Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

15й пенопласт на пену

magary4

Рекомендовані повідомлення

Хтось клеїв пінопласт на бетонну стелю? Планую утеплити стелю (залізобетонні панелі) в підвалі 35-м пінопластом товщиною 3 см. Вже зрозумів, що з цементними клеями краще не балуватись а клеїти на клей-пінку і мінімум 2 парасольки на лист 0,5х1м дюбелити. А як штукатурити? Є смисл сітку під штукатурку класти чи і так буде триматись? Естетичний вигляд не дуже цікавить - гостей в підвалі приймати не буду. Чи може є якийсь простіший і дешевший спосіб утеплення стелі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я клеїв цементним клеем. Без парасольок. Шпаклювали по сіточці. Сітка однозначно треба.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 років потому...
друг начал утеплять. пена обычная монтажная расширяемая..........

 

что должно произойти с фасадом через n лет?

 

готов мониторить ближ годы

 

те кто громко кричат, что только 25й пенопласт и только на клей + дюпеля я хочу услышать ваши прогнозы

Підняв стару тему.

Отже, в мене фасад вже 6 років стоїть, пінопласт клеєний на звичайну піну. Проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І я підніму стару тему, клей піна Cerezit CT84 підходить для приклеювання ППС до газоблоку?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
в мене фасад вже 6 років стоїть, пінопласт клеєний на звичайну піну. Проблем немає.

Клеили без дюбелирования? А то меня профи всё пугают что мои панели отпадут от стены...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, в мене одноповерховий будинок, то допустимо.

Спасибо за ответ! Так я тоже дом одноэтажный поклеил и квартиры на первом этаже. Просто достала критика то пенопласт не той плотности, то без дюбелей, то покрытие не такое...я всё сделал от начала и до конца сам и для себя, если сделал плохо, то самому и исправлять!...правда , если это понадобится!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...