Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерт: сетевой или аккумуляторный?

Nesnakomez

Рекомендовані повідомлення

Можливо допоможете у виборі між Днепр ДДА-18-М та Вектор ВДА-12/ЛМ. Перший потужніший, два акуми в комплекті, але важчий, виробництво Україна (китай). Другий менш потужніший, має один акум в комплекті (другий 350грн коштує), легший, але виробництво в росії (китай). Хтось працював якимось з них. Дякую за любу пораду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо допоможете у виборі між Днепр ДДА-18-М та Вектор ВДА-12/ЛМ. Перший потужніший, два акуми в комплекті, але важчий, виробництво Україна (китай). Другий менш потужніший, має один акум в комплекті (другий 350грн коштує), легший, але виробництво в росії (китай). Хтось працював якимось з них. Дякую за любу пораду.

 

Тут все складно.

 

Перший (Днепр ДДА-18-М) — стара модель під нікель-кадмієві аккуми, від яких вже всі (навіть китайці) поступово відмовляються. Самі аккуми (особливо з Китаю) вже перестають влаштовувати по характеристиках. І вірити, що там 2 А*г не дуже й варто. І чим далі, тим складніше буде перепаковувати/діставати банки. Та й сама тушка нічим особливим в плюс не виділяється.

 

Другий (Вектор ВДА-12/ЛМ), це відносно нова "домашня" модель. Так там літієві аккуми, але я зустрічав нарікання, що дохнуть вони швидко (бо найдешевші), а розраховувати на велику ємність теж не варто. Для дому (не ремонту) ще нічого. Значних навантажень не витримає. Але легенький.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від яких вже всі (навіть китайці) поступово відмовляютьс

І правильно роблять. Бо з тією якістю, як їх зараз виготовляють, вистачає на 5-10 саморізів.

Є Дніпро-М шурік літієвий - пишуть шо бімба. Дуже класно вийшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є Дніпро-М шурік літієвий - пишуть шо бімба. Дуже класно вийшов.

їх пару модифікацій є , про який іде мова?

У самого зварувальник від дніпра. два роки нарікань нема, для домашнього використання саме те.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послухав порад, подивився відео і почитав відгуки, та взяв собі Дніпро-М АДЛ-14.4. 3 роки гарантії. Надіюсь що не підведе і буде радувати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дніпро-М АДЛ-14.4

Не хвата у нього лише однієї зручної опції — автоматичного блокування валу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

аби патрон затиснути його треба тримати іншою рукою? чи він не крутиться як не ввімкнутий?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і для яких цілей він???
Головна зручність у тому, що при відпусканні кнопки вал перестає обертатись майже зразу ж і блокується магнітом. Це дозволяє точніше закручувати всякі саморізи що легко йдуть, навіть без храповика, який да-а-а-алеко не на всіх шуруповертах має нормальне регулювання. А то без блокування крутиш, вже ніби докрутив і відпускаєш кнопку, а вал продовжує закручувати далі. Так короткі саморізи можна занадто втопити, зірвати з матеріалу, можна перетягнути шайби з гумою на кровельних саморізах.

Це обходиться досвідом: і крутиш помаліше, і дивишся уважніше, і відтягуєш назад щоб не крутив саморіз, і дозволяєш шуріку провернутись за валом у самому кінці щоб компенсувати інерцію обертання (найскладніше ніби, але навчитись не складно).

 

Але з блокуванням валу набагато зручніше. Ну і крім того зручніше міняти всілякі свердла і т.д. але це вторинне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головна зручність у тому, що при відпусканні кнопки вал перестає обертатись майже зразу ж і блокується магнітом. Це дозволяє точніше закручувати всякі саморізи що легко йдуть, навіть без храповика, який да-а-а-алеко не на всіх шуруповертах має нормальне регулювання. А то без блокування крутиш, вже ніби докрутив і відпускаєш кнопку, а вал продовжує закручувати далі. Так короткі саморізи можна занадто втопити, зірвати з матеріалу, можна перетягнути шайби з гумою на кровельних саморізах.

мушу Вас обрадувати, в цьому шурику ця функція присутня, ну звичайно якщо я зрозумів її вірно. Вчора спеціально крутив, коли кнопку відпускаєш він відразу зупиняється, і при заміні патрон не потрібно тримати двома руками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мушу Вас обрадувати, в цьому шурику ця функція присутня, ну звичайно якщо я зрозумів її вірно. Вчора спеціально крутив, коли кнопку відпускаєш він відразу зупиняється, і при заміні патрон не потрібно тримати двома руками.

 

Подскажите, а патрон бьет немного? Или четко по оси вращается?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, а патрон бьет немного? Или четко по оси вращается?

на мій погляд все чітко.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на мій погляд все чітко.

 

У меня АДЛ-12ПЗ, со сьемным патроном, сам патрон еще более менее, а вот без него бьет отчетливо, на работу не сильно влияет, не знаю брак это или у всех так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня АДЛ-12ПЗ, со сьемным патроном, сам патрон еще более менее, а вот без него бьет отчетливо, на работу не сильно влияет, не знаю брак это или у всех так.

ну це потрібно пробувати. в порівняні з дрилем, який у мене 7років, то простр ідеальний шурик. Та і на око відхилення якщо і є то в межах 1мм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Магнітом? Чи роликами розклинюється?

Чорт його зна. Бо я не розбирав такі шуріки. Чув що магнітом притискається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Признаю свою неправоту в постах выше. В шуриках может быть (не факт что есть во всех) 2 устройства. С другого форума:

 

Вашем шуруповёрте есть 2 устройства. Вообще разных.

 

1. автолок. Обгонная муфта внутри редуктора, которая не позволяет провернуть шпиндель патрона при остановленном инструменте. Благодаря ему Вы можете использовать 1-муфтовый патрон. Держа одной рукой за рукоятку сам шуруповёрт, другой рукой откручиваете или зажимаете патрон за муфту.

 

2. тормоз выбега. Когда Вы отпускаете клавишу шуруповёрта, схема замыкает накоротко обмотку ротора и двигатель останавливается очень быстро, без «выбега». При этом происходит интенсивное искрение щёток.

 

Об автолоке:

Напротив, если со снятой АКБ (и при любом положении кнопки: нажатом или отпущенном) энергично покрутить не патрон, а корпус шурика, зажав патрон в руке, можно добиться небольшого и эпизодического проворачивания автолока. Потому что характер этого стопора - инерционный. Если крутануть удачно, он отпускается на мгновение.

 

Короче крайне полезны оба устройства. Но в дешёвых шуриках автолок точно не стандартная опция. Его наличие видно по патрону. Если патрон одномуфтовый — значит автолок (обгонная муфта на паре роликов обычно) там есть.

Лично мне видится более полезным тормоз выбега, который быстро останавливает движок при отпускании кнопки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Стою перед выбором шуруповёрт. Днепр-м кто юзает?

 

Сетевой самый дешевый в ихней линейке только название ШУРУПОВЕРТ, нет не тормоза не блокировки и в руке не удобно лежит. В прошлом году товарищ жене купил :lol: , дела в секретариате сшивать, то они его даже из коробки не достают, а старым AEG сверлят который мы списали еще года 4 назад.

14 вольтовый у соседа есть, он доволен, ему для дома говорит хватает, блок патрона и тормоз есть. Мне же он в руке не удобно лежит и с балансировкой явные проблемы, хотя это мое субъективное мнение, после SFC и мильки другие уже не то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет не тормоза не блокировки и в руке не удобно лежит

У сетевых таких опций я не наблюдал вообще. Вообще производители понемножку забивают на сетевой инструмент.

 

14 вольтовый у соседа есть, он доволен, ему для дома говорит хватает, блок патрона и тормоз есть.

 

А по-моему нет там блока. Лично проверял. Да и двумуфтовый патрон намекает. Блок патрона есть только у 3-баночных у Днипро-м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня DWT на литий ионном аккумуляторе (10 вольт), аккумулятор сдох быстро, брал домой когда балкон обшивал свой, из-за того что пользовался очень редко не парился что часто надо заряжать после каждый 5 минут, потом гарантия закончилась, вообще не заряжает. Теперь думаю надо было брать сетевой, удлинитель не проблема.

 

Сейчас смотрел новый аккумулятор к моему шуруповерту стоит столько же как я брал сам шуруповерт, ну его в пень если опять нагнется аккум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня DWT на литий ионном аккумуляторе (10 вольт), аккумулятор сдох быстро, брал домой когда балкон обшивал свой, из-за того что пользовался очень редко не парился что часто надо заряжать после каждый 5 минут, потом гарантия закончилась, вообще не заряжает. Теперь думаю надо было брать сетевой, удлинитель не проблема.

 

Сейчас смотрел новый аккумулятор к моему шуруповерту стоит столько же как я брал сам шуруповерт, ну его в пень если опять нагнется аккум.

У меня с 2012 года Bosch GSR 10.8 только под биты и с одним аккумом, и весной 2014 года взял Bosch GSR 10.8-2-LI с двумя аккумами -- до сих пор все три аккума в рабочем состоянии.

На работе каждый год берут Девольты 18 вольтовые для строителей -- они раньше убивают "шурики", чем аккумы -- мешают "шуриками" раствор для кафеля каждый день (более 100 тысяч кв. м полов из плитки в эксплуатации).

"Фирма", даже сделанная в Китае -- все равно "фирма".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем добра!

Посоветуйте шуруповерт для домашнего использования до 2000 грн. апарат будет юзаться активно (окончание строительства дома, сарай, деревяный забор-150 м/п). Привлекли внимание пока такие варианты:

1. Stark CD14-2Li-Ion 210014010

2. Дрель/шуруповерт Sturm CD3218L

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Всем добра!

Посоветуйте шуруповерт для домашнего использования до 2000 грн. апарат будет юзаться активно (окончание строительства дома, сарай, деревяный забор-150 м/п). Привлекли внимание пока такие варианты:

1. Stark CD14-2Li-Ion 210014010

2. Дрель/шуруповерт Sturm CD3218L

А вы бы что выбрали? Ищу шуруповерт для сборки мебели, склоняюсь к двум производителям...

 

 

Спасибо за ответ.

Змінено користувачем Dealer
ссылки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня уже третий Рибер

К нему идет две батареи, но хватает на год-два, затем проще купить новый с двумя чем купить новые аккумы. :)

Перекрутил очень много, падал часто, один раз с крыши так, что треснул корпус на две части, на работает. заменил пластик.

И достаточно мощный.

А то шо вы сказали дешевый вариант как по мне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...