Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Достала соседская собака!

Godless

Рекомендовані повідомлення

А как она может?

Она без ума от котов, соба в радость. Старика у неё нет, ум есть, высшее образование, математик, огород да кошки вся радость в жизни,

Соба ей не мешает и как мешает другим представить тоже не может.

Те более, что у других собы не намного лучше

Не, я выхода не знаю и зла не желаю, круг замкнулся )

 

Я наверно чего то не понимаю. Все ситуации примеряю на себя. Не знаю как обьяснить, напишу пример. Я прекрасная, добрая и образованная женщина, нашедшая себе утешение в собаке, никому зла не желаю. Но оказывается, моя любимая собака выносит мозг соседям. Мои действия? Я дальше ничего не делаю, потому что у многих такие же собаки, а соседи потерпят?

Опять же, повторюсь, примерила ситуацию на себя. Если бы соседи сказали, что моя собака задолбала, я бы к ней присмотрелась. Да, ваша соседка глухая, но не слепая же. Она же видит что делает собака и прекрасно понимает когда та лает. Хоть иногда можно применить воспитательные меры. Здесь были примеры и лозины, и воды. Помогло.

К слову. У нас два дома, где живут пенсионеры. У них куры и у одних из них еще и собака. Так вот, одни за курами своими не наблюдают и по всей улице повыгребаные цветы у домов (я уже здесь писала). А вторые соседи садятся на стулья друг против друга, у них в руках длиииинные лозины и пасут курей. Только курка пытается выйти за отведенную ей територию, ее загоняют лозиной. Беглецов сразу ловят. Даже курку можно воспитать!!!!! А после выгулки собачки, все что она оставила, собирают в пакетик. Вот про этих соседей я могу сказать что это прекрасные соседи и мне уже в свою очередь будет не удобно причинить им дискомфорт. Но и те, которые своих курей не контролируют, тоже люди хорошие, но вот если мы будем пилить болгаркой день, то перед ними мне уже не стыдно.

Просто заставляя соседа соблюдать рамки, мы и сами должны их четко придерживаться, а это сложно. Поэтому, все идут по пути наименьшего сопротивления, мило улыбаются и живут как им хочется. Не, вы не подумайте, я и сама такая. Никого не воспитываю, но и никому тогда ничего не должна.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди, мы все видим чужые грехи, а своих то не замечаем?

Может и моя болгарка кого-то донимает или стуки/грюки, а болгаркой работать приходится много, резать, зачищать и тд.

И моя болгарка донимает, а также дрель, шлифмашинка, а иногда и даже сварка!

А еще я могу завести мотоцикл или автомобиль в гараже или даже во дворе - и погазовать целых 10-15 минут!

Только это все на 1-2 часа в сутки и 1-2 раза в неделю, а иногда и РЕЖЕ.

А у них е@учая псина лает 24 часа в СУТКИ с перерывами в 5-10 минут , 7 дней в неделю!

Разницы нету???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё раз - ваши предложения? )

 

В нормальном обществе должно все быть либо по-человечески, либо по закону, дело в том, что в нашем "обществе" все паны и по-человечески никогда не получается, а по закону у нас не принято... Проблему надо решать более радикально..., жаль что у нас запрещено владение и ношение огнестрельного оружия, порядка было бы больше, но это уже другая тема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...по-человечески никогда не получается, а по закону у нас не принято... Проблему надо решать более радикально..., жаль что у нас запрещено владение и ношение огнестрельного оружия, порядка было бы больше...

Самое большое заблуждение!

И самое опасное.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жаль что у нас запрещено владение и ношение огнестрельного оружия, порядка было бы больше, но это уже другая тема.

 

У нас разрешено огнестрельное оружие. Вы не в курсе, наверное.

 

Вы предлагаете ТС угрожать винтовкой собаке или соседке? чтобы порядок был :pozor:? А если соседка окажется лучше натренированной в стрельбе?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем здасьте! Полностью НЕ согласен с тем, что все можно стерпеть и уж тем более собаку которая лает без дела весь день и при чем сами хозяева то хорошие люди (это я про своих соседей, но вот пес - отморозок!) Ну ведь в ответе за него все-же они как хозяева, а сделаешь замечание, сразу обижаются... :pozor: Завели животину - так будьте так любезны воспитать ее
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самозащита оружием нужна, как в США - когда к тебе лезут наркоманы в дом через разбитое окно, а ты взял им всем коленки и поперестрелял.

У нас было бы это актуально как никогда... быдло-алко-нарокоманов развелось просто несметное кол-во, иногда идешь по улице и удивляешься, что чуть ли не каждый третий такой.

Но соседскую собаку на чужом участке как бы трогать и в Штатах нельзя... Но там хоть полиция как полиция, да и службы всяческие специальные есть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже столкнулась с такой проблемой, в свое время. Соседи завели охотничью собачку, взяли щенком и отправили ее в вольер, который построили впритык к смежному забору с нами. А т.к. внимание ему не уделялось, выгуливали они его мало, то он пищал, визжал, выл, лаял не умолкая 24 часа в сутки, приб. год. Пока не вырос. Потом все нормализовалось. Но бессонных ночей было уйма. А особенно летом, когда хочется слушать сверчков через открытое окно, а не соседскую собаку.

Могу, от себя, посоветовать только терпения. Возможно собака перерастет и перестанет лаять. Либо же предложить хозяевам кастрировать (если мальчик) его, возможно хоть на "гульки" не будет реагировать.

 

Добавлено через 3 минуты

Ну,если бы мы начали по поводу и без, с соседями применять оружие , то мы бы до сих пор перестреливались и постреляли бы всё и всех . Каждый же уверен в своей правоте. :pozor:

( но соседи у меня дундуки еще те, оказались... )

Змінено користувачем жена slaven_33
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

І знову про собак...

Тепер проблема у нас. Маю літню бабку-сусідку (83 роки), вона майже не виходить з дому, бо без двох палок не може рухатися. Раз на день до неї їздить син або невістка, возять їжу.

І от цей син надумав собі, що треба у двір посадити охорону у вигляді собаки. Припер величезного пса (з пів бика), породи не знаю. Поселив у дворі (без прив'язі). Що маємо?

По-перше ця псина уже тричі перебиралася до нас на ділянку, а останнього разу (позавчора) повалила мені рози, клематис. Я була в домі, а коли вийшла то цей бик ще удумав на мене ричати у моєму ж дворі. Відповідно між моїм чоловіком і сином сусідки відбувся конфлікт і ми пригрозили, що якщо ще раз його собака буде на нашому подвір'ї, то ми викликаємо поліцію і складаємо протокол, зафіксуємо нанесену шкоду.

Але питання навіть не в цьому. Питання, хто не правий, може я?

Справа в тому, що коли ми виходимо на ділянку, ця псина починає на нас гавкати. От скільки ми будемо ходити, стільки воно і гавкає. В основному дома я, то я її і слухаю цілий день. Щоб собака заспокоїлася, я просто на неї прикрикую словами "ану годі, фу, заспокійся" і т.д. Не на довго, але допомагає.

Сьогодні була аналогічна ситуація, але в цей час дружина сусіда теж була на ділянці, і відповідно між нами відбувся конфлікт. Її доводи  - "собака охороняє дім і чого це ви на неї кричите, яке маєте право....", мої доводи - "я не зайшла до вас у двір, я у себе вдома і чого це я маю цілий день слухати вашу собаку і боятися вийти з дому."

Розумію що це одвічне, не вирішуване питання, але все ж, хто правий? Я маю просто мовчечки ходити і радіти що сусідня собака цілий день на мене гавкає? Чи це я хвора на нерви?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Nic-олаевна сказал:

І знову про собак...

Тепер проблема у нас. Маю літню бабку-сусідку (83 роки), вона майже не виходить з дому, бо без двох палок не може рухатися. Раз на день до неї їздить син або невістка, возять їжу.

І от цей син надумав собі, що треба у двір посадити охорону у вигляді собаки. Припер величезного пса (з пів бика), породи не знаю. Поселив у дворі (без прив'язі). Що маємо?

По-перше ця псина уже тричі перебиралася до нас на ділянку, а останнього разу (позавчора) повалила мені рози, клематис. Я була в домі, а коли вийшла то цей бик ще удумав на мене ричати у моєму ж дворі. Відповідно між моїм чоловіком і сином сусідки відбувся конфлікт і ми пригрозили, що якщо ще раз його собака буде на нашому подвір'ї, то ми викликаємо поліцію і складаємо протокол, зафіксуємо нанесену шкоду.

Але питання навіть не в цьому. Питання, хто не правий, може я?

Справа в тому, що коли ми виходимо на ділянку, ця псина починає на нас гавкати. От скільки ми будемо ходити, стільки воно і гавкає. В основному дома я, то я її і слухаю цілий день. Щоб собака заспокоїлася, я просто на неї прикрикую словами "ану годі, фу, заспокійся" і т.д. Не на довго, але допомагає.

Сьогодні була аналогічна ситуація, але в цей час дружина сусіда теж була на ділянці, і відповідно між нами відбувся конфлікт. Її доводи  - "собака охороняє дім і чого це ви на неї кричите, яке маєте право....", мої доводи - "я не зайшла до вас у двір, я у себе вдома і чого це я маю цілий день слухати вашу собаку і боятися вийти з дому."

Розумію що це одвічне, не вирішуване питання, але все ж, хто правий? Я маю просто мовчечки ходити і радіти що сусідня собака цілий день на мене гавкає? Чи це я хвора на нерви?

як варіант може спробувати якийсь прилад ультразвуку від собак, якось зустрічав що собаки погано переносять звук на якихось частотах. виставити колонку на подвіря , включити якийсь ультразвук і дивитись на реакцію собаки. навіть не факт що людина буде чути цю частоту.

ще варіант включати як починає гавкати коли Ви на подвірї, може зрозуміє що буде знову той звук то й буде тихо сидіти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

ця псина уже тричі перебиралася до нас на ділянку ... цей бик ще удумав на мене ричати у моєму ж дворі

І він ще досі живий? То ви дуже толерантна людина.

1 година тому, Nic-олаевна сказав:

Питання, хто не правий, може я?

Аж занадто толрантна.

Особисто я б на перший раз порадив хазяїну припнути псину, а на другий  - таки прикопав би.

До мене на ділянку якось забігала псина з сусідньої вулиці і пробувала гирчати. Недовго, хутко зникла, як тільки я лопату до рук взяв.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

як варіант може спробувати якийсь прилад ультразвуку від собак, якось зустрічав що собаки погано переносять звук на якихось частотах. виставити колонку на подвіря , включити якийсь ультразвук і дивитись на реакцію собаки. навіть не факт що людина буде чути цю частоту.

ще варіант включати як починає гавкати коли Ви на подвірї, може зрозуміє що буде знову той звук то й буде тихо сидіти.

Оце кожного разу, як я вирішила піти в теплицю за помідором, чи просто вийшла на ділянку за іншими справами, я спочатку повинна щось вмикати....Тоді точно нерви буду лікувати уже не від собаки.

28 минут назад, vadimv сказал:

І він ще досі живий? То ви дуже толерантна людина.

Аж занадто толрантна.

Особисто я б на перший раз порадив хазяїну припнути псину, а на другий  - таки прикопав би.

До мене на ділянку якось забігала псина з сусідньої вулиці і пробувала гирчати. Недовго, хутко зникла, як тільки я лопату до рук взяв.

Перший раз ми віднеслись спокійно, забігла собака, ну з ким не буває. Сусід зайшов, забрав собаку і наче б то все мирно.

Другий раз забігла ця собака, ще і її цуценя. Собака якось швидко вибігла, а цуценя мені довелося витягувати з вузької щілини між забором і літнім душем. Благо, що воно було не агресивне. Сусід зрозумівши що третій раз ми можемо не бути такі чемні відремонтував свій забор (то окрема тема, але все ж таки, чесно намагався ремонтувати ...)

Третій раз, навіть не зрозуміло як ця собака у нас опинилася. Перескочила 2 метровий забор? Є між нами трохи сітки- рабиці (в тій частині, де сидить городина), сусід каже що відігнула сітку, але все ціле і неушкоджене. Ну звісно, ми уже посварилися.

І як би не цей гавкіт, то певно що конфлікт в котре був би вичерпаний. Але трохи воно задовбало. Тепер я, чесно кажучи, вихожу з дому і поглядаю, а чи не ходить по моїй ділянці ця псина і чи не вхопить вона мене за ноги?

І що вбиває найбільше, я ще бачте, не повинна собаці робити зауваження

 

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може спробуйте електрошокер. Я собі купив, щоб гуляти нормально с собакою. Собаки бояться звуку, котрий видає шокер. Правда, на мою собаку чомусь не діє. А вот на вулиці, хто намагається загавкати, після натиску на клавішу відразу втікають. Деякі вже звикли і наразі просто тікають, коли бачать мене. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Перший раз ми віднеслись спокійно, забігла собака, ну з ким не буває. Сусід зайшов, забрав собаку і наче б то все мирно.

Помилка перша: не вказали сусідові, де повинна бути його собака (у нього на ділянці).

19 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Другий раз забігла ця собака, ще і її цуценя.

Помилка друга: собака з цуценям - це вкрай небезпечно. 

19 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Третій раз, навіть не зрозуміло як ця собака у нас опинилася. Перескочила 2 метровий забор? Є між нами трохи сітки- рабиці (в тій частині, де сидить городина)

Я якось на власні очі бачив, як овчарка з розгону забігає по стовбуру на гілку великого дерева на висоті десь метра 4. Що їй та сітка... 

19 годин тому, Nic-олаевна сказав:

І що вбиває найбільше, я ще бачте, не повинна собаці робити зауваження

Не собаці, а її хазяїну. Якщо він не розумііє, де повинна бути його собака - значить вона йому не потрібна і ви можете робити з нею, що заманеться. На своїй ділянці.

 

А найголовніше - усвідомте, що собака, яка має цуценя, може зробити з вами, що завгодно.

Якщо їй здасться, що її щеня в небезпеці.

Це дуже, дуже небезпечно для вас.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, -Angel- сказав:

Може спробуйте електрошокер. Я собі купив, щоб гуляти нормально с собакою. Собаки бояться звуку, котрий видає шокер. Правда, на мою собаку чомусь не діє. А вот на вулиці, хто намагається загавкати, після натиску на клавішу відразу втікають. Деякі вже звикли і наразі просто тікають, коли бачать мене. 

Чудовий план, але тільки до моменту зустрічі з такоюж собакою, як у Вас. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vadimv сказал:

Помилка перша: 

Помилка друга

Не собаці, а її хазяїну. Якщо він не розумііє, де повинна бути його собака - значить вона йому не потрібна і ви можете робити з нею, що заманеться. На своїй ділянці

Ну, якщо ми сусіду не відкусили голову за те, що його собака забігла до нас, це не означає, що ми не робили йому зауваження і він не вибачався.

По-друге, сусід же думає що він молодець. Собака у дворі, забор "тіпо" відгорожує нас від нього, а я з больною головою сусідка, якій щось не подобається. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, vadimv сказал:

Найголовніше - усвідомте, що собака, яка має цуценя, може зробити з вами, що завгодно.

Якщо їй здасться, що її щеня в небезпеці.

Це дуже, дуже небезпечно для вас.

Наразі, слава Богу собака без цуценя, він його кудись подів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, -Angel- сказал:

Може спробуйте електрошокер. Я собі купив, щоб гуляти нормально с собакою. Собаки бояться звуку, котрий видає шокер. Правда, на мою собаку чомусь не діє. А вот на вулиці, хто намагається загавкати, після натиску на клавішу відразу втікають. Деякі вже звикли і наразі просто тікають, коли бачать мене. 

Електрошокер як я маю використовувати? Перелазити через 2 метровий забор, щоб показати його сусідському собаці? Одне діло коли ви на прогулянці, і інше, коли на тебе за забором без перестану волає чужий собака у його ж дворі (він же в цей час не у мене на подвір'ї)

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заведите свиней, вонь за 3 дома чувствуется :)

А если серьезно, я бы на второй раз застрелил на своей территории и сказал полиции что собака хотела напасть.

Через месяц - два привыкнет к вам во дворе и гавкать перестанет.

Так же хороший повод дома поставить приточновытяжную установку с рекуперацией и больше не открывать окна - и воздух свежий, и тихо, и энергию экономите.

На самый крайний случай вылечите собаку от туберкулеза, но и собаку жалко и врагами на всю жизнь с соседями останетесь. Не рекомендую.

Змінено користувачем Enot123h
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

Чудовий план, але тільки до моменту зустрічі з такоюж собакою, як у Вас. 

В мене собака не агресивна. Да і таких тут пару штук на все місто. Зато дворових-бездомних повно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nic-олаевна сказал:

Електрошокер як я маю використовувати? Перелазити через 2 метровий забор, щоб показати його сусідському собаці? Одне діло коли ви на прогулянці, і інше, коли на тебе за забором без перестану волає чужий собака у його ж дворі (він же в цей час не у мене на подвір'ї)

Навіть не треба ні куди лазити. Звук від нього дуже добро чутно і на відстані. Пошукайте по знайомих, може хтось дасть на пару днів поюзати. Перевірите, чи спрацьовую він на тій собаці. Я думаю що спрацює і собака затихне. Так, треба буде її тренерувати, щоб через 5-10 разів вона і рота не відкрила, а відразу забилась десь в кутку.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Enot123h сказал:

 

На самый крайний случай вылечите собаку от туберкулеза, но и собаку жалко и врагами на всю жизнь с соседями останетесь. Не рекомендую.

Щось я не зрозуміла цієї фрази, поясніть будьласка

59 минут назад, Enot123h сказал:

 

Так же хороший повод дома поставить приточновытяжную установку с рекуперацией и больше не открывать окна - и воздух свежий, и тихо, и энергию экономит

А як це вирішить проблему гавкіту собаки коли я хожу по ділянці? Коли я дома, я можу взагалі закрити вікна і тоді майже нічого не чути. При простому провітрюванні собака може і не тявкати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Щось я не зрозуміла цієї фрази, поясніть будьласка

Мова про ізоніозид - ліки від туберкульозу, вони токсичні для собак. Вибачте, що вліз

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...