенсивне зволоження стіни і нанесення клею картушником з компресором (щоби блок не встигав забирати воду)

Пототім гіпсова шпаклівка на здир до готовності під шпалери. Якщо буде фарбування, то ідуть ще два етапи підготовки-склохолст і полімерна фінішна шпаклівка.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі, до цього проблеми з мікророзтріскуванням я отримував тільки там де була повноцінна маячна штукатурка газоблоку. І дійсно при розшиванні тріщин блок часто лишавч цілим, а рвало саму штукатурку (яка набагато міцніша і твердіша за блок)

Поки що проблем нема, коли перестав штукатурити (максимум незначна - корекція клеєм, або тонкошаровими гіпсовими штукатурками в яких зазначена товщина шару 3-10мм).

П.С. боюсь щоб мої повідомлення не сприймались такими що я хочу когось навчити, я сам вчусь і просто хочу поділитись своїм досвідом... Плюс набратись досвіду в іншихO:-)

Але наразі вважаю що штукатурити газобок мають право хіба ті, що його так криво клали... З них і - спрос і і в лобЖ-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег, мне давно не попадался в продаже рубанок по ГБ как на вашем фото. Знаете, где преобресть? Раньше заказывал в Польше...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(маляркою займаються одні - дебіли, невдахи і ті що прогулювали школу Вони послідні на будові і відповідають за результат всіх попередніх етапів будівництва... типа - хто послідній той і тато))).

Тільки що повернувся з оглядин гімнообєкта, де замовник сам проводив роботи по монтажу гіпсокартонної стелі,де профіля монтував з кроком - 60см і листи 9.5мм.

Звісно що гіпсокартон провис між профілями, і на мою пропозицію демонтажу.. повного, його родич парирував що буде штюкатурити ротбантом)) Тобто гарантоване ще більше провисання після висихання штукатурки. Не знаю як там ситуація з підвісами, можливо що стеля опинится на голові у ще одного потенціно короновірусного (обидвоє повернулись недавно з Польші) і карантин в них на будові хіба). Побажав успіхів і розпрощався. Млін ну хіба ДЕБІЛИ штукатурять Г/К і Г/Б... це матеріли якими і так можна вивести рівну основу..

Вибачте накипіло...

 

Добавлено через 1 минуту

Олег, мне давно не попадался в продаже рубанок по ГБ как на вашем фото. Знаете, где преобресть? Раньше заказывал в Польше...

Це олейнік... брав вроді на промюа. Зараз пошукаю:beer:

 

Добавлено через 3 минуты

Во перше що видав гугл... В пошуку забивав - "терка угловая для штукатурки Олейник"

molot.ua/terka-uglovaja-dlja-shtukaturnogo-sloja-490h90-mm-polsha-205002.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Во перше що видав гугл... В пошуку забивав - "терка угловая для штукатурки Олейник"

Там лезвия без зубьев? Вроде без! Тогда - не оно

843701051_.jpg.4a3370f1e7ec8ea529770f32ffe3b8b3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мну таких 4 штуки )

Каких "таких" как на фотке Олега или на моей, если как на моей с зубьями може ещё и с твёрдосплавными, тогда колитесь где брали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене з зубами... а на посиланні схожа, але без зубів:( Сам не помітив.

Завтра гляну, можливо то не Олейник а - Кубала

 

Добавлено через 18 минут

Тут найшов на деревяній основі .www.maximuscentr.com.ua/product/rubanok-dlya-vyrivnyuvannya-poverhni-hazoblokiv/..

В мене корпус метал і зубів менше, але зуби більші..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут найшов на деревяній основі .www.maximuscentr.com.ua/prod...ni-hazoblokiv/

Вот как раз эти возили из Польши с Ютонга под заказ, щас не уверен... потому ищу замену.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, я для себя понял так - проблема в газоблоке. Но не в деформации и проседании. Тут дело в чем-то другом.

 

А поделитесь опытом:

1) Кто штукатурил газоблок в теплое время года, появились трещины?

2) Кто штукатурил "свежий" (менее одного года) газоблок - появились трещины?

 

 

Под трещинами я понимаю микро - растрескивания, которые видно только хорошо присмотревшись.

 

 

 

Мой опыт: первый этаж штукатурили летом, менее чем через год после кладки. Может я конечно и не заметил (довольно скоро поклеили обои), но трещин не обнаружено. Второй этаж штукатурили через три года, зимой (ну как зимой, около нуля, но влажность внутри была высокая). Через два месяца обнаружил трещины.

 

P.S. толщина штукатурки 0,6 - 1 см, стены были достаточно ровные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що повернувся з оглядин гімнообєкта, де замовник сам проводив роботи по монтажу гіпсокартонної стелі,де профіля монтував з кроком - 60см і листи 9.5мм.

Звісно що гіпсокартон провис між профілями, і на мою пропозицію демонтажу.. повного, його родич парирував що буде штюкатурити ротбантом)) Тобто гарантоване ще більше провисання після висихання штукатурки. Не знаю як там ситуація з підвісами, можливо що стеля опинится на голові у ще одного потенціно короновірусного (обидвоє повернулись недавно з Польші) і карантин в них на будові хіба). Побажав успіхів і розпрощався. Млін ну хіба ДЕБІЛИ штукатурять Г/К і Г/Б... це матеріли якими і так можна вивести рівну основу..

Вибачте накипіло...

l]

 

тема важная и интересная.:beer:все мы учимся и совершенствуемся..

ну все таки,если задача сделать ГБ, пусть не идеально положенный. Почему нельзя его тем же стартом затянуть без маяков 3-10 мм? просто я не считал, но при мне не один десяток раз так делалось-трещин нет до чих пор. Ну и мне неоднократно приходилось. Вкладывал сетку даже не фасадную.

Вы так просто пишите,что если так сделать,то чут ли не верняк,что треснет. по наблюдениям, то это больше исключение...:)

то же и по потокам, не раз видел обрешетку 600 на 600. ГК разный и 12 и 9 был. чтобы штукатурить не видел, но шпатлевали-ничего не провисало..

 

Добавлено через 3 минуты

О.

 

А поделитесь опытом:

1) Кто штукатурил газоблок в теплое время года, появились трещины?

2) Кто штукатурил "свежий" (менее одного года) газоблок - появились трещины?

 

 

дома мне ЦПШ делали летом. через 3 недели после кладки, появились и не хилые такие. были зашпатлеваны. уже несколько лет нет.

на двух бюджетных обектах километры стен с гб,слой кнауф старт от 2до 7-8 мм, потом почти сразу декор-нигде ни одной трещины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=220484&page=5 багато про тріщини, почитавши можна і про ковід19 забутись на якийсь час:D

 

Добавлено через 4 минуты

то же и по потокам, не раз видел обрешетку 600 на 600

Я колись теж робив металокаркас з обрешіткою 60 на 50... В цьому випадку зробили просто профіля через 60см без обрешітки. Провисання гіпсокартону видно навіть без прикладання правила. Після того як на ньому почне висихати штукатурний слой, потолок буде - арочний

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т

 

Я колись теж робив металокаркас з обрешіткою 60 на 50... В цьому випадку зробили просто профіля через 60см без обрешітки. Провисання гіпсокартону видно навіть без прикладання правила. Після того як на ньому почне висихати штукатурний слой, потолок буде - арочний

 

а ну это конечно жестоко:D там и сам профиль под своим весом прогнется:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=220484&page=5 багато про тріщини, почитавши можна і про ковід19 забутись на якийсь час:D

 

спасибо большое-актуально и очень познавательно.

только я так и не понял.ю если последующий слой должен быть мягче предыдущейго, то тогда декор должен трещать очень часто?) ибо большинство дорогих декоров намного прочнее штукатурки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я такую горизонтальную паутину на штукатурке МП 75 + фибра получил на цементных блоках , как на фото . Мое предположение такое , при оштукатуривании стен блоки получают большое количество влаги , после высыхания образуются горизонтальные паутинки причем только на некоторых стенах .

SAVE_20200331_224557.jpg.84383462d21ae3e533994403bc83e66c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если последующий слой должен быть мягче предыдущейго, то тогда декор должен трещать очень часто?) ибо большинство дорогих декоров намного прочнее штукатурки

Але декор можна прирівнювати до токошарової штукатурки чи шпаклівки, а не до повноційної штукатурки по сантиметровим маякам... Якщо порівнюєм за товщиною шару.

 

Добавлено через 7 минут

Я такую горизонтальную паутину на штукатурке МП 75 + фибра получил на цементных блоках , как на фото . Мое предположение такое , при оштукатуривании стен блоки получают большое количество влаги , после высыхания образуются горизонтальные паутинки причем только на некоторых стенах .

Не так через те що блоки отримують велику кількість вологи, а через те що штукатурка дуже швидко віддає воду в стіну в процесі висихання... Такий самий результат можна отимати (маю на увазі павутинку з маленьких тріщин) якщо навіть нанести звичайну шпаклівку на дуже сильно поглинаючу, непрогрунтовану основу.

Ця проблема вирішається грунтуанням Грунтміттель (плівкостворюючий грунт).

Але ця павутинка це трохи другий вид тих самих тріщин.. Цю павутинку запросто маскує той же склохолст, чи навіть всього лиш саме подальше шпаклювання. Головне щоб сама штукатурка не бухтіла на основі

 

Добавлено через 9 минут

образуются горизонтальные паутинки

Можливо спочатку неуважно прочитав Ваше повідомлення і Ви маєте на увазі мікротріщини по швам кладки?

Тоді теж думаю, що причина через нервіномірне висихання штукатурки ... Блок швидко забере воду, а сам цементний шов набаго довше мокрітиме тим більше на таких блоках він напевне ї значно грубший ніж на г/б. Таке теж лікував би - грунтмітелем, або як варіант той що я описував ( що армувати сіткою почав не на гіпсову штукатурку а на клей)

 

Добавлено через 7 минут

:rolleyes:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я такую горизонтальную паутину на штукатурке МП 75 + фибра получил на цементных блоках , как на фото . Мое предположение такое , при оштукатуривании стен блоки получают большое количество влаги , после высыхания образуются горизонтальные паутинки причем только на некоторых стенах .

 

Если вдруг.

Ну бывает так - вдруг.

Появится натхнення заезжайте нальем Вам пленкоНЕобразующий грунт под штукатурку по очень впитывающим основаниям.

На пробу.

Если понравится, то потом за него начнем брать деньги.

 

www.isomat.gr/wp-content/uploads/2017/06/r-PL-PRIMER.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ця павутинка це трохи другий вид тих самих тріщин.. Цю павутинку запросто маскує той же склохолст, чи навіть всього лиш саме подальше шпаклювання. Головне щоб сама штукатурка не бухтіла на основі

Пару таких паутинок просто шпакленули и стоят без изменений и по новой не образуются . Все паутинки которые образовались находятся между блоками на клеевом шве по одной на всю стену примерно по средине стены , шов минимальный . Перед штукатуркой стены проливались СТ 17 . Штукатурка с минимальными слоями по натертым маякам .

 

Добавлено через 35 секунд

Можливо спочатку неуважно прочитав Ваше повідомлення і Ви маєте на увазі мікротріщини по швам кладки?

Да . Есть пару перегородок де трещинка с двух сторон на одном уровне перегородки .

Была мысль вначале что трещинки пошли после дикого демонтажа с верху у соседей , пару недель там работали коновалы кувалдами , после этого мы и заметили паутинки . Наши перегородки отсечены с верху от плит перекрытия но крепятся к несущим конструкциям здания .

 

Добавлено через 6 минут

Если вдруг.

Ну бывает так - вдруг.

Появится натхнення заезжайте нальем Вам пленкоНЕобразующий грунт под штукатурку по очень впитывающим основаниям.

На пробу.

Если понравится, то потом за него начнем брать деньги.

Обязательно попробую :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паутинки . Одну немного расшили и забили тойже МПехой , уже больше трех месяцеа стоит без изменений .

IMG_20200401_082350.thumb.jpg.9619e63a53c3fa4d48ace4926a254102.jpg

IMG_20200401_082309.thumb.jpg.b1bb611a63c0da8b9217b6c23a06899a.jpg

IMG_20200401_082120.thumb.jpg.6526e44705498d68c04d4136497112bb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Паутинки . Одну немного расшили и забили тойже МПехой , уже больше трех месяцеа стоит без изменений .

 

Это не паутинки - это трещинки. Возьмите воды и побрызгайте на стены - увидите паутинки :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не паутинки - это трещинки. Возьмите воды и побрызгайте на стены - увидите паутинки :)

 

Для меня это паутинка :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але декор можна прирівнювати до токошарової штукатурки чи шпаклівки, а не до повноційної штукатурки по сантиметровим маякам... Якщо порівнюєм за товщиною шару.

 

:

 

ну не знаю, после прочтения этой и другой темы сам задумался. подрабатывал, обычно проносило по ГБ. последствий не было. Стоит уже одна 5 год трехэтажное здание. даже не везде сетка есть-знакомый сэкономил пару сотен:)

Скажите пожалуйста, все таки.если нужно сравнять без маяков 3-5 мм Кнауф Стартом. лучше заложить плотную фасадную сетку или стеклохолст?

 

основа будет выготавливаться под Marmorino Pasta Media

Готовая известковая смесь Состав штукатурки Мраморный порошок с фракцией 0,5-0,8 мм.Известь.

 

ну и второй вариант-это гипсовая бюджетная штукатурка состоящая со старта и финиша Кнауф

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...