Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

 

ПФФФ...

 

Ось звідти: В инфекционном отделении, где лечился парень, предполагают, что данные о вакцинации были ложные.

 

"Мы сделали анализ: нет иммунитета к кори, он отрицательный. Он не был вакцинирован, вакцинация была просто записана", - говорит главный инфекционист Винницкой области Лариса Мороз. Правда, специалисты не скрывают - даже у вакцинированных может не быть антител к болезни, но таких людей очень мало - от 2% до 5%.

 

Так давно відомо, вже кілька досліджень було, що вакцинація дає захист років на 10. Коли там по календарю останнє щеплення було? В 6? 12 років пройшло, про які антитіла ті "спеціалісти" взагалі можуть казати?

Ось саме тому я і планую, якщо робити щеплення, то після аналізів і у підлітковому віці. А не отак через дупу, як у нас це роблять.

 

Я так думаю что у врача были основания для таких заявлений. Антитела должны были быть не только от кори, но и от других болезней которые колятся комплексной вакциной.

У меня например есть антитела от краснухи, паротита хотя прошло больше 10 лет после вакцинации.

От кори тоже есть, но прививка была в 2009 году.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто, те, що перед цим були висновки, що привиті і не привиті хворіють однаково - Вас не збентежило? Ну ок.

 

Там такого не було - перечитайте ще раз вами ж запощений текст. Там писало що в вибірку попало 188 людей що захворіли після прививки зробленої менше 3 років перед тим. Давайте "сирі" данні - подивимось чи там випадково не було 170 людей які зробили прививку за місяць до хвороби (і відповідно як там і було сказано в висновку - не встигли виробити достатнього імунитету). І ще раз про "переважно менше 3 роки" - всі хто зробив суттєво раніше - взагалі не захворіли і відповідно не попали в ту вибірку. І ви після цього кажете що привиті і не привиті хворіють однаково? Ну ок - питань більше тоді немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі хто зробив суттєво раніше - взагалі не захворіли і відповідно не попали в ту вибірку.

Отмечено преобладание больных, вакцинированных за 3 года и менее до заболевания

Я так розумію, Вам головне у суперечці - процес?

Ну ок, я поясню, чому є ця фраза - загальноприйнята точка зору полягає в тому, що з часом вакцинний імунітет слабшає. Пояснюю. З кожним роком після вакцинації титри антитіл падають і падають. І тому наявність свіжовакцинованих, які в теорії мають найвищі титри, серед захворілих - вони трошки не вкладаються в загальноприйняту теорію.

Ось і все.

Да, і щодо того, чи роблять розумні люди своїм дітям вакцини. Погугліть, як часто вакцинувала своїх дітей королева ВБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.sciencemag.org/news/2019/02/measles-cases-have-tripled-europe-fueled-ukrainian-outbreak?utm_campaign=SciMag&utm_source=JHubbard&utm_medium=Facebook&fbclid=IwAR3welkt76gBErFG9T_3ZTdYFHwoiVkCHrAd0dUlavTAvEg5behA_EWu00k

 

В 2001 году братский народец поставил на бракованную вакцину.

 

Антипрививочная пропаганда прет из за поребика, у них же имеется биологическое оружие, они же нам поставляют не работающую вакцину.

 

Не верю в совпадения

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, і щодо того, чи роблять розумні люди своїм дітям вакцини. Погугліть, як часто вакцинувала своїх дітей королева ВБ.

Вы же своих детей уже собираетесь вакцинировать в 14-15 лет :o

Отсюда вопрос: если разумные люди не вакцинируют своих детей то к кому относитесь вы?

Если вы уже собрались в принципе вакцинировать своих детей, то вас уже не пугают каки входящие в состав вакцин которыми вы тут всех запугивали? Вам уже не страшны побочки прививок и кладбища умерших после вакцинации, знаниями о которых вы тут щеголяли? Вакцинируя своих детей даже в 15 лет вы же лишаете их шанса на формирование правильного иммунитета, а вдруг они переболели бы в 16 лет? Вы также безответственно относитесь к своим внукам которые после вакцинации дочери не будут иметь иммунитет от кори в первый год жизни? Может пусть лучше дочка переболеет даже в 25-30-35 лет и подарит своим детям иммунитет в первый год жизни? :)

Змінено користувачем nataliko
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы уже собрались в принципе вакцинировать своих детей, то вас уже не пугают каки входящие в состав вакцин которыми вы тут всех запугивали?

Чому не лякають? Дуже лякають. Особливо інформація про те, що третя ревакцинація КПК у 25% викликає артрит. Тому в 14-15 років буду дуже виважено підходити до того питання, тільки моновакцини і тільки в разі, якщо користь від вакцинації перевищить шкоду від неї.

Вакцинируя своих детей даже в 15 лет вы же лишаете их шанса на формирование правильного иммунитета, а вдруг они переболели бы в 16 лет?
В 16 років дитячі хвороби вже є досить небезпечними. У 18 - від них помирають.

Вы также безответственно относитесь к своим внукам которые после вакцинации дочери не будут иметь иммунитет от кори в первый год жизни? Может пусть лучше дочка переболеет даже в 25-30-35 лет и подарит своим детям иммунитет в первый год жизни?
Сподіваюся, що до того часу у дітей будуть антитіла до кору. Перехворіти в 25-30-35 років - дуже небезпечно. А саме на цей час вакцинація переміщує час хвороби.

Ще раз повторюю. Я не проти вакцинації. Я проти масової вакцинації дітей від дитячих хвороб. Вакцинація - це не вітамінку з"їсти. Це складний, не до кінця вивчений і надзвичайно небезпечний інструмент впливу на імунітет людини. Тому використовувати його треба з розумом і дуже обережно. А не лупити ті щеплення всім підряд.

 

Добавлено через 9 минут

Антипрививочная пропаганда прет из за поребика

Пару сторінок назад вже пояснював.

Але не тільки постсовок. З тої ж Америки і Ізраїлю теж ДУЖЕ багато інформації йде. Ну і останнім часом Італія підключилася.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Киеве в результате осложнений, вызванных заболеванием корью, скончалась 57-летняя женщина. Это — первый случай смерти от этой инфекционной болезни в столице.

 

Об этом корреспонденту Укринформа сообщила ведущий инфекционист Украины, заведующий кафедрой инфекционных болезней Национального медуниверситета им. Богомольца, заслуженный врач Украины, профессор Ольга Голубовская.

hvylya.net/news/digest/v-kieve-zafiksirovali-pervuyu-smert-ot-kori.html

Ось знову чергова жертва вакцинації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, і щодо того, чи роблять розумні люди своїм дітям вакцини. Погугліть, як часто вакцинувала своїх дітей королева ВБ.

И кстати как часто?

Подозреваю что совсем не вакцинируются, у них гемофилия в роду, от малейшей царапины могут умереть от кровотечения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И кстати как часто?

Подозреваю что совсем не вакцинируются, у них гемофилия в роду, от малейшей царапины могут умереть от кровотечения.

Ага, и ездят по всем своим колониям без прививок :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у них гемофилия в роду, от малейшей царапины могут умереть от кровотечения.

В роду у них є гемофілія, дуже багато їх родичів з інших королевських родин дійсно хворі на цю хворобу, але нинішня династія абсолютно здорова і у них гемофілії немає. І дивним чином цей факт співпадає (звісно ж, це просто співпадіння, ефект плацебо та самонавіювання) з іншим медичним фактом.

Але так, вони дітей не вакцинують. І принц Чарльз є категоричним противником бездумного і широкого використання антибіотиків.

Змінено користувачем Вомбат
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат - раз вже ви про антибіотики згадали то я наважусь запитати про гомеопатію. Як королі до гомеопатії ставляться?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як Ви думаєте? Ви ж розумієте, що гомеопатія - то не наукова медицина, ефект плацебо і самонавіювання? І ведуться на таке тільки не дуже розумні чи не поінформовані люди, як це часто стверджують.

Ви ж не вважаєте королівську британську родину такими людьми? Ви мене вибачте, але це чи не найбільш поінформовані люди у світі, дурними чи недалекими їх теж назвати важкувато. Правда ж? От як вони можуть ставитися до гомеопатії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як Ви думаєте? Ви ж розумієте, що гомеопатія - то не наукова медицина, ефект плацебо і самонавіювання? І ведуться на таке тільки не дуже розумні чи не поінформовані люди, як це часто стверджують.

Ви ж не вважаєте королівську британську родину такими людьми? Ви мене вибачте, але це чи не найбільш поінформовані люди у світі, дурними чи недалекими їх теж назвати важкувато. Правда ж? От як вони можуть ставитися до гомеопатії?

 

З власного досвіду знаю що людина з глибокими знаннями в якійсь одній сфері не може бути прикладом для наслідування в іншій, де вона не спеціаліст. Маю такого кума - вчився з ним разом, дуже розумна людина щодо своєї професійної сфери (викладає в технічному вузі), а сам прихильник астрології, всяких народних вірувань про вроки, гомеопатії, бадів, креаціонізму, діагностик які за 40 хв діагностують ввесь організм за допомогою навушників, до всього цього ще й щирий християнин..... Сам дивуюся як в нього в голові такі речі вживаються :D

 

Добавлено через 1 минуту

От як вони можуть ставитися до гомеопатії?

Відповідно це питання для мене відкрите - буду вдячний якщо знаєте відповідь і поділитесь зі мною, бажано з лінком на першоджерело (доречі і про вакцинацію також киньте лінк на джерело).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З власного досвіду знаю що людина з глибокими знаннями в якійсь одній сфері не може бути прикладом для наслідування в іншій, де вона не спеціаліст.

Вибачте, а в якій сфері є глибокими спеціалістами члени королівської сім"ї ВБ? :) Мова про інше - про інформованність. Це є люди, які користуються НАЙКРАЩИМ, в т.ч. і інформацією. Ну так вже історично склалося, що тут поробиш... Традиції, гроші, ранг... Вони інакше не можуть.

От як Ви думаєте, будуть вони користуватися гомеопатією, цією псевдомедициною?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От як Ви думаєте, будуть вони користуватися гомеопатією, цією псевдомедициною?

 

50/50. При всьму описаному вами їх становищі - не здивуюсь будь-якому бздуру в їх виконанні. Поділіться посиланнями про це - з задоволенням почитаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не здивуюсь будь-якому бздуру в їх виконанні

Думаєте, можуть? Мабуть і раніше вони це регулярно показували - тому і зараз можуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є трохи. Але цей офтоп дуже корисний в ракурсі вакцинації. Якщо її не роблять собі і своїм дітям королівська родина ВБ, у якої, без жодних сумнівів, є абсолютно достовірна інформація про користь чи шкоду вакцинації - чомусь мені здається, що в них є дуже серйозні на те підстави.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо її не роблять собі і своїм дітям королівська родина ВБ

Этого не может знать общественность у них здоровье членов семьи это огромная тайна всегда было.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Корь и взрослые.

1. Обратите внимание на соседку по палате, 37.5, долго не могли диагностировать, ходила всех заражала. Зачем ее вообще держали в больнице? Также интересна уверенность автора, что ее окружали только привитые. Она всех опросила? А молодой доктор испугался. Как так? Их же должны были всех привить еще в 2017 ? Как и учителей, и военных. Следуя логике "ПВО не бывает, совпало по времени", проблемы с печенью автора можно перенести в ту же плоскость, проблемы были до болезни, просто она о них не подозревала и не лечила. А тут корь, значит, виновата.

thedevochki.com/2019/02/12/lichnyj-opyt-kak-perezhit-kor-vo-vzroslom-vozraste-i-pochemu-privivki-eto-dejstvitelno-vazhno/

 

2. Еще одна история, опять та же больница, то же "до года чем-то болела, мама и врач перепутали". Интересно, что в 2013 автор в своем ФБ историю не описала, а вот теперь во всех красках. По ее версии, раз она в детстве переболела, ей прививку не сделали. Сейчас "болел" уже не прокатит, обязаны колоть и все.

ru.tsn.ua/blogi/themes/health_sport/zapiski-vyzhivshey-posle-kori-1086045.html , в конце есть ссылка на ее ФБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є трохи. Але цей офтоп дуже корисний в ракурсі вакцинації. Якщо її не роблять собі і своїм дітям королівська родина ВБ, у якої, без жодних сумнівів, є абсолютно достовірна інформація про користь чи шкоду вакцинації - чомусь мені здається, що в них є дуже серйозні на те підстави.

 

У меня встречный вопрос. А где это дети королевской семьи шляются, что могут подцепить ту же корь?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В школі, університеті чи армії, наприклад.

Кір, взагалі-то, це не туберкульоз, що концентрується там, де шлятися не треба. :)

Безпечна і корисна (в дитячому віці, звісно) для повноцінного формування імунітету, хвороба. Це просто наші ЗМІ з неї страшилку зробили, а народ у нас ну дюже впєчатлітєльний.

 

Добавлено через 4 минуты

Этого не может знать общественность

Ви не праві. Якби члени королівської сім"ї вважали вакцинацію корисною - вони би чітко і недвозначно артикулювали, що вони і самі вакцинуються, і дітей вакцинують. Але ж ні.

Да, чому я впевнений в своїх в своїх словах? Я виходжу з того, що вони дійсно вже робили, пропагуючи замінник антибіотиків в с.г. Вони вважали цей замінник корисним і таким, що не шкодить - і його пропагували. Тобто, така поведінка свідчить саме про те, що якби вони вважали щось корисним - вони би то пропагували. З вакцинами цього ЧОМУСЬ немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, чому я впевнений в своїх в своїх словах? Я виходжу з того, що вони дійсно вже робили, пропагуючи замінник антибіотиків

Не нужно путать состояние здоровья членов семьи и пропаганду своих заблуждений или убеждений.

Та прислуга не вся знает о состоянии здоровья членов семьи, а тут публично говорить...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В школі, університеті чи армії, наприклад.

Кір, взагалі-то, це не туберкульоз, що концентрується там, де шлятися не треба. :)

Безпечна і корисна (в дитячому віці, звісно) для повноцінного формування імунітету, хвороба. Це просто наші ЗМІ з неї страшилку зробили, а народ у нас ну дюже впєчатлітєльний.

 

Добавлено через 4 минуты

 

Ви не праві. Якби члени королівської сім"ї вважали вакцинацію корисною - вони би чітко і недвозначно артикулювали, що вони і самі вакцинуються, і дітей вакцинують. Але ж ні.

Да, чому я впевнений в своїх в своїх словах? Я виходжу з того, що вони дійсно вже робили, пропагуючи замінник антибіотиків в с.г. Вони вважали цей замінник корисним і таким, що не шкодить - і його пропагували. Тобто, така поведінка свідчить саме про те, що якби вони вважали щось корисним - вони би то пропагували. З вакцинами цього ЧОМУСЬ немає.

 

Про стоматолога тоже нет. Они к стоматологам тоже не ходят? Про окулиста, гинеколога и уролога тоже не видела :crazy:

Зато, вот буквально сегодня, видела фото рыжего с гамбургером. Все срочно едим гамбургеры!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та прислуга не вся знает о состоянии здоровья членов семьи, а тут публично говорить...
Але ж казали. Про те, що вони вважають корисним.

Зато, вот буквально сегодня, видела фото рыжего с гамбургером. Все срочно едим гамбургеры!
Їсти і пропагувати - трошки різні речі.

Да, до речі. Він гамбургер де їв? Там, де можна кір підчепити? Чи в особистому ресторані?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...