Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте комерційний пиріжок/або бус

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Люди добрые, а подскажите по большому бусу. Нужен Крафтер длинный/высокий. Бюджет на покупку забугром около 6000е. Можно чуть помятый. Шо смотреть куда копать?

Присоединюсь к вопросу. + добавлю вопрос: что у нас выхдит с растаможкой грузового буса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как владелец крафтера скажу - купите мастер.

Второе - подорожали цельнометы, наверное виной возвращение переоборудования в пассажиров.

Я не знаю какой коафтер за 6є. Недавно стартовал на мастер тент/двери, 2016, 150 ткм. Ставил 9.5, ушел за 11.5)))

To Nobel: піддони це добре, пісок теж. Ви возите тону? На великі відстані? Постійно? Отож.

Купив 1.4 тіджет, так, метановий. 104 ткм, довгий. Розмитню - скажу по вартості. Не мав метану, страшно)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

To Nobel: піддони це добре, пісок теж. Ви возите тону? На великі відстані? Постійно? Отож.

 

тону не гружу..діло не в моторі..ходовка...тона для Дябло задофіга..до 700кг..собі дешевше потім буде, чим перебирати ту багаторичажку

 

Добавлено через 1 минуту

Не мав метану, страшно)))

 

мене лякав не стільки тиск метану..скільки відсутність сервісу по метанових установках...

 

конкретно родич мав і має Добло 2,0 метанового...поки їздив - добре..як почалися проблеми..ППЦ...спробував продати..по нулях, любителів метану ой як мало...в продажі була 2роки..і ціну скидали нижче ринку..і стан гарний...але...більшість шукали 1,9ТДІ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не моніторив, можливо Ви знаєте - а що так важко потім поставити пропанове ГБО?

 

Добавлено через 2 минуты

Обоснуйте:)

После того, как родственник попал на ремонт топливной - сдуваю пылинки со своей. Очень дорого. Тешу себя надеждой, что мой 2.0 самый маломощный и топливная захочет внимания позже.

Мастер за те же деньги будет свежее.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

После того, как родственник попал на ремонт топливной - сдуваю пылинки со своей. Очень дорого. Тешу себя надеждой, что мой 2.0 самый маломощный и топливная захочет внимания позже.

Мастер за те же деньги будет свежее.

Рестайлинг с 2011 в бюджет не вписывается. Вписать можно, но будет убитый.

Берём чуть старше, ориентируемся на 2.5 120квт

 

К рено, цитрамонам и прочим фиатам у человека фобия/предрассудки.

 

Хочет самый большой кузов - возит мягкую мебель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как бывший владелец кратера скажу ( может такой попался, машине было 3 года и 170 тыс оригинал пробега), за моих 90 тыс замена сначала полуось, потом мост в сборе, датчик положения руля, мозги, жор масла на 1000 км 1 литр. Далее продал и то что знаю сцепление полностью в сборе, мелочи постоянно и под занавес поменяли двигло. Фольцвагенов у меня было 3 штуки, больше никогда не будет. Плюс на запчасти цены конские.

 

Добавлено через 5 минут

Кстати сейчас катаю на Рено кенгу2014 года уже 2 года, до этого 3 года на 2010 года. За 5 лет кроме расхода поменял 2 раза пыльники на шрусе и все.( Стучу 3 раза). Авто 2010 года первый мой авто который спустя 3 года от покупки не хотел продавать, но разбили в хлам и купил опять Рено.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рестайлинг с 2011 в бюджет не вписывается. Вписать можно, но будет убитый.

Берём чуть старше, ориентируемся на 2.5 120квт

 

К рено, цитрамонам и прочим фиатам у человека фобия/предрассудки.

 

Хочет самый большой кузов - возит мягкую мебель.

Максикузов не будет дороже l2h2, т.к. на автовоз их не грузят и переделывают не так охотно как среднюю базу.

Но под мебель я бы купил тент. Лучше боковую штору. Или будку. Намного практичнее.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может такой попался, машине было 3 года и 170 тыс оригинал пробега

скорее всего пробега поболее было.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорее всего пробега поболее было.

Крафтер можа пробити по базі фолькса, коли заїзджав на сервіс. Але мого родича задокументований пробіг 200 при купівлі не вберіг від поломок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скорее всего пробега поболее было.

 

Я же сказал оригинал. Или вы думаете я не проверял.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я же сказал оригинал. Или вы думаете я не проверял.
В Германии , выходцы из совка, в лизинговых авто, скручивают межсервисные пробеги. И обслуживаются у оффициалов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
нормально їздить той 1,4...що Ви розказуєте...і їздить навіть на газі...і з карєрів пісок тягає, і дрова..і ще купу всього

1,4 тджет звичайно цікавіший..але з заводу йшли з метаном (тут свої +/-) і їх ну дуже мало в Україні....+ додаткові дорогі кавалки у вигляді турбіни, пари додаткових датчиків, додаткового радіатора охолодження масло, який часто виносить мозок протіканням і т.д.

 

дизель - хіба новий з салону..новомодні дизеля ніколи б не брав з рук..

 

Видно водій балуваний...я в свій час їздив на всьому, що дають.....

 

Добло в карєрі..

 

IMG_20190725_094931_500.jpgi.gif

 

IMG_89598580e90df07a4886c521a3698b3f_V_500.jpgi.gif

 

IMG_3044712186fd40a9beb383e3f7c75e2a_V_500.jpgi.gif

Приїхав нарешті метановий добло. Три шофери сьогодні робили пробні заїзди. Всім сподобався 1.4 турбобенз. Заправки біля нашого підприємства є. Треба лише талон про повірку балону зробити. По витраті пізніше відпишу. Брат поки гнав, то казав, що десь гривня кілометр пробігу вийшло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а от бытовой сети можно метан задуть в авто? :D

 

как ? в балонах ведь 200-220 атмосфер, в квартире 0,05 :o

 

компрессор ставит, но газовщики будут в восторге :Yahoo!:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

компрессор ставит...

 

Вот видите - нерешаемых задач не существует :D

Газовщики то такоэ... можно ведь и до счетчика :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а от бытовой сети можно метан задуть в авто? :D

 

Можна.Є компресор .Коштує від 1000 у.о.Тільки довго- пару годин начебто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а от бытовой сети можно метан задуть в авто?

Можно. В ютубе даже кино есть. Ставится компрессор и баллоны для сбора газа, из которых потом и производится заправка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ех..довбанула вже маршрутка мого Бябліка...вже буде шпакльована і мальована...

 

страхова дала копійки, водій маршрутки на морозі...

 

а саме гірше, що кругом на рихтовку/малярку черги на місяці...всі латають американців

 

Добавлено через 1 минуту

Можна.Є компресор .Коштує від 1000 у.о.Тільки довго- пару годин начебто.

 

так..але шумно, їсть ел-ен...треба довгі шланги...задути те ж добло метанове треба всю ніч, щоб працював...

 

якщо сусіди здадуть..з газовиками буде довга і проблемна розмова

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так..але шумно, їсть ел-ен...треба довгі шланги...задути те ж добло метанове треба всю ніч...

 

Года 3-4 назад было в новостях о паре-тройке хороших взрывов в результате подобных закачиваний. Я бы не связывался...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

 

якщо сусіди здадуть..з газовиками буде довга і проблемна розмова

 

ВоооотЪ! Еще одно преимущество жизни в частном доме :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніхто компресор не куплятиме. Заправок, як виявилось є достатньо. По трасі до 1 грн/км. По місту трохи більше ( ще не викатали бак). Але це все одно в районі 3.6 літрів, якщо перераховувати на дизель.

У мене такої витрати немає на жодній з машин). Навіть старий доблік 1.4 75 кс їсть 10 пропану. 1.5 логан дизельний, начебто теж взірець економічності, рідко привозить витрату менше 4 л солярки.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...