Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клей для плитки

Truv

Рекомендовані повідомлення

А вообще всё, что делает Силтек очень приличного уровня.

Я б не був так впевнений. У мене є інші враження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще раз,порекомендуйте якісний клей для клінкерної плитки,плитка піде на цоколь будинку.і на площадку перед вхідними дверями.у нас в місті церазіт 117 є,по 280 грн.мішок,то остання партія,наступного тижня буде 320 уже))

 

поїду якщо треба в Чернівці в епіцентр ,але знати що шукати треба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На улице плитку лучше не класть. В неблагоприятных условиях (нет гидроизоляции, возможен капиллярный подсос) начинает бухтеть через год-два.

 

Цоколь тоже - возможен подсос влаги по толще раствора, не говоря уже о внешних брызгах

 

Массивный камень на горизонтальные поверхности, облицовка вертикальных по теплоизоляции - имеют право на жизнь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цоколь обклеїний пінопластом,сітка затягнута та задюбеленао.

а перед вхідними дверима плитка під балконом поставлена буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если в кратце, то 83 заточен именно на пол.

Там, при помощи добавок, выше характеристики которые нужны именно для пола.

Например прочность сцепления 1.2 мПа.

Зато,наверняка, по характеристики "сползания с вертикальной поверхности" 83 будет проигрывать 84.

То есть клея в деталях отличаются друг от друга.

А вообще всё, что делает Силтек очень приличного уровня.

 

Простая прочность сцепления без значения сцепления после температурных нагрузок - это ниочем. Например, простая смесь цемента с песком + немного эфира целлюлозы может дать сцепление при нормальных условиях больше 1 МПа (при условии нормального сырья и быстрой работы на небольшой плитке). Поэтому, при обустройстве теплого пола, смотреть нужно именно на характеристику сцепления после температруных нагрузок. А если такой нет, то брать такой клей категорически не рекомендуется. В данном случае, я бы предпочел Т84. К тому же он дороже - значит какие-то полимеры в нем должны быть. Смущает только крупность песка 1,25 мм. Это значит, что будет жестковат клей и работать им нужно очень быстро.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я попросив Миколайчика ще понад 2 місяці назад ПРОДАТИ 2 мішки "чудового клею для плитки", який виробляє його компанія і який тут вже неодноразово дуже хвалили різні люди. Щоб протестувати і при відповідності заявленій якості, надалі - придбати необхідну кількість клею для укладання плитки у моєму будинку. І хоча той клей виробляють за 30 км від того місця, де я будую будинок... ніхто по сьогоднішній день мені цей клей не продав. Я навіть сам хотів на виробництво під'їхати, але у розмові мені пан Микола сказав, що нікого на виробництво не допускають і з нього нікому нічого не продають.

Домовилися, що буде їхати технолог їхньої компанії через Городище і 2 мішки захватить, а мій товариш забере і привезе мені, віддавши при цьому гроші технологу.

Технолог їде вже третій місяць... Вже міг він два рази пішки дійти до мене і від мене з мішком клею на плечі.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні ще питав у нас в Століті клеї та грунтовку,там торгують Ансерглоп,замість церазіту 117 можна для клінкерної брати Anserglob ВСХ 44 Total 25 кг ???

 

і замість грунтовки церазіт чи піде

 

Грунт Anserglob EG 58 10 л для грунтовки на вулиці під клей клінкера та на фасад по затяжці пінопласту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я попросив Миколайчика ще понад 2 місяці назад ПРОДАТИ 2 мішки "чудового клею для плитки", який виробляє його компанія і який тут вже неодноразово дуже хвалили різні люди. Щоб протестувати і при відповідності заявленій якості, надалі - придбати необхідну кількість клею для укладання плитки у моєму будинку. І хоча той клей виробляють за 30 км від того місця, де я будую будинок... ніхто по сьогоднішній день мені цей клей не продав. Я навіть сам хотів на виробництво під'їхати, але у розмові мені пан Микола сказав, що нікого на виробництво не допускають і з нього нікому нічого не продають.

Домовилися, що буде їхати технолог їхньої компанії через Городище і 2 мішки захватить, а мій товариш забере і привезе мені, віддавши при цьому гроші технологу.

Технолог їде вже третій місяць... Вже міг він два рази пішки дійти до мене і від мене з мішком клею на плечі.

 

Не розумію, навіщо Ви це пишете...:-( Наша розмова закінчилася нічим, якщо мене не підводить моя память. Але якщо б і підводила, то в мене принаймні залишилися б контакти Вашого товариша, якого Ви згадуєте. А їх немає і не було. Та і займаємося ми системними продажами, а не разовими. Так що перепрошую за непорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша розмова закінчилася нічим, якщо мене не підводить моя память.

Ой, і погана ж у Вас пам'ять!

Негарно брехати! Бо ми з Вами домовилися про те, що я хочу закупити у Вас декілька палет клею, якщо він виявиться нормальним по якості. І домовилися про те (повторюся), що я просив посприяти у покупці зразку клею. Ви відповіли згодою. І... - читайте далі у моєму пості вище. Вам скинув у SMS телефон товариша, якому мав зателефонувати Ваш технолог і домовитися про продаж зразку клею. Двох мішків, якщо точно. За 320 грн. Звідки я цю суму взяв, пам'ятаєте? Так, її мені назвали особисто Ви... І домовилися про те, що мій товариш, якого технолог попередить за декілька годин, під'їде власною машиною у те місце в Городищі, яке буде йому (технологові) зручним і знаходитись по його маршруту руху на Київ.

Я, як спокійна людина, яка поважає час інших людей, терпляче чекаю більше двох місяців на Ваш "клей".

Отож, можу зробити висновок, що Ваша брехня або "погана пам'ять" може бути пов'язана лише з тим, що Ви абсолютно невпевнені в якості продукції, яку намагаєтеся продавати. Я розумію, зрештою, Вашу відмову і небажання бачити мене на виробництві в Орловці. Мабуть, вона зумовлена тим, що там просто кустарним способом щось "бодяжать" у якомусь малопристосованому приміщенні з використанням побутових бетономішалок.

Оскільки я поважаю час і зайнятість інших людей, то я поважаю і свій час, і підповідне відношення до себе, як до клієнта. І сильно не люблю відкритої брехні, яка прикривається "поганою пам'яттю". А тому мені буде надзвичайно цікаво з представниками спілки по захисту прав споживачів (і не тільки) навідатися як у магазини у м. Києві, які продають продукцію фірми, яка навіть не має власного сайту, так і на Ваше так зване "виробництво" в Орловці.

Після Вашого "з'їзду" з теми і брехні питання вийшло на рівень принципу.

У процесі будівництва я вже мав справу з декількома компаніями з даного сайту і їх представниками, які тут присутні та декількома приватними особами. Всі сторони залишилися задоволені співпрацею.

Але! Поки що брехунами виявились лише представники компанії ЕКСО, які виступають тут під колективним ніком Propeller. Хоча перед цим мав з ними досить успішні угоди і придбані продукти непоганої якості. Підсумок? Через їх брехню... беру 1,5 року аналогічний і такий самий товар у іншої компанії. Принципово.

І, вітаю! Ви стаєте номером 2 у моєму особистому списку брехунів із цього сайту.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, і погана ж у Вас пам'ять!

Негарно брехати! Бо ми з Вами домовилися про те, що я хочу закупити у Вас декілька палет клею, якщо він виявиться нормальним по якості. І домовилися про те (повторюся), що я просив посприяти у покупці зразку клею. Ви відповіли згодою. І... - читайте далі у моєму пості вище. Вам скинув у SMS телефон товариша, якому мав зателефонувати Ваш технолог і домовитися про продаж зразку клею. Двох мішків, якщо точно. За 320 грн. Звідки я цю суму взяв, пам'ятаєте? Так, її мені назвали особисто Ви...

Я, як спокійна людина, яка поважає час інших людей, терпляче чекаю більше двох місяців на Ваш "клей".

Отож, можу зробити висновок, що Ваша брехня або "погана пам'ять" може бути пов'язана лише з тим, що Ви абсолютно невпевнені в якості продукції, яку намагаєтеся продавати. Я розумію, зрештою, Вашу відмову і небажання бачити мене на виробництві в Орловці. Мабуть, вона зумовлена тим, що там просто кустарним способом щось "бодяжать" у якомусь малопристосованому приміщенні з використанням побутових бетономішалок.

 

То Ви просто показуєте "повагу", я так зрозумів. В тому числі, роблячи необгрунтовані висновки. Як би там не було, я Вас не ображав. Далі спілкуйтесь з кимось Вам ближчим в такому ключі, у мене бажання продовжувати з Вами розмову немає.

 

П.С. Перепрошую, смс знайшовся якийсь. напевоно, що від Вас. свого часу не звернув на нього уваги, бо перевантажений інформацією. але бажання з вами спілкуватися далі так само немає. бажаю Вам знайти в подальшому будівельні матеріали варті вашої довіри. а суміші нашого виробництва уже позитивно оцінили протягом більше ніж 10 років багато споживачів, більшість з яких є професійними майстрами. в тому числі, користувачі цього форуму і цієї теми :)

Змінено користувачем Миколайчик
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С тел и нет укр раскладки, - поэтому вкратце на рус.

 

Предлагаю сделать каждому шаг навстречу и отрегулировать случайное, как понимаю, недоразумение.

Один слишком заклопотанный, другой - слишком " принципиальный" оказались.

Бывает;)

 

:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаєте... Від того, що Ви будете тут плодити чергові рекламні фрази, "продукція" напівпідвального виробництва Вашої "компанії" кращою не стане. Ви, перш ніж тут починати жалітися на свою пам'ять, подивилися б на дати листів, які я Вам відправляв, визнали б свою помилку, знайшли б SMS з телефоном, яку я Вам відправив. Але б не брехали і не викручувалися в'юном. Цього ніхто не любить. Бо Ви не визнали свою помилку. Натомість - пішли у "наступ", погано розуміючи, що пошукові системи добре індексують розкручені форуми. І мій відгук стане тією ложкою дьогтю, яка аж ніяк не збільшить об'єми реалізації набодяженої у гаражі "продукції".

І Ви можете розповідати про "якість продукції" хоч до посиніння, хоч до хрипоти у голосі, хоч до поросячого вереску. Для мене вона залишиться неякісною і виробленою в побутовій бетономішалці. Або, як говорять в Орловці, - "мЄшалці". Найгіршою серед усіх продуктів вітчизняного виробництва. Це моє оціночне судження і я на нього маю повне право.

І якщо Ви вже безапеляційно та від імені компанії, розписуючись за неї, керівництво і засновників, заявляєте про своє особисте "фе" і небажання працювати зі мною (по причині неможливості організувати свою роботу і відповідально до неї ставитися), то... Я залишу відгуки про особисто Вашу "роботу" не лише на даному сайті, але й на багатьох інших. Будете далі з гордо піднятою головою стояти в картинній позі. Начальство оцінить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаєте... Від того, що Ви будете тут плодити чергові рекламні фрази, "продукція" напівпідвального виробництва Вашої "компанії" кращою не стане. Ви, перш ніж тут починати жалітися на свою пам'ять, подивилися б на дати листів, які я Вам відправляв, визнали б свою помилку, знайшли б SMS з телефоном, яку я Вам відправив. Але б не брехали і не викручувалися б в'юном. Цього ніхто не любить. Бо Ви не визнали свою помилку. Натомість - пішли у "наступ", погано розуміючи, що пошукові системи добре індексують розкручені форуми. І мій відгук стане тією ложкою дьогтю, яка аж ніяк не збільшить об'єми реалізації набодяженої у гаражі "продукції".

І Ви можете розповідати про "якість продукції" хоч до посиніння, хоч до хрипоти у голосі, хоч до поросячого вереску. Для мене вона залишиться неякісною і виробленою в побутовій бетономішалці. Або, як говорять в Орловці, - "мЄшалці". Найгіршою серед усіх продуктів вітчизняного виробництва. Це моє оціночне судження і я на нього маю повне право.

І якщо Ви вже безапеляційно та від імені компанії, розписуючись за неї, керівництво і засновників, заявляєте про своє особисте "фе" і небажання працювати зі мною (по причині неможливості організувати свою роботу і відповідально до неї ставитися), то... Я залишу відгуки про особисто Вашу "роботу" не лише на даному сайті, але й на багатьох інших. Будете далі з гордо піднятою головою стояти в картинній позі. Начальство оцінить.

 

Так достатньо буде побачити Ваші пости, щоб зрозуміти хто є хто, і що Ваша писанина по суті - це наклеп дрібної мстивої людини. А я ще перед Вами вибачився двічі (смс знайшлася - прочитайте попередній пост). Даремно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але! Поки що брехунами виявились лише представники компанії ЕКСО, які виступають тут під колективним ніком Propeller. Хоча перед цим мав з ними досить успішні угоди і придбані продукти непоганої якості. Підсумок? Через їх брехню... беру 1,5 року аналогічний і такий самий товар у іншої компанії. Принципово.

І, вітаю! Ви стаєте номером 2 у моєму особистому списку брехунів із цього сайту.

 

Круто!

А то как-то одиноко было.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, начальство Вам пояснить, де наклеп, а де невиконання власних посадових обов'язків.

Я, зауважте, не обзивав особисто Вас. Ви обізвали мене, як потенційного клієнта. А тому я особисто повідомлю Ваше начальство про Ваше хамство і дискредитацію іміджу компанії. Думаю, Вашою "роботою" будуть дуже задоволені.

І Ви хоч піньтесь тут, хоч не піньтесь. Самі винні. Бо продовжуєте гнути свою лінію тоді. Коли Вам вже показано, що були неправі.

А тому, як я раніше сказав, - питання принципу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, гордість Ви у кишеню не покладете.

Круто!

А то как-то одиноко было.

О, ще компанія брехунців з'явилася! Не змогли мимо пройти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, ще компанія брехунців з'явилася! Не змогли мимо пройти?

 

Вопрос риторический или Вам нужен ответ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, начальство Вам пояснить, де наклеп, а де невиконання власних посадових обов'язків.

Я, зауважте, не обзивав особисто Вас. Ви обізвали мене, як потенційного клієнта. А тому я особисто повідомлю Ваше начальство про Ваше хамство і дискредитацію іміджу компанії. Думаю, Вашою "роботою" будуть дуже задоволені.

І Ви хоч піньтесь тут, хоч не піньтесь. Самі винні. Бо продовжуєте гнути свою лінію тоді. Коли Вам вже показано, що були неправі.

А тому, як я раніше сказав, - питання принципу.

 

Моя неправота не дає Вам права відверто хамити мені у відповідь, зводити наклеп на компанію і на продукцію, яку Ви в очі не бачили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Один слишком заклопотанный, другой - слишком " принципиальный" оказались.

 

Совет "принципиальному": закупку контрольной партии произвести в розничной сети, дабы ему не намешали ручной мешалкой в подвале чего-то очень качественного. А то заклопотанный может по ошибке впарить образцы для строительной выставки во Франкфурте.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сьогодні ще питав у нас в Століті клеї та грунтовку,там торгують Ансерглоп,замість церазіту 117 можна для клінкерної брати Anserglob ВСХ 44 Total 25 кг ???

 

і замість грунтовки церазіт чи піде

 

Грунт Anserglob EG 58 10 л для грунтовки на вулиці під клей клінкера та на фасад по затяжці пінопласту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сбивал как-то плитку, положенную на клей от Миколайчика - смотреть с 1:50 , там двадцать секунд всего.

 

 

Нормально держится. Это плитка 45х90 см. На него же клал и 60х120 см.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грунт ... під клей клінкера та на фасад по затяжці пінопласту?

пінопласт грунтовати не треба

 

Добавлено через 2 минуты

Грунт Anserglob EG 58 10 л для грунтовки на вулиці

Він для внутрішніх робіт. Пруф - сайт виробника.

 

:evil:Дивіться информацію у віробників, потім питайте, якщо щось не зрозуміло

 

Добавлено через 5 минут

можна для клінкерної брати Anserglob ВСХ 44 Total 25 кг ???

інструкція дозволяє, але підготовка має бути (захист основи від вологи ззовні і зсередини)

 

Вчора сказали, что в Європі на вулиці заповнення клеєм має бути не меньш 90%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...