Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бесплатные советы профессионального дизайнера

FashionFace

Рекомендовані повідомлення

Кухня-студія, їсти та відпочивати, 2є дорослих та 2є дітей + кіт, спати ніхто не буде, там де розташований стіл має бути барна стійка (нема в безкоштовній версії її тому прикріпив стіл), стіл потрібний нормальний або розкладний(трансформер) щоб не багато займав місця але був функціональним, по кухні меблі мають бути так розташовані (верхні ряд на вішав), по залу також можливо щось добавити но не значне, яке не вплине на загальне розташування меблів. Перегородка вже є, виводи під ТВ також є тому їх теж не можна вже пересувати.

 

Та і питаю я більш про стелю між цими кімнатами. Чи потрібно їх розділяти, якщо так то як це ліпше зробити.

 

Я не дизайнер , но , а зачем разделять зоны ? Одно пространство . Потолок сделать общим . А акцент сделать освещением . Сейчас много разных современных светильников , ими очень удобно что -то отделить .

А вместо стеночки -арочки , опять же , куча современных полочек выполняющих роль ширмочки. Надоела -убрал , поставил вдоль стены . Диванами зонирование выполняют . :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж не дизайнер, тому і питаю як і що зараз в моді, поки відповідей мало.

 

 

А вместо стеночки -арочки , опять же , куча современных полочек выполняющих роль ширмочки.

можливо, но стіна вже є , і за нею робити полочки точно не красиво, бо вони будуть 90% часу прикриті дверьми в зал.

 

 

Потолок сделать общим

тут ще не визначився. Зараз взагалі як сучасно, робити одно, двох чи трьох ярусні стелі?? Все з гк, чи яруса з гк а середина натяжний, чи все з натяжного??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз взагалі як сучасно, робити одно, двох чи трьох ярусні стелі?? Все з гк, чи яруса з гк а середина натяжний, чи все з натяжного??
Рівна стеля, без жодних ярусив! Пошпаклювати і ніяких натяжних сопель! :) Або голий бетон, якщо до вподоби лофт, якщо бетон, якщо він красивий, якщо...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рівна стеля, без жодних ярусив!

є бажання нішу для карнизів зробити, тому рівна вже ніяк.

 

Або голий бетон, якщо до вподоби лофт

перекриття дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є бажання нішу для карнизів зробити, тому рівна вже ніяк.

Робіть з ГК в одному рівні, а ніші під вікнами на початковому рівні стелі. У вас зовсім невелика площа, щоб зонувати на стелі. Хіба що кухні зараз здебільшого роблять під саму стелю,

Apartament-Nordului-Studio-3plus-Designist-2.jpg

або опускають стелю до верхнього рівня шафок.

5d8001095191bc56ade5d7963015f683.jpg

Особисто я завжди роблю лінію точкових світильників вздовж кухні окрім підсвітки під верхніми шафками. В цій зоні світла багато не буває :rolleyes:

Барна стіка - на любителя... мені видається незручно сидіти на високих стільцях. У Вас немає в ній необхідності, краще звичайний стіл.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хіба що кухні зараз здебільшого роблять під саму стелю,

так і хотілося, під саму стелю.

 

Робіть з ГК в одному рівні, а ніші під вікнами на початковому рівні стелі.

дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кухня-студія, їсти та відпочивати, 2є дорослих та 2є дітей + кіт, спати ніхто не буде, там де розташований стіл має бути барна стійка (нема в безкоштовній версії її тому прикріпив стіл), стіл потрібний нормальний або розкладний(трансформер) щоб не багато займав місця але був функціональним, по кухні меблі мають бути так розташовані (верхні ряд на вішав), по залу також можливо щось добавити но не значне, яке не вплине на загальне розташування меблів. Перегородка вже є, виводи під ТВ також є тому їх теж не можна вже пересувати.

 

Та і питаю я більш про стелю між цими кімнатами. Чи потрібно їх розділяти, якщо так то як це ліпше зробити.

 

я в себе коли робив студію зонально стелю розділив коробом який продовжується на стіні тим же кольором

ceiling.thumb.png.e373944a29e69cc4a41c7e2964d34716.png

ceiling1.thumb.png.ce3a763e75d2483d12a8f71409dd9ad5.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

Порадьте по плануванню.

 

Маю проект будинку.

На 1-му поверсі: 3 - тамбур, 4 - гардеробна, 5 - санвузол.

На 2-му поверсі: 15 та 17 - спальні, 14 та 18 - санвузли, 16 - гардеробна.

 

Проблема в тому, що санвузол 18 розміщений над тамбуром. Труби водопостачання та каналізації з цього санвузла доведеться прокладати під стелею 1-го поверху до санвузла 5. І це мені не подобається.

 

Чи можна якось перепланувати нижню частину 2-го поверху? Щоб санвузол 18 поставити над санвузлом 5 (хоча б частково), або поруч з 14 та зберегти гардеробну і нормальні розміри спалень?

floor-1.thumb.png.4fe8a6e605dfc7e0e179ee8a34e86f4f.png

floor-2.thumb.png.47dcc8b993f0637cb20458f9b7266983.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

Порадьте по плануванню.

 

Маю проект будинку.

На 1-му поверсі: 3 - тамбур, 4 - гардеробна, 5 - санвузол.

На 2-му поверсі: 15 та 17 - спальні, 14 та 18 - санвузли, 16 - гардеробна.

 

Проблема в тому, що санвузол 18 розміщений над тамбуром. Труби водопостачання та каналізації з цього санвузла доведеться прокладати під стелею 1-го поверху до санвузла 5. І це мені не подобається.

 

Чи можна якось перепланувати нижню частину 2-го поверху? Щоб санвузол 18 поставити над санвузлом 5 (хоча б частково), або поруч з 14 та зберегти гардеробну і нормальні розміри спалень?

 

Чому вас не бентежить те, що 14 санвузол на 2 поверху знаходиться над холом (наскільки я зрозумів), і має ту ж саму проблему? Яке призначення приміщення 7 на 1 поверсі?

 

навіщо на 1 поверсі такий великий санвузол (5)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому вас не бентежить те, що 14 санвузол на 2 поверху знаходиться над холом (наскільки я зрозумів), і має ту ж саму проблему? Яке призначення приміщення 7 на 1 поверсі?

Там немає проблеми. Труба каналізації спускається вертикально вниз і під підлогою виходить з дому.

Приміщення 7 - комора. Її може і не бути.

 

навіщо на 1 поверсі такий великий санвузол (5)?

Це умовно санвузол. Він суміщений з пральнею. І це чорнове планування. Я ще можу зменшити його розмір, як і розділити на два - санвузол і окрему пральню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрый вечер

 

Столкнулись с вопросом о кухне-гостинной

Перечитала много за и против

 

На кухне будет 3-4 человека

По праздникам побольше

Готовят часто

 

Стоит ли разделять стеной, чтобы было два помещения?

 

Если стоит, то как удачнее

там где кухня поменьше,

или по красной линии ( так больше нравится.И кухня больше, и скошенный вход кажется удачнее:):)

1941169576_Inked45_LI.thumb.jpg.9c561ebfce326fa03d20c9d42b60ce13.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не советую делать скошенные углы. В реальности выглядят убого, простят интерьер. На мой взгляд лучше сделать ровные комнаты, заложив ниши для встроенных шкафов. Будут комнаты правильной формы без громоздкой мебели, места хранения сольются с интерьером.

Угловая кухня хорошо тоже тогда станет

IMG_20200319_081702.thumb.jpg.d872e8af0ff7f96332f75efa2de88b85.jpg

Змінено користувачем Spring1305
Ошибка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

благодарю за ответ

 

но кухня планируется в меньшей (пока) комнате

 

Встроенных шкафов, не будет

Вот такое расположение мебели

1588256039_45.thumb.jpg.56df5736a3c30393766f7b7b4441ac8a.jpg

356990931_Inked45.thumb.jpg.89c0dfa535a5ab54eb6179d08f98fc51.jpg

Змінено користувачем светлана 33
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

Допоможіть,будь ласка, з дизайном кімнати для підлітка хлопця.На даний момент вже є меблі,якими користувалися раніше і змінювати їх поки що не плануємо.

Найголовніша проблема-підібрати колір стін.Меблі коричневі з жовтими фасадами.Як оформити так, щоб було не по дитячому та сучасно?

Ще один нюанс-кімната мансардна(18 м.кв.),тому меблі вздовж високої стіни.Можливо на нижчу стіну, біля якої розташовано ліжко, наклеїти фотошпалери?

Фото додається.

20200321_095743.thumb.jpg.03b44f7c7c9395f49aec02a4723aa230.jpg

20200130_212221.thumb.jpg.8463379cffca8f9148c37ca5c6d43484.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер

 

Столкнулись с вопросом о кухне-гостинной

Перечитала много за и против

 

 

Стоит ли разделять стеной, чтобы было два помещения?

 

не стоит

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Добрый день.

Прошу помочь советом по перепланировке и дизайну 2к квартиры 63м. На мой взгляд 16 метров коридора это очень много. Как вариант можно увеличить кухню за счет объединения ванны и туалета и уменьшения их общей площади. Все тонкие красные стены можно рушить. На фото стандартная планировка и дизайн от застройщика.

Ищу идеальный вариант перепланировки)

full.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Прошу помочь советом по перепланировке и дизайну 2к квартиры 63м. На мой взгляд 16 метров коридора это очень много. Как вариант можно увеличить кухню за счет объединения ванны и туалета и уменьшения их общей площади. Все тонкие красные стены можно рушить. На фото стандартная планировка и дизайн от застройщика.

Ищу идеальный вариант перепланировки)

 

Напрашивается объединение спальни с кухней и коридором. Получается большая гостиная - студия и перенос спальни в помещение 17.88 с возможностью организации гардеробной, при этом немного смещается дверной проем.

111.jpg.ab86644d8cf2a12bc49a8cd41199eea9.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напрашивается объединение спальни с кухней и коридором. Получается большая гостиная - студия и перенос спальни в помещение 17.88 с возможностью организации гардеробной, при этом немного смещается дверной проем.

Тоже думал о таком варианте, но это же неправильно, что из туалета выходишь в гостинную...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы думала в следующем направлении

1) убрать угол в 45 градусов

2) поменять местами спальню и гостинную

3) сделать вход в спальню из гостинной, а в углу правом нижнем разместить большой гардероб со входом из спальни, при этом кусок коридора тоже прирезать этому гардеробу)

 

Добавлено через 1 минуту

4) санузлы объединить, если это приемлемо, вход сделать правее, чтобы часть бывшего коридора стала частью кухни

5) и конечно объединить кухню и гостинную, потому как площадь 20 м2 это хоть что-то, а 8 и 11 - это ни о чем

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброй ночи

Подскажите пожалуйста, какой фасад красивее

Однотонный , но в середине горизонтальная белая линия( цвет фасада кофе с молоком)

 

Или добавить к белой линии белые колонны и самую верхнюю секцию белую?

сорри за художества

B7130ECC-90E0-426C-ACFF-859244FC2DF0.jpeg.cee39e5471a3e785ee949f0f63b8782c.jpeg

627D5E2B-B805-49D6-B652-A15715E263F6.thumb.png.900226ded0209878eb74250ff6dded9b.png

8F274EAB-BE58-40E4-A320-44CE3EAD1A48.jpeg.495f8c8e0bd936e66b13118199adc08c.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ненадо крестики-нолики рисовать :)

Я бы попробовала в 2 оттенках - низ светлее, верх темнее (значительно)

и может быть белым поясок между этажами

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы думала в следующем направлении

1) убрать угол в 45 градусов

2) поменять местами спальню и гостинную

3) сделать вход в спальню из гостинной, а в углу правом нижнем разместить большой гардероб со входом из спальни, при этом кусок коридора тоже прирезать этому гардеробу)

 

Добавлено через 1 минуту

4) санузлы объединить, если это приемлемо, вход сделать правее, чтобы часть бывшего коридора стала частью кухни

5) и конечно объединить кухню и гостинную, потому как площадь 20 м2 это хоть что-то, а 8 и 11 - это ни о чем

 

Добрый вечер. Дорисуйте пожалуйста планировку, я не совсем понял идею...Грубо,быстро, но чтоб было понятно и не заняло много времени)) Спасибо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже думал о таком варианте, но это же неправильно, что из туалета выходишь в гостинную...

 

Если есть (будет) ребёнок, то и ему нужно своё место, и родителям где то спрятаться. Лучше сохранить маленькую комнату. Если вас двое и кухня для готовки не особо важна, можно объединять, будет модная большая "евродвушка".

_DSC0473.JPG.50ca347eb88dbb7abc0ee5c8f3273b20.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер. Дорисуйте пожалуйста планировку, я не совсем понял идею...

Не могу рисовать, только на словах

Рисунок должен сделать профессиональный дизайнер, тогда с этого будет толк, план в см вымерять и все точно расположить,

Вам зелененьким уже показали, сколько места будет, надо доработать, построить фальш-стену перед ванной, на нее ТВ, она же прикроет с/узлы от гостинной, спальню вниз

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...