Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Белоцерковский кирпич

andreo

Рекомендовані повідомлення

Ще я насмілюся додати коментар з приводу якості білоцерківської цегли, якщо можна:D За долю цього товару переживаю, оскільки займаюся ним уже багато років. Спочатку як студент (диплом написаний на тему виробничого циклу ООО "Білоцерківські Будматеріали"), а тепер як продавець (офіційний дилер заводу). Так ось, продукція ТМ "БЦ цегла" орієнтована на різного споживача: від економ пропозицій (М150), до елітної клінкерної цегли М250 та вище. Про те, що партія "стріляє" добросовісний продавець клієнта завжди попередить і запропонує ціну на неї як за покращену рядову. Це по-перше. По-друге, для того, щоб не було висолів, лабораторія розробляє спеціальний склад шихти, з якої виготовляється цегла, щоб сіль зв"язувалась і не проступала на поверхню, а якщо висоли таки з"являються, зауважу, що від цього не застрахована і дорога імпортна цегла!!!, то це проблема недотримання технології кладки. Дійсно, якість цегли будь-якого вітчизняного виробника - явище досить нестабільне, але ж і ціна клієнтам пропонується відповідна:-) Я знаю про кожну цеглинку, бо це моя робота і дійсно бувають проблемні партії, ніхто не приховує:( Але в цілому, білоцерківська облицювальна цегла дуже пристойна. До речі, білі розводи успішно змиваються спеціальними змивками, або розчином нашатирного спирту без шкоди фасаду. А ще не забувайте, що це груба кераміка, оцінюється її зовнішній вигляд з відстані 10 м від кладки, ну ... іще багато чого вам можу розповісти, тут вже дзвоніть, якщо цікаво;) 5314237
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В прошлом году строили из Бц кремовый м-200, брака не много,геометрия средняя.Результатом довольны исходя что это практически самый недорогой облицовочный кирпич.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
  • 10 місяців потому...

Друг построил из БЦ облицовочного кирпича дом и доволен проблем нет.

 

Выбираю кирпич для постройки дома. Начал интересоваться БЦ кирпичом - два разных источника говорят, лучше не брать - много брака в последнее времени и завод откровенно забивает на претензии по рекламации.

 

Кто-то может прокомментировать?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Даже заводы Мерседес отзывают свои машины на рекламацию.

Мы всегда решаем! вопрос любой!.

Да бывает всякое, бывают и карбонаты, бывает и разнотон. На всех заводах такое бывает...но если такая ситуация складывается то я делаю все для того что бы клиент остался доволен! Были такие случаи что я сам платил за доставку и замену. Ничего страшного это деньги а деньги это бумажки. Я считаю что первое... нужно чтобы застройщик был доволен. А потом все остальное. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нужно чтобы застройщик был доволен.

 

Застройщик (т.е. я) в данном случае доволен. На свои деньги нормальный кирпич.

 

IMAG0991.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
  • 6 місяців потому...

класнючий дом получився!!!

Коричневий есть, только в Белой Церкви.

Сейчас еще и акция...можно до 19.03.18года оплатить кирпич до подорожания. Подорожание на клинкерный кирпич М-300 на 0.25коп, на М-200 на 0.20 ком.

 

Хотите получить качественный кирпич?

Сэкономить на покупке?

Получить максимальное качество, наработанное многолетним опытом?

У Вас есть гарантия, бесплатная погрузка, достака и хранение на заводе.

ООО "Белоцерковские стройматериалы"

Перед тем как отгрузить Вам кирпич,мы идем в лабораторию и смотрим характеристики данной партии

Оплаченный продукт складируется на территории завода в полной целости и сохранности. Весной вам будет предоставлена бесплатная погрузка на заводе.

Узнать подробную информацию можно позвонив:

ПОДРОБНОСТИ НА САЙТЕ bc-cegla.com.ua/

Отдел сбыта: тел/факс 04563-41-772

Отдел оптовых продаж: 067-40-41-992

Звоните!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...