Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Починаю армувати пінопласт.

Виникло питання: яка послідовність правильна, спочатку кутники і откоси, чи спочатку полотно на сітку ?

 

При встановлені кутників не промащуйте кутник суцільним шаром розчину , а пунктирно , залишайте саму сітку що приклеєна до кутника вільною від розчину. Потім наступний шар буде краще чіплятись до кутника. Також для рівномірного нанесення суміші я б порадив , використовувати маяки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При встановлені кутників не промащуйте кутник суцільним шаром розчину , а пунктирно , залишайте саму сітку що приклеєна до кутника вільною від розчину

Простите, а Вы выполняете фасадные работы профессионально? Сколько объектов в этом сезоне сдали?

 

Добавлено через 34 секунды

Також для рівномірного нанесення суміші я б порадив , використовувати маяки.

Маяки? Для армирования? Точно? :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спір виник через ролік на ютубі. Там автор пропонував варіант спочатку пройти полотно сіткою, а по висоті шару вже виставляти кутники.

Я підходив на сусідні будівництва, там категорично починають з кутників, откосів дверей- вікон, а вже потім проходять основний шар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простите, а Вы выполняете фасадные работы профессионально? Сколько объектов в этом сезоне сдали?

Та яке там професійно , так , балуюсь. Це на щось впливає?

 

 

Маяки? Для армирования? Точно? :pozor:

Точніше не буває, А що Вас ,так здивувало , у вашом професійному середовищі так не роблять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що Вас ,так здивувало

Меня удивляет уверенность, с которой Вы раздаете абсурдные советы в каждой теме, в которой пишете. То пар сквозь стены дымохода, то маяки для клея с сеткой...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня удивляет уверенность, с которой Вы раздаете абсурдные советы в каждой теме, в которой пишете. То пар сквозь стены дымохода, то маяки для клея с сеткой...

Якщо Вам це не зрозуміло , це не означає що це не правильно , чи абсурдно.

На рахунок маяків на фасаді:

Маяк , це алюмінієва пластина завтовшки 2мм. , виглядає ось так:

 

dbb197d39a56.jpg

Сам процес виглядає ось так:

ad6c9c369508.jpg

Стягується правилом 2м. В порівнянні з традиційним способом , це набагато зручніше , швидше , і на 2 порядки рівніше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вам це не зрозуміло , це не означає що це не правильно , чи абсурдно.

Дело не во мне, это просто абсурдно )

Операция выравнивания плоскостей стен называется штукатурка. Штукатурка клеем по маякам в 2 мм, при толщине армирования с сеткой 2-3 мм это абсурд в квадрате.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дело не во мне, это просто абсурдно )

Операция выравнивания плоскостей стен называется штукатурка. Штукатурка клеем по маякам в 2 мм, при толщине армирования с сеткой 2-3 мм это абсурд в квадрате.

Дякую за розяснення терміну, штукатурка , але до чого тут штукатурка мені не зрозуміло . Можете якось аргументувати ,чому це абсурд в кавдраті ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але до чого тут штукатурка мені не зрозуміло

Ответьте, пожалуйста, на вопрос - для чего нужно стягивать правилом клей по маякам на стене, и всё Вам станет понятно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответьте, пожалуйста, на вопрос - для чего нужно стягивать правилом клей по маякам на стене, и всё Вам станет понятно.

Для того, щоб не було 20хв. сорому , при заходячому сонці.

 

1.Таким чином я добиваюсь рівномірного шару по всій площині стіни.

2, Так швидше.

3, Так може зробити навіть той , хто ніколи не тримав шпатель в руках , накосячити не реально.

4. Економія на витраті матеріалу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розрівнювання клею під сітку на ютубі радять робити гребінкою на 10. Не завелика?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший мій день роботи штукатуром показав темп - півтора відкоси за день.

Тобто мої троє дверей і шестеро вікон займуть 18 днів часу, якщо темпи не зростуть :sorry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перший мій день роботи штукатуром показав темп - півтора відкоси за день.

Тобто мої троє дверей і шестеро вікон займуть 18 днів часу, якщо темпи не зростуть :sorry:

Ви що , спочатку штукатурите відкоси , а потім стіни ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andrey_ka, мені так підказали. А як правильно?

Я завжди спочатку шпатлюю стіни , потім маючи рівну тверду площину легко штукатурити відкоси . Беру дощечку , до неї прикручую металеву пластину під кутом 90° так , щоб вона не доходила до вікна декілька мм. , і таким імпровізованим кутником притуляючи дощечку до площини стіни стягую відкоси . Виходить швидко та рівно. Через декілька годин коли розчин трохи схопиться аккуратно зрізаю ті декілька мм. розчину що залишились між пластиною та вікном.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Исходя из практики штукатурки внутри. Действительно, проще сначала вывести плоскость стен, и потом сделать откосы. Пробовала так и наоборот. Один раз откосы пришлось подгонять под стены, потому, что оказалось иметь идеально ровные откосы в пространстве, не значит иметь общую ровную картину в целом. Может это и не правильно, но так оказалось проще.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На рахунок маяків на фасаді:

Маяк , це алюмінієва пластина завтовшки 2мм. , виглядає ось так:

 

dbb197d39a56.jpg

Сам процес виглядає ось так:

ad6c9c369508.jpg

Стягується правилом 2м. В порівнянні з традиційним способом , це набагато зручніше , швидше , і на 2 порядки рівніше.

 

Тут незрозуміло, як в шар вставляється сітка, чи як знімаються маяки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут незрозуміло, як в шар вставляється сітка, чи як знімаються маяки?

 

Мне кажется( может только кажется, ) но в этом варианте сетки нет вообще, иначе, сетка бы стояла под маяками. Снять маяки нет проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Сарочка, а мені здається, роль лівого маяка грає засохший шар клею з сіткою.

 

Возможно, но это не имеет в этом случае значения, это будет работать, если он протянут по импровизированному маяку, на стяжке тот же принцип работает.

Самое главное. Возможно, этот способ рабочий при одном условии- очень очень бюджетное утепление , при чем с рисками. Здесь утепление газоблоком. У меня только есть опыт- что внутри по сухому газоблоку можно сделать очень тонкий слой стартовой штукатуркой- буквально, чтоб выровнять все выбоины и минимальный слой- это реально работает и ничего не стреляет. Это противоречит инструкциям. Но работает и ничего не стреляет. Не идёт трещинами. Возможно, ( но не точно- газоблок с низкой плотностью работает на внешнем утеплении так же стабильно), но это предположение. Без практики.

А если честно. Напуркуа тянут клей по маякам, когда сверху тянуть штукатурку? Если только совмем бюджетно и дальше по клею будет просто покраска?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут незрозуміло, як в шар вставляється сітка, чи як знімаються маяки?

Давайте я краще опишу весь процес пошагово.

Наприклад беремо одну стіну:

спочатку ставимо по кутках стіни фасадні кутники (ті що з сіткою) , потім по всі вертикалі стіни наноситься клей втоплюється сітка , розглажується. Далі від кута сніни відступається приблизно 180см. , і ставиться маяк. Маяк , це звичайна алюмінієва пластина 2мм. На весь будинок мені довелось купити три таких пластини , одна 2м і дві по 1м. Кріпляться такі пластини на звичайні тоненькі саморізи , пластина 2м . на три таких саморіза , закручуються аккуратно від руки. Так як розчин рідкий , зусилля на маяк мізерне і цих саморізів вистачає. Таки чином з одної сторони маяком виступає фасадний кутник , з другої пластина. Потім поверх сітки наноситься фінішний шар клею і стягується правилом. Виглядає це ось так:

7fd58fbb3a6a.jpg

Потім аналогічну процедуру проводим з іншої сторони стіни. Даємо підсохнути , мені вистачало 3,5години. Потім з однієї сторони маяком служить нанесений шар , з іншої знову пластина , і так далі.

 

Добавлено через 2 минуты

А если честно. Напуркуа тянут клей по маякам, когда сверху тянуть штукатурку? Если только совмем бюджетно и дальше по клею будет просто покраска?

Так , зверху буде тільки грунт та структурна фарба.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте вещи своими именами. 1-1-армирование сеткой . Тут все понятно, под гребенку ( неясно, что на фото такой ровный край, прям загляденье, у меня такого когда под сетку -никогда не получалось. Когда по верх сетки- вот вопросов нет- так же красиво. Но то может у меня руки кривые, или я фокуса какого не знаю.

2-Потом Все высохло и 2 слоем перетягиваем клеем по маякам?

 

Добавлено через 1 минуту

Давайте я краще опишу весь процес пошагово.

Наприклад беремо одну стіну:

спочатку ставимо по кутках стіни фасадні кутники (ті що з сіткою) , потім по всі вертикалі стіни наноситься клей втоплюється сітка , розглажується. Далі від кута сніни відступається приблизно 180см. , і ставиться маяк. Маяк , це звичайна алюмінієва пластина 2мм. На весь будинок мені довелось купити три таких пластини , одна 2м і дві по 1м. Кріпляться такі пластини на звичайні тоненькі саморізи , пластина 2м . на три таких саморіза , закручуються аккуратно від руки. Так як розчин рідкий , зусилля на маяк мізерне і цих саморізів вистачає. Таки чином з одної сторони маяком виступає фасадний кутник , з другої пластина. Потім поверх сітки наноситься фінішний шар клею і стягується правилом. Виглядає це ось так:

7fd58fbb3a6a.jpg

Потім аналогічну процедуру проводим з іншої сторони стіни. Даємо підсохнути , мені вистачало 3,5години. Потім з однієї сторони маяком служить нанесений шар , з іншої знову пластина , і так далі.

 

Добавлено через 2 минуты

 

Так , зверху буде тільки грунт та структурна фарба.

 

А существует структурная Краска? Поделитесь инфой какая краска?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте вещи своими именами. 1-1-армирование сеткой . Тут все понятно, под гребенку ( неясно, что на фото такой ровный край, прям загляденье, у меня такого когда под сетку -никогда не получалось. Когда по верх сетки- вот вопросов нет- так же красиво. Но то может у меня руки кривые, или я фокуса какого не знаю.

Якщо Ви про рівне закінчення нанесеного шару , то звичайно після стягування край не рівний , але ведучи шпатель по краю сітки (а шпатель якраз має 10см) , я знімаю залишки клею і так виходить рівно.

2-Потом Все высохло и 2 слоем перетягиваем клеем по маякам?

Ні , ні , все за один раз . Наносим клей , втоплюєм сітку , стягуємо фінішний шар.

А существует структурная Краска? Поделитесь инфой какая краска?

 

Буде ось така: ANSERGLOB GAZOBETON силиконовая

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зранку була злива.

В будинку тихо і затишно. Але труба зливна шумить . Думаю обклеїти автомобільною віброізоляцією.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зранку була злива.

В будинку тихо і затишно. Але труба зливна шумить . Думаю обклеїти автомобільною віброізоляцією.

 

лучше каучуком. специальным сантехническим. можно потолще взять.

 

Типа такого:

rozetka.com.ua/211551943/p211551943/

 

ссылка чисто для примера, думаю, по цене можно найти поинтереснее

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...