Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Детский домик на участке

AMG72

Рекомендовані повідомлення

Когда приступали к постройке дома, нам пришлось убрать с будущего места застройки некоторые МАФы. В том числе и небольшой детский домик возле песочницы. Саму песочницу перенесли а вот домик так и остался разобранным на кучке досок. Весь прошлый сезон мы были заняты основной стройкой, спешили к осени накрыть домик крышей. На этот сезон работ тоже немало, но малышня все клянчит домик. Сердце папы дрогнуло и теперь первым делом с начала сезона планируем поставить маленький детский домик. За основу взял вот этот чертеж www.moy-dom.info/sad_build/sbuild-11_f.html

Но хотим сделать его немного выше, стенка 1,5м и в коньке 1,85. Стенко и крышу планирую обшивать ОСБ 10-кой. Мне кажется что брус 50х50 слабоват для такого домика, или нормально?

В общем предлагаю к обсуждения данную постройку. В нете, конечно много картинок, и давайте не будем здесь их выкладывать. Желательно бы увидеть чей-то конкретный опыт, может с фотками и чертежами, с подробным описанием. С меня лично строитель еще какой-то, а вот проэктировщик не очень. Мне легче содрать что-то из уже созданного. Не стесняйтесь, выкладывайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збудував племінникам недавно персональний будиночок з лазалкою та гіркою. Креслень не маю, але процес будівництва попробую викласти, якщо Вас зацікавить ( і якщо я подружусь з радикалом :-) ) 6412e793cb4b.jpg
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дуже цікавить. Викладуйте. Можете прямо на сторінках форуму чи створити свій альбом в персональних даних, або, наприклад, мені подобається Яндекс фотки...

Одразу питання, а де купували саму гірку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем предлагаю к обсуждения данную постройку. В нете, конечно много картинок, и давайте не будем здесь их выкладывать. Желательно бы увидеть чей-то конкретный опыт, может с фотками и чертежами, с подробным описанием. С меня лично строитель еще какой-то, а вот проэктировщик не очень. Мне легче содрать что-то из уже созданного. Не стесняйтесь, выкладывайте.

Если я перкарь не очень, то по Вашему, я батоны имею право в булочной тыбрить. И картошка у меня на балконе не растет, поэтому Вы не против будете если я с друзьями Вас слегка "разкуркулю":):):).

Понимаю, что Вам задавать такой вопрос безполезно , но все же: проект купить не хотите?

1296549228_1.thumb.jpg.fb4d9e2dd6ed284cb8e349bf7c7e1659.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот проект детского домика, можно скачать.

 

Простенький, но это даже к лучшему, если делать своими руками.

 

Остальное можно доделать или переделать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие проекты,немного фантазии,и терпения.Материалы - остатки с крыши.Единственное что купил,это 4 столба 100х100х4000,на них все и навесил.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какие проекты,немного фантазии,и терпения.Материалы - остатки с крыши.Единственное что купил,это 4 столба 100х100х4000,на них все и навесил.

 

Вот с фантазией и не очень. А вот выложил бы народ форумский - похвастался и другим добро сделал. Если вы конечно не Деревянщик. :)

Я же не прошу мне подарить проэкт дома...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы конечно не Деревянщик. :)

 

Я так понял у него бизнес тазиком накрылся, так он теперь от слова "халява" в бешенство впадает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробую викласти процес будівництва будиночка:

Замовник :) 33354fbce0b9t.jpg

1. Основою стали цементно-азбестові труби довжиною 1м забетоновані в грунт на глибину 80 см (20 см залишив на товщину піску в пісочниці під будинком, щоб стійки не контактували з піском). Зверху труби виставивши по рівню, забетонували закладні-опори під брус 100 (куплені в епіцентрі ціна 28-30 грн)

d1542f855f96t.jpg

f7aeec950eaat.jpg

6be89b56fb29t.jpg

Не маю окремого фото з готовими 6-ма опорами, але на наступному фото початок будівництва каркасу. Низ брусів 100*100 вставляється в консоль-опору, та фіксується шурупами 8*90 з головкою під ключ.

061f8caf442bt.jpg

Комплект каркасу, як і всі наступні елементи будиночка, оброблені відразу декоративним протигрибковим лаком антисептиком кольору "каштан".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поперечини каркасу зроблені з бруса 50*100. Прикріпив лицьову поперечину на шурупи з ключ головкою 10*160, для того щоб скріпити її через вертикальну стійку з горизонтальною (для надійності :)). Задню поперечину, через обмежений простір ззаду будиночка, вчепив на металеві кутники шурупами (також куплені в епіцентрі, розмір не згадаю). На фото видно опори каркасу (низ брусів та торець обробив бітумним праймером). Зона пісочниці обмежена бордюром, дно пісочниці виклав бетонними плитами з кількох причин: перша - були в наявності незадіяні б/у плити:D, друга - запобігання росту бурянів, третя - обмеження глибини занурення в пісок і грунт замовника з лопатою :lol:

cbcf929ccd4e.jpg

f886b9b197be.jpg

Лист осб товщиною 22 мм послужить підлогою в будиночку. В плиті вирізаємо люк (в майбутньому для запасного входу-виходу) 79ddb4fbddb1t.jpg

1ccfeb5807cft.jpg

Далі ставимо задні та проміжні стійки, "мауерлати" та задню стінку з осб плити 9,5 мм

0f5f65e82ba6t.jpg

e06d048b8307t.jpg

Вибачте за якість фото з телефона :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будуємо дах: Крокви 100*50 кріпимо на кутники до верхньої опори і до мауерлату, плита осб 9,5 мм на шурупи.

a052d6f053c1.jpg

67129728190at.jpg

a22d65768a3ft.jpg

e25a065d9b40t.jpg

Так як були в наявності залишки бітумної черепиці та мастики з альтанки, було вирішено не дати їм пропасти і використати на будиночок. Хоча це потягнуло додаткові незначні витрати на закінчення (вітрові дошки та боковини, гнулись на замовлення по розмірах). На осб приклеєно звичайний рубероїд на бітумну мастику, як гідроізолюючий шар. Прибиті закінчення, та встелена бітумка.

009dfec997d7t.jpg

7d41243739f1t.jpg

ee6fb959c027t.jpg

Робимо сходи запасного входу-виходу для особливо малих та лінивих:D

aad20ab7aaa4t.jpg

b87cfd2056adt.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження.

Зашиваємо бокові стіни вагонкою, ставимо перила на "балкончики", чіпляємо верхню поперечину з арковими вирізами - отримуємо вікна-бійниці. Для стійкості конструкції прикручуємо розкоси.

dbebd0440345.jpg

629cf8d53fe3t.jpg

З бруса 150*150 (залишки від будови гаража) обробленого бітумним праймером з нижньої і внутрішньої (від піску сторони) формуємо межі пісочниці.

62a487a6a2ec.jpg

91fc0383779ct.jpg

Наповнюємо пісочницю та приступаємо до виготовлення та кріплення лазалки

44a7c00417e0t.jpg

"Сходинки"-виступи вирізав з бруса 100*50 електролобзиком довільної форми. Нежданчик :D - замовник появився на об"єкті з твердим наміром перевірити роботу:)

7f335bc5dec7.jpg

4c514a73636et.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завершення.

Прошу вибачення провтикав запитання від AMG72.

Дерево обробляв біодоктором від іркому, потім лаком доктортекс (2 рази) кольору каштан (дуже мені подобається саме цей колір), і на фініш фасадний лак (все іркомівське). У нас дядя на гуталиновом (іркомовском) заводе работает :D. Хоча фінішний шар, з огляду на атмосферний вплив, на даний момент би довірив би краще лаку тікурілла яхтному уніка-супер (дуже непогано зарекомендував себе на моєму паркані).

Гірку окремо не знайшов на Україні. Продавали тільки в комплекті з деревя"ними драбинками кустарної роботи і космічними (2500-3200 грн) цінами наші DIY . Тому замовив пацанам-контробасистам з Польщі. Вибирав на аллегро.пл. По ціні з доставкою до Львова вийшла 600 грн.

В закінченому варіанті вигляд має такий:

6412e793cb4b.jpg

bf63e1c04186t.jpg

884ba1625938t.jpg

752cd6f9bf7ft.jpg

Ну і насамкінець здача об"єкту. Замовник судячи по мармизі задоволений;)

940c71e0ff38.jpg

ef3af19ec3a3.jpg

Дякую за увагу. Ще раз вибачте за якість фото, і можливо не досконалий фотозвіт. Якщо будуть питання, з радістю на них відповім.

  • Лайк 18
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, отличная конструкция и фото хорошие, как специально для форума готовили. Что-то у вас обязательно переймем, но я буду что-то попроще майструвать. А вот с вашими музыкантами-контрабасистами есть еще связь?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На жаль , в Польщу поки не їздять. Найшов гірку у нас на mama.aukro.ua/vodnaya-gorka-3-metrovaya-tobi-toys-nizkaya-cena-i3049477429.html. Для порівняння асортимент і ціни в Польщі :((курс злотого 2,6) allegro.pl/zabawki-ogrodowe-zjezdzalnie-86283
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да 500 и 1000 - это по-нашему. А чего она "водяная". Что только для аквапарка, а так что не едет? У вас же точно такая? Нормально?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отличная конструкция и фото хорошие

Качайте www.kodges.ru/179045-black-decker-the-complete-guide-to-contemporary.html - все від фундаменту до даху, може з пропонованого і переробите на дитячий будиночок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо автору темы за выложенный материал и контакты продавцов горок.Комплекс получился супер.Сам жду весны и буду делать.Добавил бы еще пару качелей.Созвонились со мной ребята продающие горки.Производство Голландия.До 100кг.Отправляют Мост Экспрессом наложным платежом.Завтра буду заказывать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

To AMG72: Водяною гірка вважається тільки за рахунок отвору у верхній частині до якої приєднується шланг від помпи. Помпа, як так розумію, повинна поміщатись в басейн куди з веселим криком булькають діти. Вода циркулює по колу і зменшує тертя тильних частин об гірку. Затія хороша і мабуть принесла би дітям купу задоволення, але по-перше актуальна тільки літом (розбирання та збирання басейну при зміні погоди - це мінімум задоволення для дорослих), по-друге присутність в одному котлі дітей, води і 220 вольт дуже не дуже:(, по -третє басейн знищить газон на якому буде стояти (у моєму випадку). Тому краще разочок зводити дітей в аква-парк, а гірку зробити всесезонною (мої катаються круглорічно:D)

 

Добавлено через 17 минут

vladimir-k,

Качелі, драбинки, мотузкова лазанка були в початковому проекті, але обмеженість простору та вимоги безпеки (наявність газону або піщаної посипки для уникнення травм при падінні) зупинили політ фантазії. Якщо маєте можливість, то поставте будинок на відкритому з усіх боків майданчику - це дозволить апгрейдити його щороку додаючи нові елементи. Звичайно при наявності бажання :). Якщо замовлена Вами гірка голандська, то думаю, що її якість буде кращою ніж моєї польської. Таку ціну на Україні вважаю адекватною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...