Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Надійні банки в Україні

Djentelmen

Рекомендовані повідомлення

Цікава думка та досвід форумчан. Яким банкам можна довіряти? (Прошу літрові та інший посуд не пропонувати. ;) Тема - не для флуду.)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТП банк.

________

Так, ОТП не помічений у проблемних списках, але свого часу (на початку нинішнього тисячоліття) "стикався" з ОТП і склалося враження, що це найбільшбюрократизований банк в Україні. Можливо щось змінилося...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, ОТП не помічений у проблемних списках, але свого часу (на початку нинішнього тисячоліття) "стикався" з ОТП і склалося враження, що це найбільшбюрократизований банк в Україні. Можливо щось змінилося...

Ни разу не заметила.

Сейчас они вводят тему, как у Привата - банкинг он-лайн, пополнение счета, переводы между банками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ни разу не заметила.

Сейчас они вводят тему, как у Привата - банкинг он-лайн, пополнение счета, переводы между банками.

Пішов черпати інформацію на сайт ОТП :rolleyes:

Ще будуть варіанти???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про КредіАгріголь крім претензій до е-банкінгу нічого поганого ніколи не чув, але відсотки там мінімальні, прямо як в Європі :-)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про КредіАгріголь крім претензій до е-банкінгу нічого поганого ніколи не чув, але відсотки там мінімальні, прямо як в Європі :-)

 

Невеличке уточнення. Банківська установа цікавить для комфортного обслуговування господарської діяльності підприємства. Кредитні/депозитні відносини - не цікавлять взагалі.

З.І. Свого часу співпрацював з "Авалем" (нинішній Райфайзенбанк) - все було добре. Цікаво, а як там зараз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТП, Аваль, Ощад, Укрэксим, Прокредит, ИНГ, Агриколь, и пока еще ПУМБ.

 

Если религия не запрещает, ВТБ, Сбер, Альфа. - но если будет реальная война, я бы там не засиживался.

 

ОТП все такой же тормознутый, как и был.

 

Лично я пользуюсь ПУМБом (оч классный и дешевый инет банкинг) и чуть Альфой.

 

Добавлено через 53 секунды

З.І. Свого часу співпрацював з "Авалем" (нинішній Райфайзенбанк) - все було добре. Цікаво, а як там зараз?

 

По надежности я бы поставил его на первое место. По удобству не подскажу, не использовал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Укрсиб

Кредиагриколь

Уникредит

ОТП

Сити (для избранных)

ИНГ (для избранных)

Пиреус

Раф-аваль

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТП, Аваль, Ощад, Укрэксим, Прокредит, ИНГ, Агриколь, и пока еще ПУМБ.

 

Если религия не запрещает, ВТБ, Сбер, Альфа.

 

ОТП все такой же тормознутый, как и был.

 

Лично я пользуюсь ПУМБом (оч классный и дешевый инет банкинг) и чуть Альфой.

 

Не релігія, а Громадянська позиція - категорично проти співпраці з ворогами, які прийшли в Україну із загарбницькою метою...

Ощад - пережиток совдепії (наприклад, платіж у них - сьогодні на завтра, а відношення до клієнта - залишилося на рівні тієї ж совдепії)

Також категоричне НІ - співпраці з "ренатоахметівськоовочевими" структурами.

Прокредит??? - Хм, гляну. На початку 2000-х був комфортною установою...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Банківська установа цікавить для комфортного обслуговування господарської діяльності підприємства.

 

"Приват-Банк" очень удобен в этом плане.

Пенсионный, налог - просто устанавливаешь функцию и платиться автоматически с карточки. Опять же, взаиморасчёты с клиентами, с подрядчиками. Ну и коммуналка и т.п. Самая большая сеть в Украине.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Приват-Банк" очень удобен в этом плане.

Пенсионный, налог - просто устанавливаешь функцию и платиться автоматически с карточки. Опять же, взаиморасчёты с клиентами, с подрядчиками. Ну и коммуналка и т.п. Самая большая сеть в Украине.

 

Друже, в той же час, "приматбанк" має найнегативніші відгуки серед клієнтів в мережі інтернет (в тому числі і на нашому форумі є відповідна тема) ;) Неадекватність менеджменту, м"яко кажучи, перекреслює всі плюси. Закрив картковий рахунок і більше не хочу навіть чути про співпрацю, хоча сервісів, дійсно, багато.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня, за пять лет сотрудничества, ни разу не было негатива. Наверное, мне везёт.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня, за пять лет сотрудничества, ни разу не было негатива. Наверное, мне везёт.

 

Якщо цікаво, я першим в Україні, в далекому 1993 році провів через Приват платіж по ЛОРО рахункам - митниця Хмельниччини була в шоці (це коли контрагент із своєї країни відправив валюту, а нам в Україні - зарахували карбованці). Не заперечую про комфорт та наявність громадної кількості сервісів, але... НІ(крапка)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава думка та досвід форумчан. Яким банкам можна довіряти? (Прошу літрові та інший посуд не пропонувати. ;) Тема - не для флуду.)

 

А можна опитування прибити до теми?

дякую.

 

Я би вибрав КредоБанк. Працює сухо (аж нудно)... але працює.

Польський капітал собі в кашу банк не наплює...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На предприятии были счёта в имексбанке и прокредите. Имекс в лучшие времена проводил платежки за 2 часа. Сейчас там зависло 20000 навсегда прокредит проводится за 30 мин
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОТП вроде неплохой банк, обслуживаю свое ЧП уже года 3 или 4. Не такой прогрессивный как некоторые другие банки, но подвижки есть. Не знаю насчет бюрократии в нем, наверное все больше зависит от менеджеров, у меня с этим сложностей не было. Но и серьезных проблем у меня никогда не возникало, так что не знаю насколько качественно они решаются.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На предприятии были счёта в имексбанке и прокредите. Имекс в лучшие времена проводил платежки за 2 часа. Сейчас там зависло 20000 навсегда прокредит проводится за 30 мин

З Імексом, власне, й виникла проблема :( - сподіваюсь на вирішення. А от в Прокредиті рахунки позакривав на користь того ж Імекса :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично я пользуюсь ПУМБом (оч классный и дешевый инет банкинг)

Постоянные непонятки по курсам валют при покупке авиабилетов и брони за рубежом.

У меня подруга часто ездит по делам, этим банком перестала пользоваться - попандос в 200-500 гривен с операции, как за здрасьте без объяснений.

ЗЫ. Просто обратила внимание.

 

ЗЫЫ. Если выберешь ОТП - открывай счет и обслуживайся в Михайловском отделении.

Там ребята суперские.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Постоянные непонятки по курсам валют при покупке авиабилетов и брони за рубежом.

У меня подруга часто ездит по делам, этим банком перестала пользоваться - попандос в 200-500 гривен с операции, как за здрасьте без объяснений.

ЗЫ. Просто обратила внимание.

 

У ахметки таки є проблеми...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У ахметки таки є проблеми...

 

По моему такие проблемы были со всеми банками. Потому что в момент покупки деньги по факту только блокируется, а списывается через пару дней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ахметка из ПУМБа сделал конфетку, и его проблемы на банк имеют пока совсем незначительные влияния. Так как у банка еврооблигации (USD275m, 2018) он всегда был открытым для анализа. Будучи банковским аналитегом, я изучал его вдоль и поперек. Скрытого говна там небыло, банк работал как часы. Так что сейчас всплывать в ПУМБе просто нечему, даже если Ахметке станет еще хуже. Про курс выше ответили справедливо. Змінено користувачем Dex-paketa
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невеличке уточнення. Банківська установа цікавить для комфортного обслуговування господарської діяльності підприємства. Кредитні/депозитні відносини - не цікавлять взагалі.

З.І. Свого часу співпрацював з "Авалем" (нинішній Райфайзенбанк) - все було добре. Цікаво, а як там зараз?

 

р/с юр. лица в Укразбанке уже лет 7-8, в 2008-2009 конечно было страшно (банк еле выжил), сейчас успокаивает то, что банк примерно на 90-95% (не уверен точно) государственный. Клиент-банк обычный, защита - через токен/юсб-ключ, операционисты меняются довольно часто, раз в полгода-год, но вопросы которые нужно решать в голос возникают редко, платежи уходят за несколько часов. За интернет-банк плачу 50 грн./мес. + 1 грн./платежка.

 

В целом, я бы смотрел в сторону или гос. банка (укрэксим, укргаз) или банка с западным капиталом. Банкам наших олигархов я не верю - они или вели очень агрессивную политику или кинут тогда когда им станет невыгодно спасать банк.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот сижу читаю, и улыбаюсь от названия темы, это ж нужно так два несовместимые понятия подобрать

 

Надійні банки в Україні
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...