Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Олх лохотроньщик

aladik

Рекомендовані повідомлення

Подыскиваю рейсмус ,но тулят фуфло ,и задаток на пересыл 200!!! Гривень хотя бы. Цена заниженная.

Фотожоперы хреновы. Просил фото инструмента с телефоном на бумаге написанным.

5354663003802416

Фамилия Пятуха в.и.

Петушара короче

0992097574

IMG-d1939e11dace6e42e2ddfa5abcceea54-V.thumb.jpg.6e7444c7ab7764b5fffcb1e6355f58b9.jpg

IMG-82b0c6b115b7aa6074ad75f6fb19df0d-V.thumb.jpg.56f3dac09bde99adf00b1c06b2c36a3f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще пару років і навчиться фотошопити.

Завдатки відпали як клас з появою ОЛХ доставки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на этой помойке стараюсь вообще ничего не покупать. Мошенников тьма. Хотя с месяц назад купил ноут по объявлению Олх. Но там я с человеком встречался в Киеве и все хорошо проверил.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тю, это как написать, что небо голубое, трава зелёная. Не обращайте внимания на задатки, предоплаты и заниженные цены и будет вам счастье. Олх то тут при чем? Они и сами везде пишут не отправлять денег наперёд и сделали олх доставку. Я продавал и покупал немало вещей на олх и встречал очень порядочных, честных людей. Некоторые даже удивляли с хорошей стороны.
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Щоб не створювати нову тему.

Знайомтеся, Київський автомайстер Бабяк Евген Дмитрович +38 093 899-49-72.

Продаю на ОЛХ Б/В двійний датчик температури, у описі вказано, що робочий і його історія. Субота вечір, чувак повторно питає те саме - описую. Просить вказати значення опору. Лізу на стрих, находжу, несу в майстерню, міряю, відписую два значення і при якій температурі міряв. Неділя, чувак просить уточнити на яких з контактів який опір Дивлюсь профіль, явно майстрер судячи по оголошеннях. Відписую, що якщо йому треба значення для ремонту/діагностики - графік значень для датчика гуглиться по коду і код у мене вказаний. А якщо йому треба датчик - може оформити ОЛХ доставку.
Після чого мене називає шахраєм. Бажаю успіху, блокую і забуваю...
Через 2 тижні датчик купують без запитань, відправляю. Лежить, не забирають... Захожу на ОЛХ нагадати покупцю - тю, так то ж заблокований Бабяк Евген Дмитрович +38 093 899-49-72 купив! Заблоковані можуть купувати?! Майте на увазі.
Датчик пролежав 5 днів на НП, за ним не прийшли, автоматично повертається. Попав на час, дорогу на відділення та вартість доставки. Дрібниця, однак ситуація характеризує Дмитровича як покупця. Майте на увазі. Нижче скрін переписки:

Дмитрович ОЛХ.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...