Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какие нормы по высоте забора

Oxkon

Рекомендовані повідомлення

Хотим поменять забор между нами и соседкой. Соседка очень возражает. решили рядом с ее забором поставить свой. Забор планируется на высоту 1.50 м из плоского шифера и 50 см. из поликарбоната. Какие существуют нормы по высоте, инсоляции и вообще, т.к. не исключено, что соседка жаловаться полетит, она любительница покляузничать.

Спасибо.

P.S. У нее дом построен прямо на меже, окон в нашу сторону нет. Стену ее дома огораживать не будем, только участок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотим поменять забор между нами и соседкой. Соседка очень возражает. решили рядом с ее забором поставить свой. Забор планируется на высоту 1.50 м из плоского шифера и 50 см. из поликарбоната. Какие существуют нормы по высоте, инсоляции и вообще, т.к. не исключено, что соседка жаловаться полетит, она любительница покляузничать.

Спасибо.

P.S. У нее дом построен прямо на меже, окон в нашу сторону нет. Стену ее дома огораживать не будем, только участок.

 

Типові регіональні правила забудови: "...Улаштування огорож земельних ділянок здійснюється з урахуванням нормативних вимог щодо інсоляції територій суміжних земельних ділянок. Конкретні вимоги щодо архітектурного вирішення огорож (висоти, конструкції, матеріалу) у населеному пункті або його окремих районах повинні бути встановлені в місцевих правилах забудови або проекті забудови і благоустрою кварталу (населеного пункту), який затверджується місцевою радою після погодження місцевим органом містобудування та архітектури та громадського обговорення."

 

Правила забудови Київської області: "5.104.4. Улаштування огорож земельних ділянок здійснюється з урахуванням нормативних вимог щодо інсоляції територій суміжних земельних ділянок. При виборі архітектурних рішень щодо огорож повинні бути взяті до уваги такі факторі як провітрювання території, забезпечення необхідної інсоляції рослин, водовідвід з території. В загальному випадку дозволяється облаштовувати огорожу висотою до 1,6 м. При цьому не менше 30 % площі огорожі повинно бути світлопрозорою, а глухі частини огорожі не повинні затіняти території суміжних земельних ділянок більше доцільного для росту рослин часу. Застосування глухих огорож, а також огорож більшої висоти повинно оформлюватись відповідним проектом з врахуванням містобудівної ситуації. Проект має погоджуватись місцевим органом містобудування і архітектури. Конкретні вимоги щодо архітектурного вирішення огорож (висоти, конструкції, матеріалу) у населеному пункті або його окремих районах повинні бути визначені в місцевих правилах забудови (у разі їх затвердження)."

 

В самой Белой Церкви могут быть иные требования, поэтому сходите к архитектору (городскому).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ. И правда, позвоню в архитектуру. Но, честно говоря, почти нигде, где построены новые (постсоветского времени) дома, не видела такие низкие, да еще прозрачные, заборы. Кругом глухие. Мы собираемся строить забор на северо-западной стороне участка соседей. Так что гораздо бОльшую часть дневного времени у нее и так солнце. При этом, от ее забора (т.е. от межи) мы отступили в свою сторону см. 20.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ. И правда, позвоню в архитектуру. Но, честно говоря, почти нигде, где построены новые (постсоветского времени) дома, не видела такие низкие, да еще прозрачные, заборы. Кругом глухие. Мы собираемся строить забор на северо-западной стороне участка соседей. Так что гораздо бОльшую часть дневного времени у нее и так солнце. При этом, от ее забора (т.е. от межи) мы отступили в свою сторону см. 20.

У нас в Симфике я видела заборы метра по 2 -2,5 и все глухие.

Мне кажется особо никто не соблюдает какие-то там нормы. Хотя конечно должны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас в Симфике я видела заборы метра по 2 -2,5 и все глухие.

Мне кажется особо никто не соблюдает какие-то там нормы. Хотя конечно должны.

 

Если поставить пасеку, то даже потребуют от 2,5 м высоту.

Архитектура вряд ли проверит, а вот "бдительные" соседи могут и донести...

Змінено користувачем apxitektop
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если поставить пасеку, то даже потребуют от 2,5 м (могу немного ошибиться) высоту.

Архитектура вряд ли проверит, а вот "бдительные" соседи могут и донести...

 

А у меня, кстати, реально есть пасека. В этом году, правда, из-за стройки пришлось пчелосемьи продать, т.к. некогда заниматься, но улеи стоят. Наличие пасеки может оправдать забор 2 метра, 50 см которых прозрачные?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня, кстати, реально есть пасека. В этом году, правда, из-за стройки пришлось пчелосемьи продать, т.к. некогда заниматься, но улеи стоят. Наличие пасеки может оправдать забор 2 метра, 50 см которых прозрачные?

 

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ХВОРОБ І ОТРУЄНЬ БДЖІЛ (затверджено наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 30 січня 2001 року №9)

1.3. ... При розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір'ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 м для підвищення рівня льоту бджіл.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня, кстати, реально есть пасека. В этом году, правда, из-за стройки пришлось пчелосемьи продать, т.к. некогда заниматься, но улеи стоят. Наличие пасеки может оправдать забор 2 метра, 50 см которых прозрачные?

О ну так воспользуйтесь ситуацией тогда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ХВОРОБ І ОТРУЄНЬ БДЖІЛ (затверджено наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 30 січня 2001 року №9)

1.3. ... При розміщенні пасіки на присадибній ділянці (подвір'ї) огорожа повинна бути заввишки не менше 2,5 м для підвищення рівня льоту бджіл.

 

Большое Вам спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...