Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как правильно расчитать технико-экономические показатели

ELVITO

Рекомендовані повідомлення

Проект готов для арх.бюро.

Вот незнаю как правильно расчитать эти показатели.

Говорят это важно и нужна точность.

Может кто-то просветит в даном вопросе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект готов для арх.бюро.

Вот незнаю как правильно расчитать эти показатели.

Говорят это важно и нужна точность.

Может кто-то просветит в даном вопросе?

Это должен делать только специалист.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Проект готов для арх.бюро.

Вот незнаю как правильно расчитать эти показатели.

Говорят это важно и нужна точность.

Может кто-то просветит в даном вопросе?

 

Речь о площадях и объемах или о чем?

Если о первом - то надо увидеть проект и посчитать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Речь о площадях и объемах или о чем?

Если о первом - то надо увидеть проект и посчитать.

 

Треба привести таблицю: техніко-економічні показники - а туди входять такі дані:

1.Житлова площа

2.Загальна площа

3.Площа забудови

4.Будівельний об'єм

5.Кількість житлових кімнат

 

Вот такие нужны цифры. Вроде бы и простые вопросы, но что куда учитывать я пока незнаю.

Жилые комнаты это только спальни или все комнаты кроме подсобных помещений?

Ну вобщем нужна помощь специалиста. Помогите или подскажите где почитать о методике расчёта.

Всё сделано - других замечаний нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба привести таблицю: техніко-економічні показники - а туди входять такі дані:

1.Житлова площа

2.Загальна площа

3.Площа забудови

4.Будівельний об'єм

5.Кількість житлових кімнат

 

Вот такие нужны цифры. Вроде бы и простые вопросы, но что куда учитывать я пока незнаю.

Жилые комнаты это только спальни или все комнаты кроме подсобных помещений?

Ну вобщем нужна помощь специалиста. Помогите или подскажите где почитать о методике расчёта.

Всё сделано - других замечаний нет.

ЖИТЛОВІ БУДИНКИ.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

ДБН В.2.2-15-2005

 

Загальна площа квартири (житлового будинку) - сумарна площа житлових і підсобних при¬міщень з урахуванням лоджій, балконів, веранд і терас, що враховуються з коефіцієнтом від¬повідно до додатка В.

Житлове приміщення - опалюване приміщення, розташоване у надземному поверсі, при¬значене для цілорічного проживання і яке відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам щодо мікроклімату і повітряного середовища, природного освітлення, допустимих рівнів нормованих параметрів відносно шуму, вібрації, ультразвуку та інфразвуку, електричних та електромагнітних полів та іонізуючого випромінювання.

В.5 Площу житлового будинку визначають як суму площ поверхів будинку, виміряних у межах внутрішніх поверхонь зовнішніх стін, а також площ балконів і лоджій.

Площа сходових кліток, ліфтових та інших шахт включається до площі поверху з урахуванням їх площ на рівні даного поверху.

Площа горищ і технічних поверхів та підвалів до площі будинку не включається.

В.7 Площа забудови будинку визначається як площа горизонтального перерізу по зовнішньому обводу будинку на рівні цоколя, включаючи виступні частини. Площа під будинком, розташованим на стовпах, а також проїзди під будинком включаються до площі забудови.

 

В.8 Будівельний об'єм житлового будинку визначають як суму будівельного об'єму вище поз¬начки ±0,000 (надземна частина) і нижче цієї позначки (підземна частина).

Будівельний об'єм надземної і підземної частин будинку визначають у межах обмежуючих поверхонь із включенням огороджувальних конструкцій, світлових ліхтарів тощо, починаючи з позначки чистої підлоги кожної з частин будинку, без урахування проїздів і просторів під будинками на опорах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Прошу специалистов подсказать !

ДБН изучил, но вопросы есть.

1.Жилую площадь я считал так: сумировал площади комнат, гостинной, кабинета. Не учитывал санузел, корридор, лестницу, кухню, гардеробную.

2. "Загальна площа" - сумма площадей всех помещений (кроме чердака) - балконов, терас у меня нет.

3. "Площа забудови" - площадь пятна дома с учётом крыльца по внешнему контуру.

4. Количество жилых комнат - спальни+кабинет+гостинная

5. Строительный объём - с этим разбираюсь как раз. Пока непонятно....

Думаю считать по внешнему контуру стен и учитывать объём чердака (туда войдут стены, перкрытия и т.д.)

 

Просто скажите правильно я делаю? Исправте если что не так!!!

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Прошу специалистов подсказать !

ДБН изучил, но вопросы есть.

1.Жилую площадь я считал так: сумировал площади комнат, гостинной, кабинета. Не учитывал санузел, корридор, лестницу, кухню, гардеробную.

2. "Загальна площа" - сумма площадей всех помещений (кроме чердака) - балконов, терас у меня нет.

3. "Площа забудови" - площадь пятна дома с учётом крыльца по внешнему контуру.

4. Количество жилых комнат - спальни+кабинет+гостинная

5. Строительный объём - с этим разбираюсь как раз. Пока непонятно....

Думаю считать по внешнему контуру стен и учитывать объём чердака (туда войдут стены, перкрытия и т.д.)

 

Просто скажите правильно я делаю? Исправте если что не так!!!

Спасибо

архбюро точные цифры не нужны. пишите те которые вы бы хотели иметь с небольшим запасом... объем будет считать спец в АБ для расчета стоимости оплаты за услуги... все точные цифры будут только когда есть проект. он не нужен(не обязателен для архов и гасков, но обязателен для прораба и строителя:)). поэтому вы точные цифры увидите после строительства и обмера БТИстами, если они БТИсты на тот момент будут еще существовать(вроде закрывают контору)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

biz-kiev

Кто же будет мерять тогда?

И какая вообще процедура сдачи в эксплуатацию (оформления) дома?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...