Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Авто для доставки буд матеріалів

IgorN

Рекомендовані повідомлення

Добрий, це мій перший пост на цьому форумі.

 

Питання наступне:

 

Яке б авто вибрати для ведення будівництва (ділянка в КС районі) + для сімї + для поїздок на роботу (центр Києва). Бюджет мінімальний як завжди

 

Чи варто купляти машину типу УАЗ Патріот/Пікап для доставки буд. матеріалів на ділянку?

 

Чи можливо варто купити ланос і замовляти доставку до ділянки від виробника/продавця?

 

Чи часто ви купляли габаритні речі, які не вмістилися б в ланос і не було можливості замовити доставку від місця покупки?

 

Чи є економія в грошах при доставці самому vs замовляти доставку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все зависит от того, какие материалы вы хотите завозить самостоятельно. Например, доски, арматуру в Патриот запихнуть будет сложно. Пару-тройку поддонов кирпича он тоже не возьмет. Мебель не влезет. ИМХО, для стройки нужно авто типа Газели. По окупаемости 100% не скажу, но свое авто экономит время и нервы (представьте ситуацию: привезли материал, а разгружать некому, счетчик тикает). После стройки эту Газель можно будет продать примерно за те-же деньги (если не убъете)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо 3м прицеп з вантажопідйомністю 1т вирішить Вашу проблему, але тягати його ланосом неварто. Обовязково задній привід.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий, це мій перший пост на цьому форумі.

 

Питання наступне:

 

Яке б авто вибрати для ведення будівництва (ділянка в КС районі) + для сімї + для поїздок на роботу (центр Києва). Бюджет мінімальний як завжди

 

Mitsubishi L200?

 

Чи варто купляти машину типу УАЗ Патріот/Пікап для доставки буд. матеріалів на ділянку?

 

Чи можливо варто купити ланос і замовляти доставку до ділянки від виробника/продавця?

 

Не у всих продавців є своя доставка.

 

Чи часто ви купляли габаритні речі, які не вмістилися б в ланос і не було можливості замовити доставку від місця покупки?

 

Доволі часто.

 

Чи є економія в грошах при доставці самому vs замовляти доставку?

 

Залежить від того наскільки дорогий Ваш час.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо 3м прицеп з вантажопідйомністю 1т вирішить Вашу проблему, але тягати його ланосом неварто. Обовязково задній привід.

 

 

Живу на квартирі. Машину, якщо буду купляти, то вона буде стояти як у всіх під будинком, тому варіант причепу не підійде. Газель думаю машина завелика для поїздок по місту та ще й без стажу їзди на машині буде важко керувати.

 

Думаю варто зупинитись або на б/у УАЗ Патріоті або б/у або новий ланос. Якщо шось не вміститься в ці машини, тоді вже башляти за доставку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Живу на квартирі. Машину, якщо буду купляти, то вона буде стояти як у всіх під будинком, тому варіант причепу не підійде. Газель думаю машина завелика для поїздок по місту та ще й без стажу їзди на машині буде важко керувати.

 

Думаю варто зупинитись або на б/у УАЗ Патріоті або б/у або новий ланос. Якщо шось не вміститься в ці машини, тоді вже башляти за доставку.

 

А Вито или Транспортер не рассматриваете? И по городу не зазорно кататься, и для большой семьи место есть, и под тонну груза утянет, да и расход соляры невелик. Или пирожок вроде Кенгу.

ЗЫ А мне на Газелях с первого дня проще ездится чем на легковых

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня знакомый дом себе "построил" на Киа Карентц модели 2000 года.Машина не убиваемая и очень удобная!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...