Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор бойлера. Все "наколенный" китай, или что-то можно брать?

Loghir

Рекомендовані повідомлення

Мне нужен бойлер 50 литров, вертикальный, 2 сухих ТЭНа, магниевый анод, механическое управление.

Горение, Аристон, Атлантик, Электролюкс, Тесу уже перебрал.

Что посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что посоветуете?
hotline.ua/remont/bojlery-kolonki-vodonagrevateli/cmp/?s=4214599-8365519-8154405 И Горение я бы не отбрасывал...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответы.

На данный момент я размышляю о болгарском

bt.rozetka.com.ua/eldom_eureka_wv_05039d_50_l_1_6_kw/p18250533/?gclid=EAIaIQobChMIqMHU3pLv3QIVCMqyCh3Jgw_QEAQYASABEgLWGPD_BwE#tab=characteristics

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На данный момент я размышляю о болгарском

bt.rozetka.com.ua/eldom_eureka_wv_05039d_50_l_1_6_kw/p18250533/?gclid=EAIaIQobChMIqMHU3pLv3QIVCMqyCh3Jgw_QEAQYASABEgLWGPD_BwE#tab=characteristics

Понимаю. Вы хотите подороже, и чтобы металл потоньше.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Гореніє" не беріть - там тільки назва лишилась, в мене в обох були проблеми (GBFU на 80 і 100 л, міняв керуючу електроніку). Тому коли стало питання, вирішив не вестись на сухі тени і бренди, а поставив куму і його батькам 4 роки тому 2 найдешевших Атлантика (Раунди на 80 л). 2 роки тому обслуговував, аноди трохи побиті, але загалом все Ок, цей сезон ще не встиг. Зараз собі на дачу взяв теж 80 Раунд, але ще не поставив. Моя логіка - відстоїть 5 років, то й добре, заміню на новий. Раунд по ціні більш ніж вдвічі дешевше сухого тена Атлантіка, не кажучи про Гореніє...

Ще, кажуть, непогані бойлери Arti - зараз розкручуються як бренд і іде гарна якість

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при условии бесплатного газа , лучший бойлер- кастрюля с водой на газовой плите
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя логіка - відстоїть 5 років, то й добре, заміню на новий. Раунд по ціні більш ніж вдвічі дешевше сухого тена Атлантіка, не кажучи про Гореніє...
При таком критерии отбора непонятно, почему Вы не взяли Nova Tec. Тоже у нас сделан и дешевле Раунда...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо за ответы.

Еldom вроде как не успел удешевится. Плюс усиленная теплоизоляция.

Хочу поставить компенсатор гидроударов Молгарани. У меня 8-й этаж, но мало ли...

Мне сказали, что в двух режимах работает редуктор Honeywell D05F-1/2F.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...