Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оціність схему розкладки ламінату

axelman

Рекомендовані повідомлення

Друзі, усім доброго дня.

Звертаюся до Вас з проханням оцінити схему розкладки ламінату в 2км квартирі, 69 кв.м.

 

Ламінат: Quick Step Majestic габаритами 2050х240мм.

На підлозі є наступні незалежні контури водяного опалення:

- кухня (ламінат)

- коридор (ламінат)

- коридор (плитка)

В кожній кімнаті будуть свої двері.

 

В звязку з наявними контурами підігріву підлоги, майстр запевнив що ламінат в кожній кімнаті слід стелити окремими незалежними контурами, щоб потім із ним не було жодних проблем.

 

Долучаю схему, що я намалював з деякими видозмінами початкового дизайн проекту. По ній в мене є ряд наступних питань-сумнівів:

 

1. По моїх розрахунках в кімнатах ширина останньої дошки ламінату буде 7см. Чи є прийнятною для кладки така вузька дошка, чи краще зсунути кладку таким чином, щоб з обох сторін дошка обрізалася вздовж десь навпіл?

 

2. Напрямок кладки в кухні, залишив згідно початкового дизайн проекту, але візуально проситься кладку зробити як і в інших кімнатах - від входу, по діагоналі в протилежний кут. Як правильніше зробити?

 

3. Оскільки контури незалежні, стики між ними будуть скріплюватися порожками, як між різними контурами ламінату, так і між ламінатом та плиткою. Трохи наліплено буде тих порожків, але я не бачу інши варіантів клакди в таких умовах. Все ок із нею, чи ви б робили по-інакшому?

 

4. Першопочатково хотів щоб між плиткою та ламінатом був безшовний компенсатор типу пробкового, але майст теж запевнив, що оскільки це не клеєний паркет, то ламінат все ж таки слід закріпити на стику з плиткою, щоб він не гуляв. Тому теж наче зійшлися на таких самих порожках, що й між контурами ламінату. Ваші думки з цього приводу?

 

Усі коментарі та рекомендації щиро вітаються.

 

Дуже дякую.

1865418848_-.thumb.png.3fb9c929ff87405549140044187ac2c8.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1. По моїх розрахунках в кімнатах ширина останньої дошки ламінату буде 7см. Чи є прийнятною для кладки така вузька дошка, чи краще зсунути кладку таким чином, щоб з обох сторін дошка обрізалася вздовж десь навпіл?

 

2. Напрямок кладки в кухні, залишив згідно початкового дизайн проекту, але візуально проситься кладку зробити як і в інших кімнатах - від входу, по діагоналі в протилежний кут. Як правильніше зробити?

 

3. Оскільки контури незалежні, стики між ними будуть скріплюватися порожками, як між різними контурами ламінату, так і між ламінатом та плиткою. Трохи наліплено буде тих порожків, але я не бачу інши варіантів клакди в таких умовах. Все ок із нею, чи ви б робили по-інакшому?

 

4. Першопочатково хотів щоб між плиткою та ламінатом був безшовний компенсатор типу пробкового, але майст теж запевнив, що оскільки це не клеєний паркет, то ламінат все ж таки слід закріпити на стику з плиткою, щоб він не гуляв. Тому теж наче зійшлися на таких самих порожках, що й між контурами ламінату. Ваші думки з цього приводу?

 

Усі коментарі та рекомендації щиро вітаються.

 

Дуже дякую.

Не большой специалист,сразу скажу.Просто мнение такого же обывателя как и вы.

1.Стоял такой же вопрос.Я выбрал 1 целую плашку и кусочек 7 см,вместо 2 подрезок, но поменьше.Стоит вроде крепко.Если у вас мебель будет стоять с той стороны, где маленькая подрезка....я бы не переживал по этому поводу вообще.

2.Спустя 2 недели,вообще не замечаю какая раскладка и куда она идет от входа или еще куда-то).Если при такой раскладке вылазит меньше слабых мест,то нормально я считаю

3.У вас без порожков точно не обойтись,а посему зачем переживать,одни порожком больше одним меньше,оставляйте так )

4.Согласен с мастером

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за обмін досвідом. Так, по стороні 7см будуть стояти меблі.

 

От в кухні правда не знаю чи й 7см вийде.

В звязку з тим що хочеться зберегти збіг ліній ламінату між приміщеннями/контурами, то кухня мабуть вже буде "танцювати" від коридору, який "танцює" від кімнат. По моїх розрахунках ширини кухні відносно кількості цілих дошок, то ще 12см має розділитися на обидва боки.

 

Якби в кухні не виникло з тим проблем...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, усім доброго дня.

Звертаюся до Вас з проханням оцінити схему розкладки ламінату в 2км квартирі, 69 кв.м.

 

Ламінат: Quick Step Majestic габаритами 2050х240мм.

На підлозі є наступні незалежні контури водяного опалення:

- кухня (ламінат)

- коридор (ламінат)

- коридор (плитка)

В кожній кімнаті будуть свої двері.

 

В звязку з наявними контурами підігріву підлоги, майстр запевнив що ламінат в кожній кімнаті слід стелити окремими незалежними контурами, щоб потім із ним не було жодних проблем.

 

Долучаю схему, що я намалював з деякими видозмінами початкового дизайн проекту. По ній в мене є ряд наступних питань-сумнівів:

 

1. По моїх розрахунках в кімнатах ширина останньої дошки ламінату буде 7см. Чи є прийнятною для кладки така вузька дошка, чи краще зсунути кладку таким чином, щоб з обох сторін дошка обрізалася вздовж десь навпіл?

 

2. Напрямок кладки в кухні, залишив згідно початкового дизайн проекту, але візуально проситься кладку зробити як і в інших кімнатах - від входу, по діагоналі в протилежний кут. Як правильніше зробити?

 

3. Оскільки контури незалежні, стики між ними будуть скріплюватися порожками, як між різними контурами ламінату, так і між ламінатом та плиткою. Трохи наліплено буде тих порожків, але я не бачу інши варіантів клакди в таких умовах. Все ок із нею, чи ви б робили по-інакшому?

 

4. Першопочатково хотів щоб між плиткою та ламінатом був безшовний компенсатор типу пробкового, але майст теж запевнив, що оскільки це не клеєний паркет, то ламінат все ж таки слід закріпити на стику з плиткою, щоб він не гуляв. Тому теж наче зійшлися на таких самих порожках, що й між контурами ламінату. Ваші думки з цього приводу?

 

Усі коментарі та рекомендації щиро вітаються.

 

Дуже дякую.

 

Как по мне, я бы обошёлся одним порожком. Мастера просто не знают и не умеют, а может просто не имеют оборудования сделать красивый переход между плиткой и ламинатом! Тупая отмазка.

Половина советов от мастера тупой бред!

Вопрос не в разных контурах, а как правильно запустить отопление ТП, чтоб ге убить ламинат. Многие просто этого даже не знают и потому советуют хрень в виде порожкоа, типа это панацея от их бед!

Предлагаю убить ламинат первым запуском отопления и поиметь бабок с "мастеров"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що значить "одним порожком"? :)

 

Ну і варіант з вбиванням ламінату мені не дуже довподоби. Якщо маєте якісь практичні детальні рекомендації по моїй ситуації - з радістю вислухаю.

 

Наприклад:

- як зробити стик ламінату та плитки без порожків?

- ви би не розділяли приміщення на незалежні контури?

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що значить "одним порожком"? :)

 

Ну і варіант з вбиванням ламінату мені не дуже довподоби. Якщо маєте якісь практичні детальні рекомендації по моїй ситуації - з радістю вислухаю.

 

Наприклад:

- як зробити стик ламінату та плитки без порожків?

- ви би не розділяли приміщення на незалежні контури?

 

Дякую.

 

1) пробковый компенсатор - его можно ставить и на ламинат. Где он себя прекрасно ведет и выполняет свою роль не хуже чем на паркете. Или стык заделать силиконом, акрилом, МС полимепом ( самый дорогой вариант)

2) из за общей длины наибольшей, я бы отделил только спальню что слева на чертеже. А все остальное единым контуром.

А отопление ТП надо запускать плавно с медленным повышением температуры.

Если включить и сразу дать ту температуру что запланировали - то для ламината это будет "жесткий" удар и он может этого не вытерпеть. Где-то разойдутся швы, и может начать поскрипывать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

axelman, а по проекту какая толщина подложки ламината?

 

Стесняюсь спросить, а на что это влияет???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стесняюсь спросить, а на что это влияет???

 

Ламинат 9,5мм+2мм(пробка) или 3мм(тихий ход)=11,5или 12,5мм

Плитка коридор 8-8,5 мм+клей 2-2,5 мм=10-11мм

Эт так,на случай,если стык плитка/ламинат делать без порожка

 

И еще,не лишним будет проследить,чтобы продаваны плитки не"впарили" вместо напольной,плитку для стен

Змінено користувачем ivanivan_i4
+
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

axelman, а по проекту какая толщина подложки ламината?

 

Подложка тихий хо 4мм от Isoplaat.

Стяжка залита с учетом тощины плитки в коридоре и санузлах. Плитка уже лежит тоже.

 

В идеале должно быть на одном уровне в результате. А как будет - посмотрим в скором будущем :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ламинат 9,5мм+2мм(пробка) или 3мм(тихий ход)=11,5или 12,5мм

Плитка коридор 8-8,5 мм+клей 2-2,5 мм=10-11мм

Эт так,на случай,если стык плитка/ламинат делать без порожка

 

И еще,не лишним будет проследить,чтобы продаваны плитки не"впарили" вместо напольной,плитку для стен

 

Это а идеале 2-3 мм клей. А в реальности 5-6 мм. И пробка не лучший вариант подложки.

 

Добавлено через 1 минуту

Подложка тихий хо 4мм от Isoplaat.

Стяжка залита с учетом тощины плитки в коридоре и санузлах. Плитка уже лежит тоже.

 

В идеале должно быть на одном уровне в результате. А как будет - посмотрим в скором будущем :)

 

Всё будет как попало, не переживайте!

Шучу. Все будет отлично.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подложка тихий хо 4мм от Isoplaat.

Стяжка залита с учетом тощины плитки в коридоре и санузлах. Плитка уже лежит тоже.

 

В идеале должно быть на одном уровне в результате. А как будет - посмотрим в скором будущем :)

 

Если кромка плитки позволяет(визуально красиво),я бы рискнул этот стык делать без порожка,и отказался бы от порожка на кухне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...