Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор твердотоплевного котла для дома

mishatoda

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте возникла проблема с выбором котла твердотопливного.

Топить буду в основном дровами и мусором разным, ну и углем если найдется.

ТАк вот дом реальных имеет 280 квадратов, из них греться будут только 180 квадратов, там как слоды, коридоры я считаю что греть не нужно, ведь котел у меня сразу на жилом этаже и достаточно будет открыть дверь с котельни в коридор и будет теплее.

Но, а вообще первые годы на второй этаж я даже ходить не буду, потом первые этаж греть буду всего 80 квадратов.

Так вот теперь о котлах, само собой денег не очень, да дом далко от места где я живу, и что бы жалко котел не было если украдут то смотрю пока что с дешевых.

Вот потму спрашиваю брать сколько кВТ котел, прост оесли с запасом я вроде буду лишние дрова сжигать или наоборот меньше времени буду в котельни проводить?

Вот очень понравился котел TT ЭКО LINE 23-или 26 , хороший дизайн, вода в колосниках, цена так вообще, за 11 тыс грн с копейками котел с мех. регулятором тяги.Вот схемка TT ЭКО LINE

Но вот зашел в магазин сегодня, где котлы продают, мне продавец говорит "Да ты что ПРОТЕЧ не бери, там стать хоть 4 мм, но это обычная сталь да и швы там гамно, пару лет и котлу гаплык" , он мне предложил котлы фирмы ВИЗИТ а именно вот такой ССЫЛКА

. Все его + мне говорит это в том что там сталь хорошая, да и полистав инет всюду об нем пишут что да сталь норм.

Вот и голова болит сейчас что выбрать и какой мощности.

Если кто подскажет, или покажет другой в подобном диапазоне, буду прям от души благодарен.спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с таким бюджетом альтернативой может стать котел amica solid 23 кВт www.sts-company.com.ua/pr2900/ его цена тоже порядка 11000. но монтировать такие котлы без буферной емкости не очень хорошо. будите к нему ходить каждые 2-5 часов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с таким бюджетом альтернативой может стать котел amica solid 23 кВт www.sts-company.com.ua/pr2900/ его цена тоже порядка 11000. но монтировать такие котлы без буферной емкости не очень хорошо. будите к нему ходить каждые 2-5 часов.

читал в инете что там если буферную емкость ставить то нужно литров хоть 10 000 чтобы было супер, а 300-500 литров это попросту деньги на ветер...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

читал в инете что там если буферную емкость ставить то нужно литров хоть 10 000 чтобы было супер, а 300-500 литров это попросту деньги на ветер...

 

ВЫ наверное ноль лишний написали=) :)

300 литров нет большого смысла ставить. а вот литров хотя бы 500-800 нормально будет, ну или явно лучше чем ее не было бы вообще:)

разница в цене между 500 и 800 литров уже не такая и значительная

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВЫ наверное ноль лишний написали=) :)

300 литров нет большого смысла ставить. а вот литров хотя бы 500-800 нормально будет, ну или явно лучше чем ее не было бы вообще:)

разница в цене между 500 и 800 литров уже не такая и значительная

ну да но все равно выложить придется нормальную сумму столько же как и за котел порядка 10 000 грн, вообщем сомнения по эффективности по разным отзывам разное говорят но вот может и будет еще работать если установят нормально , пока дойти до финала то пипец. Думаю может сначала уже просто без него сделать, а после если буду нуждаться уже присоединить, думаю присоединить всегда можно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВЫ наверное ноль лишний написали=) :)

300 литров нет большого смысла ставить. а вот литров хотя бы 500-800 нормально будет, ну или явно лучше чем ее не было бы вообще:)

разница в цене между 500 и 800 литров уже не такая и значительная

 

Вообще-то буферная емкость просчитывается, а не просто ставиться на глазок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну да но все равно выложить придется нормальную сумму столько же как и за котел порядка 10 000 грн, вообщем сомнения по эффективности по разным отзывам разное говорят но вот может и будет еще работать если установят нормально , пока дойти до финала то пипец. Думаю может сначала уже просто без него сделать, а после если буду нуждаться уже присоединить, думаю присоединить всегда можно

 

тогда это дело уже вашего бюджета.

 

мнение что "есть котел уже все самое дорогое куплено" - это глубокое заблуждение. Трех ходовой на малый круг 1300-2300 грн + пару кранов и американок еще 600-1000 грн + группа безопасности 500-1300 грн+ расширительный бак 1000 грн + пару насосов 2500 грн. + гидрострелка 1500 грн

 

мое личное мнение что на такой котел буфер необходим просто.!

 

Добавлено через 2 минуты

Вообще-то буферная емкость просчитывается, а не просто ставиться на глазок.

 

посвятите в тайны расчета буферной емкости?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посвятите в тайны расчета буферной емкости?

 

минимум 20 - 25л на 1кВт мощности котла

оптимально 40л на 1кВт мощности котла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тогда это дело уже вашего бюджета.

 

мнение что "есть котел уже все самое дорогое куплено" - это глубокое заблуждение. Трех ходовой на малый круг 1300-2300 грн + пару кранов и американок еще 600-1000 грн + группа безопасности 500-1300 грн+ расширительный бак 1000 грн + пару насосов 2500 грн. + гидрострелка 1500 грн

 

мое личное мнение что на такой котел буфер необходим просто.!

 

Добавлено через 2 минуты

 

 

посвятите в тайны расчета буферной емкости?

Ну краны и т.д это уже понятно еще и за работы столько же дать придется, вопрос изначально о котле, наверное пока попробую без буфера а установить всегда успею, ну или подготовить место под него, хотя думаю не сложно будет подсоединить так что на 25 кв около 1 000 литров, еще и места надо много )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посвятите в тайны расчета буферной емкости?

Подбор ТА.doc

Кстати, у меня знакомый продает ТА на 800л украинского производства с самодельной изоляцией. Хотел ТТ ставить, но оформил субсидию и купленные котел и емкость теперь без надобности. Емкость легкая БУ, котел ТТ новый. Если интересно, могу тел дать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]495689[/ATTACH]

Кстати, у меня знакомый продает ТА на 800л украинского производства с самодельной изоляцией. Хотел ТТ ставить, но оформил субсидию и купленные котел и емкость теперь без надобности. Емкость легкая БУ, котел ТТ новый. Если интересно, могу тел дать.

 

 

цифр много, а на практике не понять сколько котел будет гореть. Этой формулой хорошо перед заказчиком умничать:):):)

 

как по мне все что меньше 20 литров и больше 50 литров на 1 кВт котла это уже не хорошо, даже скорее всего плохо.

 

Добавлено через 1 минуту

Ну краны и т.д это уже понятно еще и за работы столько же дать придется, вопрос изначально о котле, наверное пока попробую без буфера а установить всегда успею, ну или подготовить место под него, хотя думаю не сложно будет подсоединить так что на 25 кв около 1 000 литров, еще и места надо много )

 

любая переделка занимает намного больше денег чем сразу все предусмотреть.

 

________________________________________

 

"все что сделано на время- сделано на века"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте возникла проблема с выбором котла твердотопливного.

Топить буду в основном дровами и мусором разным, ну и углем если найдется.

ТАк вот дом реальных имеет 280 квадратов, из них греться будут только 180 квадратов, там как слоды, коридоры я считаю что греть не нужно, ведь котел у меня сразу на жилом этаже и достаточно будет открыть дверь с котельни в коридор и будет теплее.

Но, а вообще первые годы на второй этаж я даже ходить не буду, потом первые этаж греть буду всего 80 квадратов.

Так вот теперь о котлах, само собой денег не очень, да дом далко от места где я живу, и что бы жалко котел не было если украдут то смотрю пока что с дешевых.

Вот потму спрашиваю брать сколько кВТ котел, прост оесли с запасом я вроде буду лишние дрова сжигать или наоборот меньше времени буду в котельни проводить?

Вот очень понравился котел TT ЭКО LINE 23-или 26 , хороший дизайн, вода в колосниках, цена так вообще, за 11 тыс грн с копейками котел с мех. регулятором тяги.Вот схемка TT ЭКО LINE

Но вот зашел в магазин сегодня, где котлы продают, мне продавец говорит "Да ты что ПРОТЕЧ не бери, там стать хоть 4 мм, но это обычная сталь да и швы там гамно, пару лет и котлу гаплык" , он мне предложил котлы фирмы ВИЗИТ а именно вот такой ССЫЛКА

. Все его + мне говорит это в том что там сталь хорошая, да и полистав инет всюду об нем пишут что да сталь норм.

Вот и голова болит сейчас что выбрать и какой мощности.

Если кто подскажет, или покажет другой в подобном диапазоне, буду прям от души благодарен.спасибо

 

ТТ котел "кобзарь 25кВт" + емкость компенсационная типа ЕК-618 (8800+7900=16700грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цифр много, а на практике не понять сколько котел будет гореть. Этой формулой хорошо перед заказчиком умничать:):):)

 

А тот проектант (если он был) или монтажник, который такого рода формулой перед заказчиком не помашет, позже рискует махать руками перед заказчиком, рассказывая сказки о том, почему котел и ТА закипели.

Если заказчик с баблосом и деньги считает пачками (а не купюрами), то конечно, можно в указанную формулу и коэфициент, больший 1, ввести.

Размер коэффициента зависит от жадности проектанта (монтажника).:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]495689[/ATTACH]

Кстати, у меня знакомый продает ТА на 800л украинского производства с самодельной изоляцией. Хотел ТТ ставить, но оформил субсидию и купленные котел и емкость теперь без надобности. Емкость легкая БУ, котел ТТ новый. Если интересно, могу тел дать.

Ну надо бы узнать что за апараты и что просит, пускай мне напишет может tdjalien@mail.ru, потому что нужны реальные названия по телефону не пойму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В наш час ми у зв’язку з сильним подорожчанням природнього газу багато людей зіткнулося з питанням переходу на більш дешевий вид опалення свого приміщення. Хтось поставив декільказонний електролічильник, хтось тепловий насос, але більшість вирішило перейти на простий та перевірений віками вид опалення – тверде паливо.

І тут у багатьох людей виникла нова проблема - як правильно підібрати Твердопаливний Котел (далі ТК). І справді, не дивлячись на наймовірно великий вибір ТК на ринку, справді якісник котлів не так і багато, зате рекламних слоганів про високе КПД, малі тепловтрати і т.д. Тому я, як людина що досить багато знає про ТК не тільки з книжок і інструкцій, вирішив написати на що насправді потрібно звертати увагу при виборі ТК щоб не бути кучегаром – трубочистом і не викинути гроші на вітер.

...

Досить про погане, все таки дозволю собі порадити декілька котлів які дійсно вже багато років якісно працюють– пам’ятайте що не так важливо який виробник, як сам принцип горіння та матеріали. Наприклад якби я збирався опалювати приміщення тирсою, вуглем, я б брав котел по типу «свічка» мені в них не подобається тільки що завантажувати їх трішки проблемно ( не дуже зручно, але до усього привикаєш, зате 1 раз на добу ( якісні представники цієї групи і по матеріалам і по збірці це на мою думку SWaG, Сandle,Віта-клімат і інші, навіть багато саморобок дуже достойного виконання, але дивіться на матеріали) а «всеядний» котел ( дрова любої вологості, тирсобрикети, торфобрикети і т.д. в перемішку, хоч і в свічках воно все горить) я б рекомендував котел нижнього прямого горіння ( насправді тління ) по типу Вомер ...

 

Одним реченням - неможливо, на жаль, за допомогою Вашої промови :), вибрати котел для будь-якого будинку. Не такій він вже і простий, цей сучасний ТК. Хоча згоден, що Ваша інформація може підштовхнути "новачків-кочегарів" :) більш уважно віднестись до вибору котла. :unknown:

А котел Вомер, який Ви пропонуєте, на іншому форумі вже "обсмоктали" з висновком - "буржуйка з водяною сорочкою". Я з цим висновком також згоден, хоч і не приймав участі в "обсмоктуванні".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рішився я на вот таку схему

1.Котел ВІЗИТ "KOS Ekonom" 23 (обичні колосники, у моделі 30 є водяні, незнаю є толк у водяних?) з автоматикою

2.Теплоаккумулятор ємність 640 літрів , ще думаю внутрі бак для теплого водопостачання щоб був. (ємності є саморобні, думаю таку і взяти.)

3. Трьох ходовий клапан обов язково включити в систему

Ну і поки шо все по ціні зараз виходить котел 13 500 грн+автомтаика 2000+теплоаккумулятор приблизно 8000-10 000.Ну і клапан десь 1400 грн.

І того у нас близько 1000 долларів, я вважаю що непогано, ніж давати стільки же який інший котел...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість Юра Опалення
Здравствуйте возникла проблема с выбором котла твердотопливного.

Топить буду в основном дровами и мусором разным, ну и углем если найдется.

ТАк вот дом реальных имеет 280 квадратов, из них греться будут только 180 квадратов, там как слоды, коридоры я считаю что греть не нужно, ведь котел у меня сразу на жилом этаже и достаточно будет открыть дверь с котельни в коридор и будет теплее.

Но, а вообще первые годы на второй этаж я даже ходить не буду, потом первые этаж греть буду всего 80 квадратов.

Так вот теперь о котлах, само собой денег не очень, да дом далко от места где я живу, и что бы жалко котел не было если украдут то смотрю пока что с дешевых.

Вот потму спрашиваю брать сколько кВТ котел, прост оесли с запасом я вроде буду лишние дрова сжигать или наоборот меньше времени буду в котельни проводить?

Вот очень понравился котел TT ЭКО LINE 23-или 26 , хороший дизайн, вода в колосниках, цена так вообще, за 11 тыс грн с копейками котел с мех. регулятором тяги.Вот схемка TT ЭКО LINE

Но вот зашел в магазин сегодня, где котлы продают, мне продавец говорит "Да ты что ПРОТЕЧ не бери, там стать хоть 4 мм, но это обычная сталь да и швы там гамно, пару лет и котлу гаплык" , он мне предложил котлы фирмы ВИЗИТ а именно вот такой ССЫЛКА

. Все его + мне говорит это в том что там сталь хорошая, да и полистав инет всюду об нем пишут что да сталь норм.

Вот и голова болит сейчас что выбрать и какой мощности.

Если кто подскажет, или покажет другой в подобном диапазоне, буду прям от души благодарен.спасибо[/quote

 

 

Добрий день. Зразу скащу що ви дуже правильно до питання підходите ( вказали чим будете палити, опалювальну площу, і вибір потужності ) а це вже пів роботи. По цим котлам що можу сказати - сталь нормальна в обох ( Взагалі якщо сталь ДІЙСНО більше 3мм і всюди є "водяна рубашка" то вона ніколи не перегорить - більше в несезон ржавіти буде ), а шви дійсно мають велике значення. Ми наприклад дійшли до безшовної камери згорання (всі шви в "водяній рубашці - без прямого попадання вогня) - тобто в камері згорання жодного згину сталі (утворюються мікротріщинки) та жодного шва, та й сталь ми 6мм використовуєм - вирішили що подвійний запас це гуд. Ці котли що вам порадили ( за шви не скажу, їх навіть часто зафарбовують - щоб навіть видно не було ) по конструкції призначені для вугілля та дуже сухого палива ( пелети, брикети) - дрова і інше паливо що має вологість буде забивати вам ходи ( верхня дверця в котлі ) конденсатом і його похідними - це не велика проблема але завдавати мороки буде. Ще мінус в них - невелика камера згорання (ДЛЯ вугілля - її вистачить) на дровах це до 6 год роботи - якщо дрова дуже якісні- середня думаю 3-4 год. Про потужність - ви теж дуже правильно думаєте - забагато потужності це не тільки великий розхід але й велика кількість конденсату - і чим потужніший візьмете тим буде гірше ( будете ледь не щомісяця користування прочищати димохід). Я вже давно продаю котли виходячи з опалювальної площі (порівнюючи реально працюючі будинки) тому що потужність насправді залежить від палива яке ви палите ( тобто якщо потужність(реальна) котла на вугіллі 20 кіловат то на дровах це менше 10, а виробники в більшості не вказуюють на чому калібрують потужність, звідти і міф що котли потрібно брати з запасом. Порадити можу тільки те в чому на 100% впевнений - це котел ВОМЕР 200 - вашу площу від буде без проблем тянути на 2 завантаженнях на добу, сотні працюючих приміщень- жодної скарги, завжди працює як часи, є відео з працюючих приміщень, якщо цікавить детальніше - дзвоніть -все розкажу, вся інформація на сайті vomer.org.ua/

 

Добавлено через 13 минут

Одним реченням - неможливо, на жаль, за допомогою Вашої промови :), вибрати котел для будь-якого будинку. Не такій він вже і простий, цей сучасний ТК. Хоча згоден, що Ваша інформація може підштовхнути "новачків-кочегарів" :) більш уважно віднестись до вибору котла. :unknown:

А котел Вомер, який Ви пропонуєте, на іншому форумі вже "обсмоктали" з висновком - "буржуйка з водяною сорочкою". Я з цим висновком також згоден, хоч і не приймав участі в "обсмоктуванні".

От ця буржуйка - працює реально краще 70% котлів що є на ринку - при цьому на будь-якому паливі, і на 2-х завантаженнях на добу по 80л тримає без проблем задану температуру. а вже нехай покупці вибирають - чи примарне КПД - чи реально перевірену якісну роботу - без усяких підводних каменів. Хоч я теж мушу з вами погодитись що багато майстрів навіть дуже досвідчених не вірять доки самі не побачать його в роботі - тож в мене пропозиція - киньте в лічку мені ваші контакти, звідки ви і чим займаєтесь (можливо встановлюєте котли) і я надам інфу про реально працюючий котел в вашому регіоні - і ви без сумніву переконаєтесь що в моїх словах немає й краплі неправди. Дякую за конструктивну критику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Юра Опалення!

 

Вы правильно пишете про проблемы выбора ТТ котла, и на что надо заострить свое внимание при решении этой задачи.

НО, на 2 Ваших сообщения вы уже 2 раза прорекламировали одну и ту же фирму-производителя котлов.

 

Что касается самих котлов упомянутых Вами, а именно ВОМЕР то меня как изготовителя и пользователя в этом котле сразу смущает качество его изготовления (не конструкции, про конструкцию говорит статистика).

Так вот, открыв сайт и выбрав котел я вижу сварные швы с наплывами и каплям. Я вижу кривые сгибы корпуса. Я вижу отвратительного качество покраску (и дело не в самой краске, а в лени исполнителя). И это все по первым 3м фотографиям. А если открыть топочные дверцы, что там творится?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порадити можу тільки те в чому на 100% впевнений - це котел ВОМЕР 200 -

Ну як би може він гріє все супер, і т.д.Але зараз скажу чому мені не підійде.

ТАка ситуація, він догорає, я йду підкинуть дрова або вугілля, я відкриваю вверху дверку для загрузки а звідти на мене димом валить, я буду весь в диму,вся котельня,яка у мене з коридором зв язана, і весь дім буде в диму, ось який я лічно бачу мінус...

можливо там і буде воно собі тянути дим в димохід але якась частина полюбому буде попадати в приміщення

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дым идет в том случае, если вы открыли дверцу тогда когда температура выхлопных газов в трубе достигла максимума, или же котел разкошмарил ТА и закрыв заслонку перешел в режим тления...Такие наблюдения о моем котле
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Привіт усім, я зварив ТТ котел по прототипу ВОМЕР, якщо сухі дрова 4 год максимум темп 55-60 градусів, вчому проблема так і не поняв
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт усім, я зварив ТТ котел по прототипу ВОМЕР, якщо сухі дрова 4 год максимум темп 55-60 градусів, вчому проблема так і не поняв

 

Смесительный узел обратки котла есть или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є такий вузол (якщо я правильно розумію 100л бочка після котла), ще буду пробувати краще комен утепляти
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є такий вузол (якщо я правильно розумію 100л бочка після котла), ще буду пробувати краще комен утепляти

 

Ні ви не правильно розумієте,це значить що його немає і тому ви не можете розігнати котел до нормальної температури,далі смола,конденсат і прогнивший котел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...