Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Два колектори ТП і другий котел, що зміниться в стандартній схемі

maksski

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні експерти

 

Допоможіть зрозуміти як зміниться ця схема vencon.ua/uploads/blog/all/inzhenernye-osobennosti-konturnogo-podklyucheniya.png, якщо вхідні умови:

1. Два колектори ТП

2. Не має радіаторів

3. Газ 1к - основне джерело, електрика - резервна або нічна

 

Ось самі запитання:

1. Чи потрібний 3ходовий на кожен колектор?

2. Чи потрібна гідрострілка?

3. Шо треба передбачити, щоб легко підключити другий котел, який би вмикався за розкладом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ось самі запитання:

1. Чи потрібний 3ходовий на кожен колектор?

2. Чи потрібна гідрострілка?

3. Шо треба передбачити, щоб легко підключити другий котел, який би вмикався за розкладом.

1. Нет. На одном трехходовите может быть и 10 и больше колиекторов.

2. Нет.

3. Два обратных клапана от паразитной циркуляции между котлами. Ну и мелочевка (два крана, тройники, филтр и.т.д). Воду в бойлере второй котел греть не будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Нет. На одном трехходовите может быть и 10 и больше колиекторов.

2. Нет.

3. Два обратных клапана от паразитной циркуляции между котлами. Ну и мелочевка (два крана, тройники, филтр и.т.д). Воду в бойлере второй котел греть не будет.

 

1.Хочу уточнити, тобто навіть якщо різниця в температурі в контурах в цих колекторах сягатиме 5 градусів, це не буде проблемою для одного 3х ходового?

3. Ви мали на увазі, що фланець в бойлер дешевше поставити чи в-принципі неможливо ув'язати і опаленні і ГВС для обох котлів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Хочу уточнити, тобто навіть якщо різниця в температурі в контурах в цих колекторах сягатиме 5 градусів, це не буде проблемою для одного 3х ходового?

3. Ви мали на увазі, що фланець в бойлер дешевше поставити чи в-принципі неможливо ув'язати і опаленні і ГВС для обох котлів?

1. Не будет. Коллектора с расходомерами для балансировки между собой.

3. Возможно. Но в этом случае Вашу схему нужно изменять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При желании гвс двух котлов нормально увязывается.

Разные температуры контуров решаются разными смесительными клапанами, разумеется.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Ну суть питання наступна: чи на тому коллекторі де потрбна вода в усіх контурах тепліше, напр. +35, будуть всі відкриті розходоміри, на другому, де потрібно забезпечити +30, вони будуть наполовину прикриті. Це нормально, і з технічної і з економічної сторони?

 

3. Схему я взяв першу ліпшу:-) Поки що не знаю, як вигідніше зробити. Котел швидше бочку догріє, але обв'язка може довго окупатися, і тоді я б купив фланець, а електро котел тільки на опалення

 

4. А насос також один можна чи на кожен коллектор потрібно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

другому, де потрібно забезпечити +30, вони будуть наполовину прикриті.

3. Схему я взяв першу ліпшу:-) Поки що не знаю, як вигідніше зробити. Котел швидше бочку догріє, але обв'язка може довго окупатися, і тоді я б купив фланець, а електро котел тільки на опалення

4. А насос також один можна чи на кожен коллектор потрібно?

1.Не факт. Как будите выставлять +30? При наличии тепловизора и то дело хлопотное.

3. Хозяин барин.

4. Насос один.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...