Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи виготовляють у нас керасзитобетонні, чи блако блоки для побудови вентканалів?

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Власне кажучи мені потрібен матеріал для зведення перегородки з вентканалами. Перегородка має бути максимум 200мм завтовшки. Попередньо планую купувати шлакоблок (чи керамзито) і пробивать верхушки (дно) для отримання пустотного каналу. В росії, польщі... виготовляють саме такі блоки як мені потрібні, але російського не хочеться, а пшецьке задорого. Можливо і в нас хтось виготовляє такі блоки з наскрізними отворами?

 

otdelking.ru/shop/ventilyatsionnyy-blok-390kh190kh188-betonnyy-dvukhpustotnyy/

 

konstruktiv-gbi.ru/catalog/gbi-dlya-mnogoetajnih-zdanii-i-s/ventilyacionnie-bloki/

0000000046.jpg?2014-02-13%2017:07:10

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власне кажучи мені потрібен матеріал для зведення перегородки з вентканалами. Перегородка має бути максимум 200мм завтовшки. Попередньо планую купувати шлакоблок (чи керамзито) і пробивать верхушки (дно) для отримання пустотного каналу. В росії, польщі... виготовляють саме такі блоки як мені потрібні, але російського не хочеться, а пшецьке задорого. Можливо і в нас хтось виготовляє такі блоки з наскрізними отворами?

 

otdelking.ru/shop/ventilyatsionnyy-blok-390kh190kh188-betonnyy-dvukhpustotnyy/

 

konstruktiv-gbi.ru/catalog/gbi-dlya-mnogoetajnih-zdanii-i-s/ventilyacionnie-bloki/

0000000046.jpg?2014-02-13%2017:07:10

 

Из того, что я знаю и планирую покупать:

1) бетком - есть свои, есть plewa. Свои в ограниченном ассортименте, не соответсвует сайту

2) dymari.com.ua - продают блоки от plewa и schiedel. Plewa ещё сносно по цене , шидель уже кусается

 

Больше не знаю. Сам постою послушаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из того, что я знаю и планирую покупать:

1) бетком - есть свои, есть plewa. Свои в ограниченном ассортименте, не соответсвует сайту

2) dymari.com.ua - продают блоки от plewa и schiedel. Plewa ещё сносно по цене , шидель уже кусается

 

Больше не знаю. Сам постою послушаю

 

За той прайс, що намальовано на їхні блоки, я куплю звичайні нашого виробництва і попробиваю чи попрорізаю болгаркою їм дно. Тому й питання - чи не виготовляють ті ж наші виробники вент блоків? От у Росії повно, стоять копійки. А нам пропонують тільки імпорт за абсолютно неадекватну ціну. Помоєму я придумав новий бізнес :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На заводах Ковальской выпускаются вот такие блоки, при желании,можно и их использховать...

61170530319213.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

написав їм листа з запитом на товщину 200мм

 

Сподіваюсь завтра дадуть відповідь, але ще проблема в їх місцерозташуванні - Луцьк, Львів, а я під Києвом...

 

Добавлено через 1 минуту

На заводах Ковальской выпускаются вот такие блоки, при желании,можно и их использховать...

61170530319213.jpg

 

вони не мають сквозного каналу, тому й пишу, що якщо не найду готові, то куплю отакі і подорізаю сквозні отвори болгаркою.

 

Чи це якісь незнайомі мені блоки зі сквозними отворами???

 

Добавлено через 5 минут

якщо блоки ковальської мають наскрізний отвір - то вони мені більш шіж підходять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи це якісь незнайомі мені блоки зі сквозними отворами???

Вы сами и ответили на свой вопрос... Ничего отрезать там не нужно.

Это керамзитобетонные пустотелые блоки ,применяются для устройства заборов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.ua/shop/blok-dlya-zabora-gladkiy-190x390x190-mm-seryy-.html

 

Дуже дякую за підказку

дійсно заборний блок пустотний наскрізь

Він мене влаштовує - АБСОЛЮТНО

 

Ще раз дякую за підказку!!! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27.ua/shop/blok-dlya-zabora-gladkiy-190x390x190-mm-seryy-.html

 

Дуже дякую за підказку

дійсно заборний блок пустотний наскрізь

Він мене влаштовує - АБСОЛЮТНО

 

Ще раз дякую за підказку!!! :beer:

 

Вы планируете поднимать такой вентканал над кровлей или только внутри помещения? Я не нашел его механических характеристик и морозостойкости. В покупных блоках, на которые давал ссылку - там керамзитобетон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы планируете поднимать такой вентканал над кровлей или только внутри помещения? Я не нашел его механических характеристик и морозостойкости. В покупных блоках, на которые давал ссылку - там керамзитобетон

 

Питання ще відкрите -

попередньо, якщо підійматиму ними над крівлею, то буду утеплювати ватою і обшивати профнастилом.

 

Добавлено через 1 минуту

з приводу морозостійкості - забори ж стоять наче. А від точки роси тікати треба лише через утеплеення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...