Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Металевий каркас сходів і товщина стяжки - потрібна порада фахівців

outdoor24

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

 

В будинку зроблений металевий каркас сходів на 2 поверх виходячи з рівня чорнової підлоги -0,150. Тобто на стяжку і чистове покриття залишається 150 мм.

 

Враховуючи 15 мм чистового покриття і стандартну товщину стяжки 80 мм, на утеплювач залишається лише 55 мм, що занадто мало, хотілося б 80 мм.

 

Питанння в тому, чи можна збільшити товщину шару утеплювача +25 мм збільшивши загальний рівень чистової підлоги, а потім вирівняти висоту сходинок за рахунок різної товщини елементів обшивки металокаркасу для першої сходинки порівняно з усіма іншими?

І як бути з висотою останньої сходинки при переході на чистову підлогу 2-го поверху? Регулювати її висоту товщиною стяжки?

 

Дякую.

1504369875_.thumb.jpg.e091f3a2c15c8f53353ab8ca33fafcef.jpg

 

127507869_.png.40cb49b0d1057755b9e34e5ec62f7f71.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка висота першої і наступних сходинок на даний момент, як по проекту?

Якщо перша сходинка буде трошки нижче інших, нічого страшного в тому немає. Можна зробити пару перших сходинок зі змінною висотою, наприклад (умовно):

1 сходинка 180 мм

2 сходинка 185 мм

3 сходинка 190 мм

4 сходинка 195 мм

5 сходинка 200 мм

6 сходинка і решта - по 200мм.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не нужно там никаких игр с толщинами ступеней.80 мм это у меня максимальный слой стяжки за стандартную цену,бывает очень редко.Средняя стяжка 60-70 мм,минимальная 50 мм,у человека выходит 55 мм,вполне нормальный слой абсолютно по любому основанию.Так что не парьте мозги,у Вас всё отлично!
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за коментарі.

З першою сходинкою більш-менш ясно, єдине що озвучені 50 мм це з трубою ВТП чи чистий шар стяжки?

Але з останньою не все так однозначно (додав фото).

Проекту на сходи в мене немає, робив забудовник, але в мене є стійке відчуття, що я попадаю на переробку.:(

62059313_1-.thumb.JPG.5c5ae5ec59c44400efbb240bad9bfdf5.JPG

 

327425994_2-.thumb.JPG.cc0e291397de4cb636627952dd53f465.JPG

 

601065656_.thumb.JPG.eb1c3db244d581bc976c1a48035e2fc4.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cтяжка всегда считается с трубой.Если считать слой над трубой,то по всем сантехническим техкартам минимальный слой над трубой 35 мм,добавляем 16 мм трубы и выходим на озвученные мною 50 мм.Я ведь не от фонаря эту циферку взял.А вот с высотами Вы вроде как не правильно разобрались,сейчас прикину.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на фото не зовсім зрозуміло розміри.

Від чорнової стяжки до першої сходинки 33 см ?

Якщо так, то ще треба додати 4см на дошку сходинки, тобто 370мм.

370

-15мм чистове

-60мм стяжка

-80мм утеплювач

= 215мм

 

Цілком нормальна висота.

Яка висота інших сходинок?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стандартная деревянная ступень имеет 40 мм,судя по первой фотке у Вас получается 380 мм от чернового пола до нуля ступени.Судя по второй фотке у Вас очень удобная лестница с шагом ступени 160 мм,соответственно если отталкиватся от лестницы,то у Вас запас на весь пирог 1 этажа 220 мм,а не указанные Вами в первом посте 150 мм.Или у Вас уже есть привязка к установленным постояннымм входным дверям или двери на на террасу и Вы отталкиваетесь от них?Тогда первая ступень будет очень высокая и надо буде переваривать лестницу.

Просчитать точно уровень 2 этажа не выйдет,т.к. рулетка установленна и сфоткана не верно,но чисто прикидочно у Вас там где то 40-50 мм запаса тоже есть.

Вывод.Если у Вас нет привязки к дверям,то всё у Вас отлично,но даже если и есть привязка,то проще и дешевле просто поднять двери,чем переваривать всю лестницу.Конечно если фасад ещё не сделан.

 

Добавлено через 1 минуту

Пока я считал,Вам написали практически тоже,так что всё у Вас хорошо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переміряв все ще раз. Таки да, висота першої сходинки 340мм і всіх наступних, крім останньої, 170мм (по каркасу). Остання сходинка - від поверхні каркасу до поверхні плити 110мм. Враховуючи стандартну товщину сходинки в 40мм маємо, як написали вище, запас на утеплювач, стяжку і чистове покриття першого поверху 210мм (115мм утеплювач:good:, 15мм чистове покриття і 80мм стяжка), а на стяжку другого поверху аж 100мм (для збереження висоти останньої сходинки 170мм).

Раніше я переймався через малий шар утеплювача на 1-му поверсі, а тепер мене турбує наступне:

1) як і передбачив Мастерок вже є встановлені вхідні двері і двері на терасу. Висота від поверхні чорнової стяжки - 170мм (2 цеглини + розчин) + шар піни + товщина планки порогу. Наче є запас, можливо перевстановлювати не прийдеться. Але погоджуся, що це буде дешевше ніж перероблювати сходи.

2) запас по 2-му поверху 100мм. 15мм піде на чистове покриття. А що робити з 85мм? Мабуть 10мм можна відкинути зменшивши останню сходинку до 160мм. Але все одно залишається 75мм чистої стяжки. Чи вона така потрібна?

Ці питання виникли взагалі через те, що необхіно прийняти 0 для кожного поверху для встановлення підрозетників, але фактично воно впливає на всі наступни роботи.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще то репер,такой перевернутый треугольничек с рисочкой под ним,Вам должен был нарисовать на каждом этаже прораб,который строил дом.Потому что даже Ваша лестница и двери это мелочь,которую можно переделать,но при строительстве коробки этим размером задаётся и высота от чистого нуля дверных и оконных проемов,потолков,входных ступеней,терассы.Но,как обычно,на 95 % домов,все забивают на это болт.Потом приходят сантехники,электрики,лестничники,стяжечника, и первый вопрос заказчику-где твой 0?По итогу любой толковый спец из вышеперечисленных имеет в своем распоряжении лазер и в состоянии сам определить 0 исходя из привязок к существующим реалиям.Не забываем за дверные проёмы,по стандарту они должны быть 2100 мм от чистого пола.В натяжку можно впихнуть двери и в 2070.Так что берём в ручки лазер и рисуем реперы на каждом этаже,фигня вопрос.

 

Добавлено через 11 минут

Пожалуй добавлю.Все размеры считаются по лучу лазера или,на крайняк,по водяному уровню.Ваши "2 кирпича,раствор,чуток пены и планка" это не серьезно и вызывает лишь улыбку,т.к. Вы не знаете ровности чернового пола.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.Не забываем за дверные проёмы,по стандарту они должны быть 2100 мм от чистого пола.В натяжку можно впихнуть двери и в 2070.Так что берём в ручки лазер и рисуем реперы на каждом этаже,фигня вопрос.

Я правильно зрозумів, що для репера на кожному поверсі я маю орієнтуватися на існуючу висоту пройомів не менше 2070мм, а краще 2100мм? І лише після цієї вправи мені буде слід актуалізувати свій запит про сходи і товщину стяжки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від поверхні каркасу до поверхні плити 110мм

дошка 40мм. 110-40= 70мм.

Вам бажано зберегти крок сходинок, тобто 170мм.

170мм-70 = 100мм потрібно наростити від поверхні плити.

з них 15мм чистове покриття. залишається 85мм

стяжка 50-60мм

25мм треба чимось заповнити. Я б поклав 25мм мінвати для того, щоб зробити кращу звукоізоляцію.

Профіт. :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не правильно Вы поняли.Необходимо связать в кучу сразу все факторы.К примеру через недельку буду делать домик в Белогородке,домик строился на продажу и там дебилы застройщики сделали все дверные проемы второго этажа 2 метра от чернового пола,сразу ясно что не фиг до них вязатся,т.к. по любому прийдётся всё переделывать .Поэтому там я танцевал от того,что будет радиаторная разводка труб отопления по полу 2 этажа и по техкартам у меня должна быть стяжка не менее 30 мм от утеплителя труб,т.е. не менее 60 мм.Просто делаются замеры абсолютно всех параметров,и уже на основании этих замеров принимается решение.Недавно делал домик после Муравы,там все проёмы 2 этажа имели 2100 от чернвого пола,поэтому заказчик с Андреем приняли решение делать всю разводку труб под потолком первого этажа,а я просто выровнял пол второго тонкослойной 2 см стяжкой.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Касаемо 1 ступени она должна быть, от чистового пола 13см без учёта дерева

Последняя 21см от каркаса до чистового пола

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...