Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ищу диван по картинке

d.n.s

Рекомендовані повідомлення

Всем привет.

 

Гугл не понимает, что я хочу. По сайтам производителей искал, тоже не помогло.

 

Может кто знает, хочу купить диван как на картинке. Как называется такой тип? Кто такое делает?

Screenshot_2021-01-30-19-41-40-380_com.pinterest.thumb.png.61057134073b1b07191ebe4171d342b5.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особенности. Раскладывается. Подлокотники регулируются по наклону градусов на 20-30. На ножках.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видел такие на Братиславской в здании мрэо, даже думал взять, но понял, не мое
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це механізм клік-кляк з підлокіттям , що регулюється...у мене є такий диван, дуже вдалий по конструкції та функціоналу

Raskladnyie-podlokotniki.jpg.56f838d80ec88e0d58fd9b18b6c67052.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может вам чем-то поможет ссылка

chaisesofas.com.au/collections/coloured-sofas

 

Да, есть у них на сайте, но мне бы у нас в стране. А ещё лучше в Киеве

 

Добавлено через 31 секунду

Це механізм клік-кляк з підлокіттям , що регулюється...у мене є такий диван, дуже вдалий по конструкції та функціоналу

 

А где покупали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почти то.

ПОМНЮ,ЧТО ГДЕ-ТО ВИДЕЛ ПОДОБНОЕ.

livs.com.ua/in/myagkaya-mebel/divany-pryamye/porto/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Бачила схожу модель на декількох сайтах. Механізм розкладки клік-кляк , Ви можете замовити під замовлення у виробників. www.mebelok.com/divan-roksi-2/ ще тут бачила схоже mebellavka.com.ua/uk/divan_stajl_grupp_style_group_futur_3_kh_mestnyj-18794 і ось щось по задумці клік-кляк механізма divan.com.ua/divan-step
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Бачила схожу модель на декількох сайтах. Механізм розкладки клік-кляк , Ви можете замовити під замовлення у виробників. www.mebelok.com/divan-roksi-2/ ще тут бачила схоже mebellavka.com.ua/uk/divan_stajl_grupp_style_group_futur_3_kh_mestnyj-18794 і ось щось по задумці клік-кляк механізма divan.com.ua/divan-step

 

Спасибо вам! Первый не оно, остальные надо ехать смотреть вживую. Были на выходных в BRW - у них есть модель Итака - совсем не то, хотя по картинке оно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Ось буквально на днях також побачила такого плану диван як Ви шукаєте mebli-zakaz.kiev.ua/katalog-mebeli/1-0-0-0-0-99/4087-divan-kreslo-i-banketka-trino Виробник : Style group - Ви можете зателефонувати і поцікавитись можливо вони зроблять під Ваш дизайн.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...