Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шафа-купе/ніша

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Каркас ГКЛ, шпаклівка + сітка, зовні - гіпсова плитка. полички покриті штукатуркою мозаїкою. Розсувна система по типу ліфта

 

d785cedac8c3e995640da90800cfdfc9.jpg

 

349549204b5e5d929d21379349c16ea7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво, но вы немного перемудрили, если по центру завесить все верхней одеждой на плечиках, то найти что-то на полочках будет очень не просто:)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то найти что-то на полочках будет очень не просто

так там з лівої сторони поличок немає..та тільки для вішачків...цілий метр довжини :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленые стены в спальне придают лицу и всему остальному зеленоватый оттенок.:bad:

 

Добавлено через 33 секунды

Я серьёзно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленые стены

 

мій улюблений колір...зате спокійний...

а обличчя в мене червонястого відтінку :)...так що зелені тони додадуть різноманітності...

 

 

п.с. саме більше кольору до тіла додає китайська постільна білизна, яка після першого сну переходить "декупажем" на тіло...от тоді то віддінки :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красиво, но вы немного перемудрили, если по центру завесить все верхней одеждой на плечиках, то найти что-то на полочках будет очень не просто:)

 

+100% Все же для организации гардеробной есть некий предельный парамтер глубины. Гл. 60-70см - это все же для прямого шкафа с 3 дверьми.

Пусть даже слева жердь для вешалок, но все равно, чтоб дотянуться до этих предметов их скопом надо вытянуть в середину, а в середине по идее тоже должны быть расположены предметы.

КОнечно, может там в глухом месте несезонные вещи будут, но все же...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мій улюблений колір...зате спокійний...

а обличчя в мене червонястого відтінку :)...так що зелені тони додадуть різноманітності...

 

 

п.с. саме більше кольору до тіла додає китайська постільна білизна, яка після першого сну переходить "декупажем" на тіло...от тоді то віддінки :)

Ну, зелёный так зелёный...:D

А вот про "декупаж" можно подробней? фотки в студию.:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Музей, зеленкой обмажтесь, те же яйца, друг поспал на синем белье, аля китай. Я думал може морду набили, говорит нет, крутое постельное.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...