Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Комедія з ділянкою

sir

Рекомендовані повідомлення

Ніщо не передвіщало біди. Надивились ми ділянку неподалік міста...

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47615

 

Власне такою, я її бачив лише двічі: коли дивився з тодішнім власником, і коли ще раз дивився з дружиною. Оформили ми договір купівлі- продажу і радувались, проте недовго. Декілька вихідних збиралися поїхати та полюбуватися на свою землю, та якось не виходило. Коли ж прибули на місце то побачили таке.

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47616

 

Меліоративна канава 6 метрів шириною, проходила через всю ділянку, з одного кута до протилежного по діагоналі. :cry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меліоративна канава 6 метрів шириною, проходила через всю ділянку, з одного кута до протилежного по діагоналі. :cry:

 

Как так? В чём прикол? На фотошоп не похоже.:(

 

Пробуйте через суд расторгнуть сделку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пробуйте через суд расторгнуть сделку.

 

Предыдущий собственник мог и не подозревать, что кому-то "взбрендит" в голову по чужим земельным участка пройтись экскаватором и запустить воду. Для начала попробуйте выяснить кто, зачем, и на каких основаниях эту канаву сделал. А ТС уверен, что канал проходит по его участку, вынос в натуру делали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как так? В чём прикол? На фотошоп не похоже.:(

 

Пробуйте через суд расторгнуть сделку.

 

 

+1

 

шо за канава??? кто и на каком основании ее вырыл? :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання вдалося вирішити по іншому. Так як це була вже наша ділянка, то питання розірвання угоди не розглядалося. Одразу на місці я зателефонував голові СТ, який як виявилося і керував цими меліоративними роботами. Декілька годин крику і матюків дали результат: він пообіццяв що якось вирішить питання, на моє питання коли? сказав, щоб я не ставив йому строків. Я строків не ставив, а сказав, що візьму бульдозер та загорну їхню канаву назад, це був вагомий аргумент. Три ночі я не спав. В понеділок вранці мені зателефонували та попросили під"їхати на ділянку, там був голова СТ, та власник екскаватора. Я погодився на те, що канаву перекопають і вона пройде по межі ділянки. На вулиці був грудень 2011 року.

 

Добавлено через 4 минуты

Канава меліоративна, споруджена для пониження грунтових вод на території СТ. Що проходила по моїй ділянці так це точно. Був проект - не проект а писулька.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вулиці був грудень 2011 року.

Я так понимаю - далі буде?

Потому как скоро декабрь 2012, а тема свежая?

 

Добавлено через 1 минуту

Канава меліоративна, споруджена для пониження грунтових вод на території СТ. Що проходила по моїй ділянці так це точно. Був проект - не проект а писулька.

А сейчас что? Перенесли канаву?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Далі була люта зима... Техніка стала на зимівлю, канава нікуди не зникла. Ми чекали весни, і вона прийшла. Мені зателефонував власник екскаватора, до речі толковий хлопець, і сказав що завтра екскаватор буде в мене на ділянці.

 

Добавлено через 6 минут

Екскаватор прибув в обумовлений час в назначене місце. Робота велась швидко і через декілька годин канава була переміщена на межу ділянки.

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47617

 

Ми їх перемогли...

 

Добавлено через 7 минут

Разом з тим, на нашу ділянку було покладено майже 1000 м3 грунту, що було дуже до речі, так як ділянка була в низині.

 

І ще скориставшись присутністю екскаватора було викопано невелику копанку, земля з якої теж пішла на підняття рівня ділянки.

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47624

 

фото зроблено цим літом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Канава меліоративна, споруджена для пониження грунтових вод на території СТ

У Вас, по ходу, очень высокий уровень грунтовых вод. Как строитесь думаете при таком раскладе? Метровую траншею выкопаете для фундамента, а там вода ( судя по вырытому пруду, уровень не упал).

Да и строиться на плавнях....прям Венеция какая-то...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цим літом канаву почистили, рівень грунтових вод відразу знизився більш ніж на метр, фото ставка зроблено до того. Ділянка має невеликий перепад висоти, ставок в найнижчому місці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эх... а интересно могло получиться...

моя усадьба на двух берегах

на одном берегу дом, на другом огород...

это я так , шучу, почти

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

эх... а интересно могло получиться...

моя усадьба на двух берегах

на одном берегу дом, на другом огород...

это я так , шучу, почти

:)

 

Доречі дуже цікавий і гарний варіант, у мене у друзів в Миколаївці, на одному березі 10соток з садибою, а на іншому 4 сотки - зона відпочинку.

Рівчак з річкою Буча розширили до 7-10 метрів, забетонували - вийшов літній басейн з проточною водою.

Змінено користувачем SKar
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби канава проходила поперек ділянки а не поздовж, можливо і розглянули б такий варіант.

 

Продовжую історію: Насипана земля ссідалася після кожного дощу, що було видно неозброєним оком, а тим часом вже настала середина весни. Потрібно було якось впорядковувати всю цю красу. На допомогу прибуло оце чудо техніки.

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47619

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47618

 

Декілька годин роботи, і ось результат:

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47620

 

Добавлено через 23 минуты

Під час одного з візитів на ділянку виявив новий сюрприз - берег в деяких місцях був розмитий потоками дощової води, окремі вимоїни при засипці вмістили по 1 м3 піску. Ситуація повторювалась декілька раз, після кожної зливи. Берег почав обвалюватися, забираючи площу ділянки. В результаті були прийняті міри по укріпленню берега лозовим тином з подальшою засипкою грунтом. Також насадив вербових гілок, але в перший рік з них толку мало.

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47622

 

Часнина берегової лінії була засіяна травою, яка на диво дуже добре укріпила грунт. В канаву були поселені глечики.

 

picture.php?albumid=4271&pictureid=47621

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мило получается!

Канава гармонично вписалась в ЛД. Если её обыграть "правильно", получиться очень милый уголок для отдыха!

 

В общем Вам за бесплатно досталось то, за что люди платят не малые бабулесы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...

Пройшло декілька років... Все всілось і вросло. Завдяки тій канаві ділянка завжди суха, навіть після дощу. В минулому році продав хорошому чоловікові.

picture.php?albumid=4271&pictureid=91998

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...