Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна гортензія

KarriDa

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Шукаю можливість купити або квітучий кущ гортензії, або суцвіть 15 обрізаних, потрібні на 25 серпня зелено-білі чи можна коралово-рожеві.

Підкажіть, можливо хтось продає з особистого господарства?

 

дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей соседки есть зеленая гортензия, но не знаю согласится ли она продать цветы, у меня розовая, но на ней всего три шарика.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей соседки есть зеленая гортензия, но не знаю согласится ли она продать цветы, у меня розовая, но на ней всего три шарика.

 

Соєчка, дякую! Я не проти і кущем купити, якщо він квітнутиме добре в районі 25 серпня! Обіцяю з радістю посадити його потім біля нашого красивого будиночка :) залежатиме також за скільки б вона погодилась його віддати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня есть куст белой гортензии,отдать не могу,а соцветия могу срезать. Гортензия уже отцвела, шарики сейчас зеленого цвета.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ух ти, ух ти!!!! Які ж ви всі хороші!!! Спасибі!

Тільки я мабуть щось невірно розумію - я думала суцвіття зелені перед розцвітанням, а, відцвітаючи - вони коричневіють...я не права?

мені потрібні красиві шарики гортензії біло-зелені, чи білі,чи зеленуваті...щось таке... але щоб вони саме були тими красивими суцвіттями....25 серпня :rolleyes:

 

Чи щось мая твая не панімать? :D я з гортензією не надто близько знайома:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ух ти, ух ти!!!! Які ж ви всі хороші!!! Спасибі!

Тільки я мабуть щось невірно розумію - я думала суцвіття зелені перед розцвітанням, а, відцвітаючи - вони коричневіють...я не права?

мені потрібні красиві шарики гортензії біло-зелені, чи білі,чи зеленуваті...щось таке... але щоб вони саме були тими красивими суцвіттями....25 серпня :rolleyes:

 

Чи щось мая твая не панімать? :D я з гортензією не надто близько знайома:)

 

Белая гортензия когда уже отцветает шарики преобретают зеленый цвет. А в самом начале они зацветают белым. Как на меня зеленые не имеют уже той красоты. Но смотря для чего вам надо. Может вам и зеленые подойдут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соєчка, дякую! Я не проти і кущем купити, якщо він квітнутиме добре в районі 25 серпня! Обіцяю з радістю посадити його потім біля нашого красивого будиночка :) залежатиме також за скільки б вона погодилась його віддати :)

 

Кущем вона не продасть:( Ближче до 25 серпня підніміть темку, бо гортензія до того часу може відцвісти (моя вже цвіте більше місяця).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня гортензия уже отцвела,а до 25 августа соцветия будут коричневыми(на солнце высохнут)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм, це аномальне літо....

дякую усім, хто відгукнувся, можливо ще підніму це питання трохи ближче до 25 числа...

 

Ще раз дякую, що відгукнулись!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...