Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поради та рекомендації щодо застосування теплоізоляційних сумішей Тепловер

ukrvermiculit

Рекомендовані повідомлення

Нет,спасибо не надо.

Наличие оборудования не является залогом успеха. А зачем говорили что сами можем в Украине, а пластификаторы и модификаторы от мировых производителей.

Вот у меня черным по белому написано, что система утепления одной очень известной марки работает для оснований: материалы с высокой паропроницаемостью газобетон,пенобетон,керамические блоки, глиняные кирпичи и еще теплоизоляционный материал минераловатные плиты с плотностью не менее 160 кг/м3. Далее грунтующие краски, штукатурки и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем говорили что сами можем в Украине, а пластификаторы и модификаторы от мировых производителей.

Поділимось великим секретом: українських виробників модифікаторів для ССС немає взагалі. Найближчі до нас в РФ, їх не розглядаємо за визначенням. Виробників насправді всього декілька, це мільярдний бізнес, що розвинутий всього в кількох країнах (Німеччина, США, Корея тощо) і тому, на жаль, не думаю, що подібне виробництво з'явиться в України найближчим часом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

любой нормальный спец знает что утепление лучше всего делать из материалов одного производителя которые входят в его систему утепления

а вот любой прошаренный спец знает, что ни один призводитель не производит ВСЮ систему. в лучшем случае половину. всё остальное на аутсорсе с брендированием под заказ

 

Добавлено через 1 минуту

Ну не может штукатурка решать кардинально проблему энергоэффективности вашего дома.

если одной из ключевых причин является выдуваемость тепла, то очень даже может.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а вот любой прошаренный спец знает, что ни один призводитель не производит ВСЮ систему. в лучшем случае половину. всё остальное на аутсорсе с брендированием под заказ

 

Добавлено через 1 минуту

 

если одной из ключевых причин является выдуваемость тепла, то очень даже может.

 

Производят именно всю систему. А ваше замечание касается того что они пенопласт или вату с пластиковыми комплектующиеми у других заказывают.

Если есть выдуваемость тепла - шо это такое. Это что щели что ли или может неправильно подобрали толщину и вид материала.

Есть куча всяких коэффициентов заумных, найдите мне пожалуйста тот коэффициент который под вашу причину подходит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Щось давно не публікували нові об'єкти :)

 

м. Ворзель

43.JPG

 

с. Сулімівка

44.JPG

 

45.JPG

 

46.JPG

 

м. Київ

47.JPG

 

48.JPG

 

49.JPG

 

50.JPG

 

51.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Готові нові промо-відео, завдяки яких Ви зможете краще зрозуміти технологію нанесення наших теплоізоляційних сумішей.

 

Технологія механізованого нанесення вапняної суміші Тепловер Lime (Ви вірно зрозуміли, в лінійці Тепловер є бактерицидна вапняна штукатурка :) )

 

 

Технологія ручного нанесення вапняної суміші Тепловер Lime

 

 

Технологія ручного нанесення теплоізоляційної суміші Тепловер Aero

 

 

Технологія механізованого нанесення теплоізоляційної суміші Тепловер Optima

 

 

Технологія механізованого нанесення теплоізоляційної суміші Тепловер Aero

 

 

Технологія ручного нанесення теплоізоляційної суміші Тепловер Optima

 

 

 

P.S. Бажаємо приємного перегляду :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Поділимось великим секретом: українських виробників модифікаторів для ССС немає взагалі. Найближчі до нас в РФ, їх не розглядаємо за визначенням. Виробників насправді всього декілька, це мільярдний бізнес, що розвинутий всього в кількох країнах (Німеччина, США, Корея тощо) і тому, на жаль, не думаю, що подібне виробництво з'явиться в України найближчим часом.

 

С тройка на стадии фундамента. Стены планируем из керамического кирпича 2НФ толщиной 38 см. Планировали утеплять стены с наружи минеральной ватой 100мм. О тепловере прочитал впервые и появились сомнения чем утеплять.

 

Покажите пожалуйста где мой выиграш в финансировании, теплолосбережении и по другим параметрам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С тройка на стадии фундамента. Стены планируем из керамического кирпича 2НФ толщиной 38 см. Планировали утеплять стены с наружи минеральной ватой 100мм. О тепловере прочитал впервые и появились сомнения чем утеплять.

 

Покажите пожалуйста где мой выиграш в финансировании, теплолосбережении и по другим параметрам.

 

Доброго дня!

Якщо Ви з Київської обл., то опір теплопередачі повинен становити 3,3.

Якщо брати об'ємну вагу Вашого блоку 800кг/м.куб. (в мережі інформація від 700 до 900 кг/м.куб) то, при товщині 380 мм опір теплопередачі Вашої стіни буде становити 1,52. В такому випадку, при нанесенні 12 см штукатурки Теповер Light опір теплопередачі становитиме 3,31. Тобто Ви отримаєте те, що вимагають будівельні норми. Для більш правильних розрахунків потрібно знати звідки Ви (щоб визначити в якій кліматичній зоні), правильну об’ємну вагу Вашого блоку. Я думаю, що коли будуть відомі ці дані, товщина штукатурки може зменшитись.

 

Якщо дивитись стосовно переваг:

 

1. Паропроникність штукатурки.

2. Безшовність, отримаєте рівну, монолітну поверхню.

3. Не будете дюбелями розбивати кераміку.

4. Екологічність.

5. Срок ефективної експлуатації.

6. Штукатурку можна наносити на невирівняні поверхні.

Я представляю виробника цієї продукції, тому про переваги я можу говорити вічно :)

.

І ще, пропоную в пустоти керамоблоку засипати перліт. Непоганий варіант для доутеплення. Ось як це робили на одному з наших об’єктів:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ми у Homebuilding & Renovating Show! :)

 

Компанія Bauwer Group Limited прийняла участь у наймасштабнішій будівельній виставці у Великобританії The Northern Homebuilding & Renovating Show, яка проходила 4-6 листопада 2016 р. у HIC, Harrogate.

 

Під час виставки відвідувачам були представлені сучасні теплоізоляційні матеріали та системи утеплення будинків Bauwer.

Провідні фахівці компанії Bauwer Group Limited провели консультації фахівцям будівельної галузі і приватним забудовникам.

 

Теплоізоляційні матеріали Bauwer – це торгова марка сумішей Тепловер для європейського та міжнародного ринку. Вона була створена для закріплення позицій на міжнародному ринку теплоізоляційних матеріалів. Компанія Bauwer Group Limited є офіційним представником торгової марки у Великобританії.

 

1478516528_news_16_photo_final.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, уважаемые форумчане!

Последовав совету уважаемого производителя, сделал штукатурку 50 мм наружных стен дома. Строители работая в доме без отопления пока не мерзнут. Ждем морозов, будем тестировать дальше.

 

К стати о гарантии, кто то из форумчан получил?

Очень интересно посмотреть на нее!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте! Дом из силикатного кирпича. толщина стен - 1,5 кирпича (38 см, если не ошибаюсь). Регион - Киев. обл. Какую штукатурку и какой толщины посоветуете? Есть ограничение на максимальную толщину?

 

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, уважаемые форумчане!

Последовав совету уважаемого производителя, сделал штукатурку 50 мм наружных стен дома. Строители работая в доме без отопления пока не мерзнут. Ждем морозов, будем тестировать дальше.

Дякую за позитивний відгук нашій скромній роботі :)

 

Добавлено через 2 минуты

Здравствуйте! Дом из силикатного кирпича. толщина стен - 1,5 кирпича (38 см, если не ошибаюсь). Регион - Киев. обл. Какую штукатурку и какой толщины посоветуете? Есть ограничение на максимальную толщину?

 

Спасибо.

 

Стосовно максимальної товщини - то тут обмежень немає. Є об'єкти, де товщина сягала 35 см.

 

Стосовно утеплення:

Я так розумію, повітряного прошарку у Вас немає? Тоді оптимальний варіант по товщині для Вас буде 19 см (до коефіцієнту 3.3 не дотягнемо, але якщо вірити калькулятору то до потрібного рівня дотягнемо. Якщо цікаво, скину посилання на розрахунок).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно утеплення:

Я так розумію, повітряного прошарку у Вас немає? Тоді оптимальний варіант по товщині для Вас буде 19 см (до коефіцієнту 3.3 не дотягнемо, але якщо вірити калькулятору то до потрібного рівня дотягнемо. Якщо цікаво, скину посилання на розрахунок).

 

Дійсно - кладка звичайна, без прошарків. Товщина 19 см - солідно, буду думати. За посилання буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дійсно - кладка звичайна, без прошарків. Товщина 19 см - солідно, буду думати. За посилання буду вдячний.

Погано що немає прошарків. Так би задули наш перліт і було б достатньо приблизно 5 см штукатурки.

Розрахунок.

 

 

p.s. Нагадую, що на даний момент діє акція на продукцію Тепловер. До кінця року ціни знижено на 25%, детальніше на офіційному сайті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

 

p.s. Нагадую, що на даний момент діє акція на продукцію Тепловер. До кінця року ціни знижено на 25%, детальніше на офіційному сайті

 

Я правильно розумію, що 10% для форумчан діють поверх даної знижки?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я правильно розумію, що 10% для форумчан діють поверх даної знижки?

 

Як це не дивно, але так! :) Розуміємо, що знижка виходить велика, але для шановних однофорумчан нам не шкода :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все-таки задам этот вопрос: а по пенопласту тепловер можно?

А навіщо? Якщо по суті - пінопласт не може бути достатньо міцною основою під Тепловер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навіщо? Щоб зменшити товщину "пирога".

 

"пінопласт не може бути достатньо міцною основою під Тепловер." - тобто відповідь на моє запитання - "ні". Правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто відповідь на моє запитання - "ні". Правильно?

Так, Ви правильно вирішили. Щоб зменшити товщину "пирога" можна засипати/задути перліт в повітряний прошарок стіни (якщо він є). Або, як варіант, товщину розбивають - 5 см з надвору та 2 см з середини (товщини взяті як приклад). Дуже актуально для нових будинків, де всеодно потрібно робити внутрішню штукатурку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все-таки задам этот вопрос: а по пенопласту тепловер можно?

ответ кроется в правильно заданном вопросе:

можно ли применять в тонкослойных системах штукатурок?

 

даже если и по тех. параметрам подойдёт, маленький слой нивелирует преимущества теплой штукатурки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як це не дивно, але так! :) Розуміємо, що знижка виходить велика, але для шановних однофорумчан нам не шкода :)

 

Як це не дивно, але я сьогодні купляв штукатурку, набриск і шпаклівку і в наданні знижки для форумчан було відмовлено. Сказали, що зараз знижка 25% і знижка для форумчан не надається :-(

Купляв на teplover.ua/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно ли применять в тонкослойных системах штукатурок?

Тепловер Standard можна застосовувати при товщині від 1 см. Це актуально при вирівнюванні стін (особливо в новобудовах, перепади від 3 до 1 см), відкосах.

 

Добавлено через 2 минуты

Як це не дивно, але я сьогодні купляв штукатурку, набриск і шпаклівку і в наданні знижки для форумчан було відмовлено. Сказали, що зараз знижка 25% і знижка для форумчан не надається

Купляв на teplover.ua/

Приношу свої вибачення, я розібрався в ситуації - замовлення Ви зробили раніше, чим я обговорив цей нюанс з керівництвом компанії. З Вами зв'яжиться менеджер у якого Ви робили замовлення і ми компенсуємо Вам різницю :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Різницю повернули. Планую ще замовляти у Вас стяжку.

Підкажіть, будь ласка, чи не буде проблем з нанесенням при поточних погодніх умовах(будинок панельний, новобудова, але, поки, без центрального опалення. Працюють UFO 2 Кв і пушка 3 Кв.

Вчора почали штукатурити в одній кімнат. На ранок стінка, яку ще не штукатурили(покрита бетоноконтактом), яка межує зовні з сходами за словами майстрів така, наче на неї вилили відро води. Чи не буде потім проблем , якщо її по штукатурити зараз за таких умов?

Також цікавить чи можна класти плитку на набриск+тепловер оптима+тепловер шпаклівка?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...