Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пасіка сивого капітана.Продаж меду и не тільки..

captain Grey

Рекомендовані повідомлення

...

Далі.

 

Питання постає, що саме Ви хочете перевірити?

Якщо якість меду, його склад, нагрівався чи ні, вологість, вік, то без аналізу в спеціалізованій лабораторії не обійтись. Хоча деякі питіння з попереднього твердження можна спробувати вирішити. Випробування з серветкою як раз і є один з таких тестів. Наскільки коректний, не знаю, не пробував, бо мед ніколи не купляв.Ж-)

 

Як на мене головна цінність меду це його смак. Можна сперечатись, але найякісніший мед з величезною ціною нічого не вартує, якщо Вам не подобається його смак.

 

Зовсім інша річ - користь, лікувальні властивості. Але найкращий для людини мед, падєвий - не смачний, гірчить.

До речі, син не забрав слоїк з травневим(майским) медом(один з найцінніших квіткових). Я його відкрив (досі не закристалізувався) і почав їсти з сиром та сметаною. ..Мені більше подобається "сонях з білою конюшиною".

 

Поєднати користь та смак не завжди вдається.

Ось вам приклад. Чомусь люди дуже цінують, дорого купують, мед з білої акації. Кажуть, він дуже смачний. Але ж по користі це один з найменьш корисних. А от один з недорогий медів, що чомусь називають "технічним" - соняшниковий, має дуже корисну властивість виводити радіацію з організму. Це знають японці і тому дуже цінують саме мед з соняха... Перепрошую, якщо розвінчав чиїсь вподобання.:angel:

 

Мед, розігрітий до температури 60 градусів, втрачає майже всі свої корисні властивості - розпадаються ферменти. Визначити чи гріли мед, можна за діастазним числом. Але без лабораторних досліджень - ніяк. Мед, як мед. І смак той же, і консистенція, і ... ціна.:(

Також за кількісттю діастази можна визначити вік меду. Чим меньше діастазне число, тим старіший мед, аж до нуля.

 

Вологість меду можна чітко визначити за допомогою рефрактометру (самогонщики знають, що то за штука!:beer:). На око чи за допомогою серветки - навряд чи. Хіба що, якщо в мед додали окропу(кіпятка) та розмішали, то буде якась пляма. Знову повторюсь - не знаю, як не соромно.

 

Все це стосується меду.

А от щодо штучного "меду", то ...

Далі буде...

 

P.S. Знайшов рецепт настійки на бджолах у себе (десь скопіював, сам роблю трошки інакше - не проціджую)

Спиртовая настойка на пчёлах(подмор)

1. Просушить пчелиный подмор на пергаментной бумаге в тёмном, проветриваемом месте до рассыпания при растирании между пальцев.

2. Пропустить через кофемолку(можно растереть в ступке).

3. Залить 70%-м спиртом из расчета 1 столовая ложка порошка на 250 мл спирта.

4. Настаивать в тёмном месте две недели до выпадения осадка, профильтровать.

Употреблять один раз в сутки после еды из расчёта по одной капле за один календарный год жизни для стабилизации давления, при сердечно-сосудистых заболеваниях, болезнях почек, сосудов мозга, при лечении простатита, особенно начальной стадии. Пьют по столовой ложке в день до выздоровления. Старичкам после семидесяти, для профилактики слабоумия, повышения жизненной энергии, общего тонуса назначают капли по количеству прожитых лет ежедневно в течение 6-12 месяцев.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так заливал. Не подумал даже, что подмор надо растерать перед этим.

 

Але ж він розчинився? Змелений - краще розчиняється діюча речовина. Безспиртовий настій взагалі варять цілими з додаванням меду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Прошу вибачення у читачів - набралось роботи, тому не встигаю тут дописувати. Ну, й по-троху відправляю ваші замовлення.

 

... У мене в друзях на "мордокнизі" є Ул"янич Микола Васильович, або я його називаю "дід на Теслі", -пасічник, професор, учений. Ось він цікавий допис зробив.

"Николай Васильевич Ульянич

Вчора о 08:33

Якість меду

 

 

Зібраний бджолами мед із квіток буває зовсім різної якості. Самий розкішний мед, чистий й прозорий, прекрасного смаку і з дуже слабким запахом збирається з липи та еспарцету. Прекрасний мед із плодових дерев. Навпаки, мед, зібраний із хрестовидноцвітущих рослин (ріпак, гірчиця, соняшник і т. п.), дуже швидко кристалізується, навіть у стільниках.

Мед з акації майже білого кольору, ароматний і має чудовий смак, із гречки − близький до вишневого кольору, дуже корисний для бджіл і людини. Некомпетентний покупець скаржиться на пасічника, у якого в бідонах або суліях була густа біла пінка товщиною

3 – 4 мм, підозрюючи його у фальсифікації меду крохмалем, борошном та іншими домішками. Йому треба роз'яснити, що це – повітряні пухирці, що спливли, а також дрібні шматочки воску та маточне молочко.

Кристалізація меду – перша й вірна ознака його натуральності. На швидкість кристалізації меду впливають його в'язкість і хімічний склад, що залежить від того, з яких рослин він зібраний (із хрестоцвітних кристалізується швидше), від наявності в меді зародкових кристалів, від температури приміщення, у якому він зберігається. Впливає також погода: після сухого й жаркого літа мед кристалізується легше.

Мед з деяких рослин кристалізується швидко (ріпак, суріпка, еспарцет, соняшник), з інших повільно (біла акація, каштан, шавлія). Швидкість садки меду залежить також від температури повітря, при якій він зберігається. При постійній температурі понад +14 °С мед з білої акації може не кристалізуватися до двох років. Варто додати в нього 0,5–1,0 % закристалізованого меду, як весь мед буде мати садку.

В народі існує думка про те, що самий коштовний за своїми лікувальними властивостями травневий мед. Це правильно, оскільки травневий мед бджоли збирають із великої кількості весняних видів рослин, тому в ньому більше мікроелементів, мінеральних солей, ароматичних й інших речовин, ніж у меді з літніх медоносів. Така думка існує сторіччями, і це справедливо, якщо календар вести за старим стилем.

Сьогодні збирають і відкачують травневий мед тільки ті пасічники, які встигли наростити бджіл, вільних від вирощування собі зміни.

Я багато разів був свідком, коли на ринках, ярмарках і виставках покупці здивовано запитують торговця медом: «Чому торішній мед не зацукрований?». Продавець меду клянеться, що мед він не підігрівав. А покупці дивуються, як одного типу й одного року збору мед має різний колір, запах і консистенцію. Мені неодноразово доводилося відповідати на подібні питання, пояснюючи умовами зберігання меду.

Кращою тарою є тара, що закривається герметично: з дерева, скла, харчової пластмаси і алюмінію. "

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Асортимент не змінився.

Дивно, що ніхто не купляє стільниковий мед. Торік багато людей запитували.

 

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг,

- різнотрав"я сонях+біла конюшина - 110 грн/кг,

- сонях - 90 грн/кг.

Крем-мед з меду всіх видів - на 4 грн дорожче.

Стільниковий мед - сонях+ біла конюшина - 220 грн/кг (фасований по 300-400 грамів, зважується). Є і "липа".

Прополіс у кУльках(шариках) - 1 грн/грам. Кульки орієнтовно по 10 г.

 

Окремо приймаю замовлення на настійку на бджолиному підморі та на прополісу.(від 1 літра на 70% спирту власного виробництва на апараті "Ботлер").

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

продовження рецептів Миколи Ул"янича (діда на Теслі).

Просто смешайте соду и мед:

 

Потребляйте 3 чайные ложки в день в течение 30 дней, и вот, что произойдет с вашим организмом (Рецепт!)

 

Этот рецепт стоит сохранить себе на стену! Он спасет сотни жизней!

Натуральный мед обладает очень мощными антимикробными свойствами, которые отлично подходят для борьбы с инфекционными заболеваниями.

Когда вы смешиваете пищевую соду и мед — вы получаете комбинацию, которая создает щелочную среду в вашем организме, а следовательно раковые клетки не могут в ней процветать.

Раковые клетки развиваются, когда среда вашего организма слишком кислая, и вы потребляете слишком много рафинированного сахара, которым эти клетки питаются.

Эта смесь будет регулировать уровень рН, чтобы держать его на более щелочном уровне и остановить рост раковых клеток.

Вот как совместить эти два ингредиента, чтобы уничтожить раковые клетки:

Ингредиенты:

• пищевая сода — 1 чайная ложка

• мед — 1 столовая ложка

• * т.е. соотношение соды к меду 1:3.

Инструкции:

• Чтобы приготовить сразу больше средства вы можете смешать 4 чайные ложки пищевой соды и 4 столовые ложки меда.

• Доведите смесь до кипения в течение 5-10 минут на слабом огне.

Применение:

1. Принимайте 1 чайную ложку этой смеси от 1 до 3 раз в день.

2. Делайте это в течение 2-х месяцев.

3. Желательно принимать средство не перед приемом пищи.

Более того, чтобы улучшить результаты необходимо изменить свой рацион питания. Исключите из него переработанную и рафинированную пищу, которая может повысить кислотность вашего организма и увеличить риск развития раковых клеток.

...

P.S. Перепрошую за вітсутність власних дописів - відпочиваю на водах Сатанова в "Сонячному Провансі".

42833616_169678547246431_5768935522923708416_n.thumb.jpg.97282af19c226759e7a277cd456d2829.jpg

42689824_2421867841373266_4696124220768256000_n.thumb.jpg.cd95232187d14664e0b713a270c6166d.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Асортимент не змінився.

Доброго дня...моє замовлення

Крем-мед з меду всіх видів - 1 кг

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг - 1кг

адреса, щодо відправлення, скинула в ОП...дякую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня...моє замовлення

Крем-мед з меду всіх видів - 1 кг

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг - 1кг

адреса, щодо відправлення, скинула в ОП...дякую

 

Зараз - на відпочинку. Зможу відправити після 8 жовтня.

Точно по кілограму чи можна на весь об'єм? В літрове відерце входить приблизно 1300 грамів крем-меду, меду - 1500 грамів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз - на відпочинку. Зможу відправити після 8 жовтня.

Точно по кілограму чи можна на весь об'єм? В літрове відерце входить приблизно 1300 грамів крем-меду, меду - 1500 грамів.

тоді по одному відерцю крему, та меду:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

Франція в Україні чи побачити Прованс і ... полюбити Україну.

42855813_326645431432641_2686830170559479808_n.thumb.jpg.dcfd5b96f6150683e6b8488907f2d673.jpg

42807674_309826883139229_4373762834731892736_n.thumb.jpg.20e7cb8663b533195f3fb558a6cb47ea.jpg

42808489_260469404609982_6940408893952491520_n.thumb.jpg.1ccd7061551f2794b2e0e62e1346fa35.jpg

42742068_1937505626339565_1683885569559494656_n.thumb.jpg.e0bc7d8a3038a0a98e1360618964c40c.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда интересовало несоответствие температурного режима для меда при кипячении, выпечке - что полезного в меде остается при этом?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всегда интересовало несоответствие температурного режима для меда при кипячении, выпечке - что полезного в меде остается при этом?

 

Мені подобається ось це роз'яснення.

 

Ну, а своїми словами: - За нагрівання більше 60 градусів Цельсія мед втрачає деякі (не всі!) корисні властивості. В наведеній статті зазначена температура у 50 градусів.

Я ж, для отримання рідкого меду (для приготування чогось чи для підгодівлі бджіл взимку чи навесні) ставлю його у тепле місце чи на "водяну баню". Температурному впливу мед підпадає тільки при приготуванні "медовухи" чи гарячих напоїв, коли цікавить тільки його солодкість замість цукру.

Висновок робіть самі. Але "лякалки" про оксиметилфурфурол - перебільшені. Для "отруєння" потрібно з"їсти одноразово пару десятків кілограмів меду. Це не в змозі навіть ведмідь.

 

...

З часом, мед теж втрачає деякі корисні властивості. Тому і не раджу зберігати мед більше року.

 

Зрозуміло пояснив?

 

P.S. В неділю повертаюсь до Сум і на тижні буду готувати ваші замовлення. Хто ще бажає отримати мед та крем-мед, скидайте замовлення на телефони та у Viber & Messenger(Ігор Вітюк).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

• Доведите смесь до кипения в течение 5-10 минут на слабом огне.

Зрозуміло - питання виникло після читання про кипятіння.

Дякую!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже в Сумах. Готовий відправляти замовлення.

Асортимент не змінився.

Дивно, що ніхто не купляє стільниковий мед. Торік багато людей запитували.

 

Мед центрифугований

- "липа лісова" - 135 грн/кг,

- різнотрав"я сонях+біла конюшина - 110 грн/кг,

- сонях - 90 грн/кг.

Крем-мед з меду всіх видів - на 4 грн дорожче.

Стільниковий мед - сонях+ біла конюшина - 220 грн/кг (фасований по 300-400 грамів, зважується). Є і "липа".

Прополіс у кУльках(шариках) - 1 грн/грам. Кульки орієнтовно по 10 г.

 

Окремо приймаю замовлення на настійку на бджолиному підморі та на прополісу.(від 1 літра на 70% спирту власного виробництва на апараті "Ботлер").

 

Сьогодні вирішуватиметься питання доставки замовлень до Києва маршруткою "Суми-Київ"

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовлення в силі.дуже бажано отримати мед до суботи...чекаю на номер картки
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовлення в силі.дуже бажано отримати мед до суботи...чекаю на номер картки

 

Наберіть чи дайте, плз, Ваш номер для уточнення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно доставки маршруткою.

Ціна - 40 грн.

Місце - автостанція "Яма" біля залізничного вокзалу.

Можна передавати гроші через водія - знайомий.

Схема:

- узгоджуємо день та час (авто їде два дня поспіль, один день перерва),

- даю номер телефону водія, час прибуття у Київ та номер авто (бусик Мерседес- Спринтер "Суми-Київ-Суми")

- у визначений час приходите на місце (бажано завчасно) телефонуєте водію, забираєте посилку, платите гроші і ... насолоджуєтесь. Телефонуєте мені, що все ОК (мед забрали, грошу віддали).

 

Як схема?

P.S. Продовжуємо працювати з усіма перевізниками, що працюють в Сумах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звертаю вашу увагу на замовлення: - Мед продається на вагу в кілограмах та грамах, але відвантажується в ємності, які вимірюються літрами та мілілітрами.

В літрову ємність входить до 1500 грамів, в півлітрову - до 750 грамів меду та до 1300 грамів, до 600 грамів крем-меду відповідно.

Можу відправляти і точно по вазі, але ємність буде не повна.

При замовленняі чітко зазначайте що саме вам потрібно. Домовились?

 

Якщо хто хоче отримати замовлення на цьому тижні, звертайтесь на телефони, що в моєму підписі, на інтернет не буде часу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовлення відправлено, очікую на відгуки.

...

Ну, а у мене на пасіці йде підготовка до зими. Дякувати Богу, всі сім"ї набрали собі меду та перги, відбились від ос, шершнів та "злодійок-сусідок".

Що цікаво, носять ще якийсь нектар - можливо вереск. Тільки він цвіте так пізно. Але то буде бджолам на зиму. Хоча пару рамок незапечатаних я у них "вкрав" - дав повномедні рамки.

...

Мед ще є, є з чого робити крем-мед. Хіба що, стало важче - весь мед, крім липи, закристалізувався.

Підібрав відішедших бджіл на настійку. Хочу зробити цукрову горілку та поставити пару літрів настоюватись.

Хочу зробити і настійку прополіса.

...

Добре вистоялась сировина під "псевдо- кальвадос". Наступного тижня хочу зробити першу перегонку на спирт-сирець. Є в задумках і перегнати ще одну партію сидру торішнього, перша партія вже набрала кольору від дубових чипсів, але ще має стояти з місяць-два.

...

Задумав зварити пиво з чорного хліба. Вже інгредієнти готові. Хміль зібрав свій, хліб підсмажив. Залишилось вибрати час.

 

Такі справи в садибі та на пасіці сивого капітана.:flag1:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перша спроба доставки медопродуктів до Києва маршруткою "Суми-Київ" пройшла вдало.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Дякуємо за мед!

 

Брали липу и подсолнечник, оба очень вкусные. Теперь зимой не заболеем, а в случае чего есть лекарство ))

 

Будем заказывать ещё, всё попробуем :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Дякуємо за мед!

 

Брали липу и подсолнечник, оба очень вкусные. Теперь зимой не заболеем, а в случае чего есть лекарство ))

 

Будем заказывать ещё, всё попробуем :beer:

 

Це Ви ще крем-мед не куштували!

 

дякую за відгук!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні нарешті скуштувала мед...перший раз замовила крем-мед це така смакота!!!! Пане Ігорю, щиро дякую Вам та Вашим бджілкам...я Ваш постійний клієнт. Замовляла крем- мед весь який був з 3 видів трав, скуштували тільки з липи, будемо розтягувати задоволення))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...