Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

плитка для облицювання грубки

Михайломаломитницький

Рекомендовані повідомлення

Друзі! Підкажіть якою плиткою краще облицювати грубку? Була побудована восени і з тих пір експлуатується. Помітив, що глиняний розчин із швів між цеглою почав місцями висипатись. Тому вирішив не чекати до закінчення опалювального сезону і заштукатурив грубку вогнестійким клеєм Новапласт з армуванням металевою сіткою. Почав пошук плитки через мережу (саме для грубок) і був здивований. Гугол нічого мені не запропонував, крім сайтів з пропозиціями звичайної керамічної плитки.

Колись облицьовував в підмосков'ї грубку теракотовою плиткою. Вона мені дуже сподобалась (важко було тільки із заповненням швів), але чи є у нас така? І яка "ціна питання"? Розумію, що не дешева, тому готовий розглядати більш бюджетний варіант. Клінкер, наприклад. Але вичитав, що він має обмеження по термостійкості, тому в зоні топки його використовувати не варто. Чи це так? І хто має досвід використання інших матеріалів (пісковик, штучний камінь)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клинкерная плитка на печке нормально стоит.Она прошла обжиг при 1000 градусов,так что температура на печке ( максимум до 200 градусов ) ей не страшна.

Главное брать пластичный,термостойкий клей. И не забывать про температурные зазоры возле печной фурнитуры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И не забывать про температурные зазоры возле печной фурнитуры.

Про достатньої ширини дистанції між рядами плитки я знаю. А що мається на увазі під зазорами біля пічної фурнітури? між клінкером я б ставив дистанцію 5-6мм. Логічно було б обійти такою ж каймою затірки навколо дверцят. Чи цього замало? А за інформацію дякую! клінкерна плитка подобається і мені і дружині.Як варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...