Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А є щось на стяжку?

Німець

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

 

Маю ситуацію: відкрита тераса 9 квадратів (на фото вигляд). Спочатку планував ТП, але потім гайнула думка поставити маркізи і тому ТП не встановив. Утеплив. Гідроізолював матеріалами від Пропелера. Але. Сніг буде падати. І не мало. Не хочу вийти на терасу, а там на піввікна снігу (а потім БАСЕЙН!). В розділі маркізів мені написали: лише тепла підлога.... Але вже все: потяг пішов. Чи немає якогось рішення (мати?) поверх вже готової фінішної поверхні? Чи щось порекомендуйте.

 

 

Дякую!

16953.jpg.4aebad8acf4e2f696864de429967d558.jpg

Змінено користувачем Німець
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю ситуацію: відкрита тераса .... Чи немає якогось рішення (мати?) поверх вже готової фінішної поверхні?

 

Уточнення: "готова фінішна поверхня" - це вже плиточку Ви положили на підлогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнення: "готова фінішна поверхня" - це вже плиточку Ви положили на підлогу?

 

Плиточки там немає. Є поліуретанове покриття з флоками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плиточки там немає. Є поліуретанове покриття з флоками

 

Грамотніше та правильніше було б покласти нагрівальний кабель, а тоді зверху вже покриття робити. Але можна нагрівальний кабель (тільки не той, що для теплої підлоги, а той, що для антизледеніння та сніготанення) класти і зверху покриття (наприклад, матом), але ж Вам доведеться потім по ньому ходити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

 

 

Маю ситуацію: відкрита тераса 9 квадратів (на фото вигляд). Спочатку планував ТП, але потім гайнула думка поставити маркізи і тому ТП не встановив. Утеплив. Гідроізолював матеріалами від Пропелера. Але. Сніг буде падати. І не мало. Не хочу вийти на терасу, а там на піввікна снігу (а потім БАСЕЙН!). В розділі маркізів мені написали: лише тепла підлога.... Але вже все: потяг пішов. Чи немає якогось рішення (мати?) поверх вже готової фінішної поверхні? Чи щось порекомендуйте.

 

 

Дякую!

 

как вариант, можно обыграть применение нагревательной пленки (200 или 400 Вт), главное заизолировать токоведущие части

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грамотніше та правильніше було б покласти нагрівальний кабель, а тоді зверху вже покриття робити. Але можна нагрівальний кабель (тільки не той, що для теплої підлоги, а той, що для антизледеніння та сніготанення) класти і зверху покриття (наприклад, матом), але ж Вам доведеться потім по ньому ходити.

 

От тут основна проблема, блін. Якась патова ситуація:fool: Або ж на сезон снігу класти і не виходити. Навіть не знаю, але робити щось потрібно. А ці мати чутливі до навантаження? Іншими словами, якщо я стану на нього, йому гаплик? А на 9 квадратів по грошам плюс мінус скільки мата потрібно? І він не гавкне від того, що буде взаємодіяти з водою і взагалі відкритий буде?

 

Добавлено через 1 минуту

как вариант, можно обыграть применение нагревательной пленки (200 или 400 Вт), главное заизолировать токоведущие части

 

Коментарі такі ж, як і попередньому дописувачу-вгорі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для обігріву відкритої тераси потрібна потужність від 300 до 400 Вт/кв.м. (в залежності від регіону).

Матів такої потужності не існує.

Єдиний варіант - нагрівальний дріт, дли систем сніготанення.

Керувати всім цим - за допомогою терморегулятора з датчиком волгості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Навіть не знаю, але робити щось потрібно....

 

Такі мати не бояться такої нагрузки, але воно якось не по-людські - топтатись по кабелю. Вартість на Вашу площу - біля 10000грн.

.

Другий варіант - нагрівач - інфрачервона панель на стелю(довгохвильва, ні в якому разі не UFO). Має розміри та вигляд як люмінісцентний світильник. Не світиться, просто висить, але підлога знизу буде грітися. Китайскі або українські коштують приблизно однаково - десь біля 3 тисяч. Телефонуйте мені, або пишіть свою адресу, підскажу, де купити фінські за ту ж ціну (з моєю знижкою).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другий варіант - нагрівач - інфрачервона панель на стелю(довгохвильва, ні в якому разі не UFO). Має розміри та вигляд як люмінісцентний світильник. Не світиться, просто висить, але підлога знизу буде грітися. Китайскі або українські коштують приблизно однаково - десь біля 3 тисяч. Телефонуйте мені, або пишіть свою адресу, підскажу, де купити фінські за ту ж ціну (з моєю знижкою).

 

Оооооо!

З цього місця конкретніше.:beer:

Це що за чудо і як ці хвилі розповсюджуються, щоб мені всю поверхню захопити, а не пятно?

І він стаціонарний чи мобільний?

Моя адреса: fetfrumos1977@ґmail.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оооооо!

З цього місця конкретніше.:beer:

Це що за чудо і як ці хвилі розповсюджуються, щоб мені всю поверхню захопити, а не пятно?

І він стаціонарний чи мобільний?

Моя адреса: fetfrumos1977@ґmail.com

 

после окончания зимы, со снегопадами, отпишитесь пожалуйста в теме - выкинули деньги зря или был с таких обогревателей, в данном их применении, толк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

после окончания зимы, со снегопадами, отпишитесь пожалуйста в теме - выкинули деньги зря или был с таких обогревателей, в данном их применении, толк

 

Ок. Спробую не забути і поновити тему. Мене лише одне бентежить: їх автономне вкл і викл від того чи іншого параметру:( Уявімо я на тиждень поїхав. Включити і залишити-не варіант. Не включати-навалить метр. От тут я бачу проблему:-x

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або є терморегулятор для теплої підлоги

За його допомогою можна вмикати/вимикати електроприлади дистанційно. Він підєднується до Wi Fi - користувач віддалено керує увімкненням/вимкненням.

Іноді купують для дистанційного увімкнення освітлення на вулиці чи інших електроприладів

Змінено користувачем Технология Строительства
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

девірег смарт написано ЗАБОРОНЕНО застосовувати в системах сніготанення:o

Так заборонено ... але, в подібному випадку він працює у режимі вимкненно/увімкнено, незалежно від температури ... датчик температури, як і сам терморегулятор - знаходяться у теплі.

Ще, як доступна альтернатива - на Аліекспрес є модулі з Wi Fi, котрі монтуються в розрив мережі. Забийте в пошук “умный дом” - варіантів багато, за малі гроші... На каналі форумхауз є відео будинку, в якому управління ел. приладами побудовано на цих модулях.

Відео

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так заборонено ... але, в подібному випадку він працює у режимі вимкненно/увімкнено, незалежно від температури ... датчик температури, як і сам терморегулятор - знаходяться у теплі.

Ще, як доступна альтернатива - на Аліекспрес є модулі з Wi Fi, котрі монтуються в розрив мережі. Забийте в пошук “умный дом” - варіантів багато, за малі гроші... На каналі форумхауз є відео будинку, в якому управління ел. приладами побудовано на цих модулях.

Відео

 

ага. Тобто систему я включаю, а не датчик? Мені б таке, щоб все ж датчик якийсь вклбчав. Хоча то я вже дофіга хочу. Дякую вам. Подивлюся

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага. Тобто систему я включаю, а не датчик? Мені б таке, щоб все ж датчик якийсь вклбчав. Хоча то я вже дофіга хочу. Дякую вам. Подивлюся

Правильна система вуличного обігріву повинна вмикатись по рівню вологи.

Зима суха - економимо електроенергію.

Доступна - по температурі. Працює постійно, при досягненні певної температури.

Перший варіант обійдется від 6.5-7 т.

Другий - від 1.2 т.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. Спробую не забути і поновити тему. Мене лише одне бентежить: їх автономне вкл і викл від того чи іншого параметру:( Уявімо я на тиждень поїхав. Включити і залишити-не варіант. Не включати-навалить метр. От тут я бачу проблему:-x

 

есть некоторая кучка регуляторов для систем снеготаяния можно выбрать, если надо бюджетнее то есть реги с датчиками влаги и под маркой Profhiterm

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

есть некоторая кучка регуляторов для систем снеготаяния можно выбрать, если надо бюджетнее то есть реги с датчиками влаги и под маркой Profhiterm

 

А чи є датчики вологм безпроводні, бо я вже не зможу їх кабелем завести на терасу. Живлення зпвів, а от датчики вже усьо:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чи є датчики вологм безпроводні, бо я вже не зможу їх кабелем завести на терасу. Живлення зпвів, а от датчики вже усьо:(

Тільки провідні.

Ті що монтуються на майданчиках, виглядають так як цей:

Змінено користувачем Технология Строительства
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки провідні.

Ті що монтуються на майданчиках, виглядають так як цей:

39.com.ua/ulichnii_obogrev/profitherm_d4

 

фігово. Тоді лишається лише вручну вкл/викл:-o а вони можуть кріпитися на стіну чи обовязково на підлогу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...