Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужно ли грунтовать "штук" перед покраской?

POLAA

Рекомендовані повідомлення

  • 5 місяців потому...
  • 6 місяців потому...

А можно ли поклеить паропроницаемые обои на Штук, какой порядок действий, какие лучше применить обои.

И если смогут Гуру известковых материалов сказать (приблизительно) стоимость 1м2 такого пирога: шпаклевка Штук+покраска Primalex Fortissimo естественно с работой на объеме около 150 м.

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Вапняна шпаклівка штук + силікатна грунтівка+силікатна фарба.

 

А наскільки таке рішення підійде для внутрішніх откосів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
А наскільки таке рішення підійде для внутрішніх откосів?

 

 

533888127_.thumb.jpg.86a6982e1ce99ef9fc39d2ad4e687513.jpg Как Вы думаете, можно ли получить такой же результат с помощью известковых материалов?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А наскільки таке рішення підійде для внутрішніх откосів?

Не хотелось конечно отвечать самому себе (вопрос я задавал как бы на засыпку))) - выше на фото можно увидеть откос: цементно-известковая штукатурка+штук1+штук2+штук3 (вапняна гладь). Штуки (1,2,3) все производства Ферозит. Пока откос не покрашен. Выстаивается (дозревает). Силикатная краска приобретена (хотя родичи говорят, что и так всё красиво)))

 

В контексте темы хотел бы озвучить СВОЁ мнение - штук 1, штук 2 я бы перед покраской всё же прогрунтовал, а штук 3 (вапняну гладь) нет.

Змінено користувачем Андрій_Чернігів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хотелось конечно отвечать самому себе (вопрос я задавал как бы на засыпку))) - выше на фото можно увидеть откос: цементно-известковая штукатурка+штук1+штук2+штук3 (вапняна гладь). Штуки (1,2,3) все производства Ферозит. Пока откос не покрашен. Выстаивается (дозревает). Силикатная краска приобретена (хотя родичи говорят, что и так всё красиво)))

 

В контексте темы хотел бы озвучить СВОЁ мнение - штук 1, штук 2 я бы перед покраской всё же прогрунтовал, а штук 3 (вапняну гладь) нет.

 

стены бетонные? какую цементно-известковую штукатурку использовали, тоже Ферозит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стены бетонные? какую цементно-известковую штукатурку использовали, тоже Ферозит?

Стены откосов - силикатный кирпич. Стены комнаты в полном ассортименте от застройщика: наружная - силикатный кирпич, внутренние - газоблок и керамический блок.

Цементно-известковая штукатурка комнаты была от застройщика :unknown:

Для откосов хотели сразу брать Штук1, но ребята посоветовали для удешевления (известковых материалов в Чернигове не нашли, поэтому приходилось заказывать с пересылкой) взять цементно-известковую штукатурку (взяли самую простую - Момент, дабы не переплачивать за бренд) как основную, а уже по ней все "Штуки". В комнате где стены отделывали "штуком" сделали для эксперимента полностью "штуковый" откос: Штук1+Штук2+Штук3 (вапняна гладь).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Для тих, кому ще цікава ця тема, хочу розповісти свій досвід. Перед фарбуванням фарбою Прімалекс стіни, покриті штуком (вапняною шпаклівкою), ґрунтувалися безпосередньо фарбою Прімалекс Стандарт трохи розведеною водою. Точну пропорцію зараз не пам’ятаю, але це була рекомендація Прімалекс Україна. Стіни чудово виглядають і практичні в експлуатації. Використовував Полар для стелі і Фортіссімо для стін. Рекомендую це рішення всім, хто любить максимально природні матеріали!
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото стіни пофарбованої вапняною фарбою Primalex після вапняної шпаклівки Bud-mix.

 

а можете подилитися контактами майстра ? треба в Киеви

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую форумчанинам за викладену інформацію. Також вирішив стіни в квартирі (цемент вапно пісок) шпатлювати вапняною шпатлівкою та фарбувати вапняною фарбою.

Погрунтував стіну силікатною грунтовкою та почав сам наносити фініш (потрібно було терміново за батареями шптлюватм до їх встановлення:shock: ) потім перетер поролновою теркою змочену водою ( про що також вичитав на форумі). Виглядає нормально.

На пробу хочу купити базу прімалекс інспіро та самочтійно заколорувати або куплю готову фарбу.

Продавці прімалекса кажуть щоб я обовязково грунтував силікатною щоб не "попливла" фарба.

Спробую ще раз проконсультуватися та грунтувати стандартом як радив форумчанин вол кон. Ще раз дякую форумчанинам.

після фарбування напишу про результат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колеги, добрий день,

 

Уточнюю, що пораду щодо ґрунтувалася злегка розбавленим Стандартом надавав дилер Прималекс у Львові ( магазин Дім фарб).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можете подилитися контактами майстра ? треба в Киеви

 

У квітні плануємо з колегою по приїзду з Європи деякий час побути вдома і попрацювати в Україні. Якщо є бажаючі на штук, то на 2 місяці можемо приїхати і зробити так, як це має бути по європейській технології. З цінами домовимся навесні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У квітні плануємо з колегою по приїзду з Європи деякий час побути вдома і попрацювати в Україні. Якщо є бажаючі на штук, то на 2 місяці можемо приїхати і зробити так, як це має бути по європейській технології. З цінами домовимся навесні.

 

Павел, а вы не хотите озвучить правильную на ваш взгляд технологию штука? Не у всех есть возможность пригласить Вас и не у всех есть время до весны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На вапняній фарбі полімін лінейка екоштук пишуть що грунтувати потрібно самою фарбою. І наголошують щоб не грунтували грунтовкою перед фарбуванням. Так що я особисто буду грунтувати вапняною фарбою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Придбав Прімалекс Плюс в Чехіі, стіни штук, вже 8-9місяців, чи потрібно грунтувати силікатною грунтовкою(придбав каністру Ферозіт), чи можна змішати наприклад грунтовку, з фарбою 1 раз, чи краще фарба з водою? Скільки тоді води додавати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

краще зателефонувати декільком продавцям прімалекса (магзини Львів, Тернопіль, Ужгород ) і перепитати.

я б не ризикував змішувати фарбу з грунтовкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Перечитал тему, смотрю мнения разделились: не грунтовать, грунтовать разведенной краской, грунтовать силикатной грунтовкой.

 

У меня цементно-песчано-ивестковая машинная штукатурка, по ней шпатлевка Ферозит 240 и Ферозит 340. Хочу покрасить краской от Прималекс, по телефону с их официального сайта советуют грунтовать разведенной на 30% краской, дилер из Винницы советует вообще акриловую грунтовку.

 

Нужно грунтовать или нет, и, если нужно, то чем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не грунтовал. Цпи + ферозит 240, прималекс фортиссимо. Проблем нет, но расход выше паспортного, раза в полтора -2. Стену перед покраской увлажняли водой.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Какой-то странный у меня получился результат. Маляр говорит, что грунтовал разбавленной краской плюс положил 2 слоя. Стена выглядит ужасно, вся в странных пятнах. Ферозит 240+340 краска прималекс эссенс. Что не так, может все-таки нужно было грунтовать?

7F5A90CB-9967-4C6C-8598-6CD2F7C9A457.thumb.jpeg.9edc3dd9833f2969ea0ce239e5e72518.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...