Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Податок на нерухомість 2015

Nobel

Рекомендовані повідомлення

"Також передбачена нова модель податку на нерухоме майно. Він буде нараховуватися на житлову нерухомість тільки щодо об'єктів, які перевищують 60 кв м квартири, і 120 кв м – для будинків. Розмір податку на інше (нежитлове) нерухоме майно будуть визначати органи місцевого самоврядування від 0 грн до 24 гривень. Промислові і виробничо-господарські приміщення, МАФи і ринки взагалі не будуть оподатковуватися."

 

 

 

 

Висновок один - не треба вводити будинки в експлуатацію, немає юридично будови - немає що оподатковувати...

 

ЗВісно в місті без введення в експлуатацію не обійтися...а от в селах - без проблем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А текст уже опубликован?

Куча вопросов возникает. Жилая\общая площадь, надворные постройки и пр...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А текст уже опубликован?

Куча вопросов возникает. Жилая\общая площадь, надворные постройки и пр...

Опубликовали. Площадь общая, платится со всего на что есть право собственности.

 

Добавлено через 50 секунд

или строить до 120 м.кв., чего вполне достаточно для небольшой семьи

Эти 120м2 будут менять как захотят решениями кабмина, в законе нет никаких льгот на уплату налога.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

ЗВісно в місті без введення в експлуатацію не обійтися...а от в селах - без проблем

 

Ну если газ и свет не надо, то можно и не вводить в эксплуатацию!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі комунікації в мене були підключені до введення в експлуатацію...і так у всіх знайомих забудовників...

 

яке відношення і право має держава і ці у**** при владі оподатковувати те, до чого не доклали і не допомогли жодної гривнею. Може хтось землю безкоштовно виділяв??? чи безкоштовно комунікації підключав, чи кредити безвідсоткові???...=@=@=@=@=@=@

  • Лайк 42
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то я вообще не нахожу ограничений по площади. Вот принятый Закон

Это не принятый закон. Это проект Яценюка. Старый. Я его еще месяц назад видел

 

Добавлено через 4 минуты

Опубликовали. Площадь общая, платится со всего на что есть право собственности.

.

ГДЕ?

Не вижу....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это не принятый закон. Это проект Яценюка. Старый. Я его еще месяц назад видел

 

Добавлено через 4 минуты

 

ГДЕ?

Не вижу....

 

Тогда ждем что подпишут и опубликуют?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда ждем что подпишут и опубликуют?

Я ж думал, шо может кто чего уже нарыл,,,

Наверное не только одного меня волнует

 

Добавлено через 2 минуты

или строить до 120 м.кв., чего вполне достаточно для небольшой семьи

120 кв ОБЩЕЙ - это собачья будка. Даже для семьи из 3 человек маловато...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі комунікації в мене були підключені до введення в експлуатацію...і так у всіх знайомих забудовників...

 

яке відношення і право має держава і ці у**** при владі оподатковувати те, до чого не доклали і не допомогли жодної гривнею. Може хтось землю безкоштовно виділяв??? чи безкоштовно комунікації підключав, чи кредити безвідсоткові???...=@=@=@=@=@=@

 

Полностью с Вами согласен!

А теперь подключить газ без св-ва о праве собственности по закону нельзя.

Не за горами налог на воздух!:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

раздел имущества таким образом чтобы было меньше 120 м. на плательщика, плюс поставить отдельные счетчики чтобы не выходить за нормы потребления газа и электричества
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ГДЕ?

Не вижу....

Если вы не видите, то это не значит что этого нет.

w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53072

266.2.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Останній етап проходження: Закон прийнято (28.12.2014)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

раздел имущества таким образом чтобы было меньше 120 м. на плательщика, плюс поставить отдельные счетчики чтобы не выходить за нормы потребления газа и электричества

 

Согласно Закона, если раздел не произведен в натуре - платит один из хозяев.

 

Добавлено через 1 минуту

Если вы не видите, то это не значит что этого нет.

w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53072

266.2.1. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Останній етап проходження: Закон прийнято (28.12.2014)

 

Это не окончательный вариант. Могли быть внесены изменения прямо на заседании. Ждем окончательный вариант - подписаный и опубликованый.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі комунікації в мене були підключені до введення в експлуатацію...і так у всіх знайомих забудовників...

таких людей в маштабах україни -мало, % малий, це можно віднести до категорії так як до 120 м.кв, не велика втрата,.НО рано чи пізно прийдеся ввести в експлуатацію, (продаж, спадок іт.д)..не вводити в експлуатацію таке і на западі є, так роблять, Но кого я знаю, всі ввели в експлуатацію, останні два три роки це було бум, всі вводили.. Тим більше шо тепер газ не підведуть поки нема право власності...А жити без газу -за якигось там 100-200дл в рік??..будуть платити налог..а хто не ввів в експлуатацію -той як правило не мав грошей на чи закінчити будівництво чи на папери, вони і так бідні...Не вводити в експлуатацію -це не вихід, вихід заробити чуть грошей і заплатити, так краще.))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласно Закона, если раздел не произведен в натуре - платит один из хозяев.

делить в натуре, разовые расходы, которые в дальнейшем позволят экономить на ежегодных платежах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

делить в натуре, разовые расходы, которые в дальнейшем позволят экономить на ежегодных платежах

 

Возможно, только, насколько я поняла, норма 60 и 120 кв.м. это норма не прописанная в Законе, а ее будет устанавливать КМУ. А КМУ может каждый год норму менять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опубликовали. Площадь общая, платится со всего на что есть право собственности.

 

сарай или погреб тоже входят в общую площадь? как быть с хоз.постройками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сарай или погреб тоже входят в общую площадь? как быть с хоз.постройками?

если соедена с домом хоть одной капитальной стеной - то да.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если соедена с домом хоть одной капитальной стеной - то да.

Нет. Подвал ПОД домом - входит, рядом с домом - отдельная хоз постройка.

Сарай, гараж, если без прохода в дом - отдельная постройка.

Тут вопрос - как будет считаться? Площади ТОЛЬКО дома, или будут облагать налогом ВСЕ?

Ну а тарифы будут устанавливать местные власти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно, только, насколько я поняла, норма 60 и 120 кв.м. это норма не прописанная в Законе, а ее будет устанавливать КМУ. А КМУ может каждый год норму менять.

если я правильно понимаю будет облагаться налогом площадь свыше 120 то есть в случае раздела в натуре все равно есть смысл тем более если ставить отдельные счетчики и входить в 1 категорию

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще нічого не відомо..чи різниця мід фактом і 120кв.м. чи якщо перевищує 120 то все загалом..за газ же ми платимо не за різницю між категоріями, а перераховують по іншому тарифу весь розхід палива
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще нічого не відомо..чи різниця мід фактом і 120кв.м. чи якщо перевищує 120 то все загалом..

Вот это как раз известно. Оплата за ПРЕВЫШЕНИЕ площадей сверх освобожденных от налогообложения 60\120

Лень искать, Геращенко сегодня утром комментировал

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і ставки на місцях влада призначає?? хто буде призначати? податкова? сільрада? може ж бути і 24грн, а може бути і 10?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...